Obrábění kovů na CNC strojích, frézování, broušení, soustružení

ZAKO Turčín, spol. s r.o.

Obrábění kovů na CNC strojích, frézování, broušení, soustružení

Na kvalitní služby v oblasti kovoobrábění se můžete spolehnout u společnosti ZAKO Tručín spol. s r.o., která se specializuje na obrábění kovů na CNC vertikálních a pětiosých strojích, CNC soustruzích, horizontální CNC obrábění, dále na frézování, broušení a klasické soustružení.

Poptáváme montovaný přístřešek

Poptáváme montovaný přístřešek

Poptáváme montovaný přístřešek bez bočního opláštění o rozměru 25x 15 metrů a výšce 4-5 metrů, na předem připravenou základovou plochu .
Poptávka byla vložena dne:
07.09.2021 11:05

Platnost poptávky:
07.10.2021 10:58

Kontaktní osoba:
TECHNICKÉ SLUŽBY JESENÍK a.s

Kontaktní email:

Telefon:
+420 739 091 981

Okres:
Jeseník

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plachtové haly s jednoduchou montáží - stavebnicový systém ocelových trubek

Plachtové haly s jednoduchou montáží - stavebnicový systém ocelových trubek

Chcete postavit halu a nemáte příliš velký rozpočet? Nízkonákladové řešení Vám přináší firma NAUTIG SE Halmont z Jihlavy. Chcete-li postavit jednoduchou stavbu jako průmyslový provoz, hospodářský nebo soukromý objekt, jsou pro Váš naše plachtové haly správnou volbou. Haly jednoduše sestavíte díky stavebnicovému systému ocelových trubek. Menší varianty staveb lze namontovat svépomocí, na větší doporučujeme využít jeřábovou techniku. Umístit je můžete přímo do terénu či betonové patky. Plachty jsou vyráběny z odolného PVC materiálu proti nepříznivému počasí (déšť, vítr, sníh, UV záření). Zboží máme skladem zejména pro zákazníky z České republiky, rádi Vám poradíme se správným výběrem a optimálním umístěním stavby dle Vašich možností.


Výroba nerezového zábradlí do interiéru i exteriéru, žebříků a schodů na míru

Výroba nerezového zábradlí do interiéru i exteriéru, žebříků a schodů na míru

Rozhodujete se nad zábradlím ve Vašem domě? Máte rádi jednoduché a přitom elegantní linie a vzhled kovu? Potřebujete žebřík na střechu na míru? Oslovte společnost Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné, nedaleko Ostravy a nechte si vyrobit nerezové zábradlí ať už do interiéru nebo venkovní k domu. Naši odborníci si zábradlí sami naměří i namontují přímo u zákazníka. Nerezové zábradlí vypadá perfektně v kombinaci s jinými materiály jako je dřevo, beton nebo sklo. Vyrábíme nerezové zábradlí interiérové, ale i exteriérové ke schodům, k balkónům i k oknům pro květináče. Dále si u nás můžete objednat žebřík na střechu nebo k bazénu. Pokud chcete vsadit na jistotu, kvalitu a dodat vašemu domu šmrnc, pak neváhejte a obraťte se na nás a my Vám vyrobíme zábradlí dle přání. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete i inspiraci z naší fotogalerie.


Ocelové sloupy veřejného osvětlení a venkovního osvětlení vysoké kvality

Ocelové sloupy veřejného osvětlení a venkovního osvětlení vysoké kvality

Chcete oslovit spolehlivou a kvalitní firmu, která se zabývá ocelovými sloupy a stožáry pro veřejné a venkovní osvětlení vysoké kvality? Pak se neváhejte obrátit na společnost AMAKO, spol. s r.o. poblíž města Břeclav. Výroba sloupů veřejného osvětlení v Amako Strachotín probíhá za přispění automatických, poloautomatických i počítačově řízených výrobních strojů. Při spojení těchto výrobních technologií se zkušenostmi kvalifikovaných pracovníků tak vznikají vysoce odolné sloupy veřejného osvětlení i další stožáry. Společnost Amako nabízí stožáry a sloupy veřejného osvětlení i další typy sloupů a stožárů vhodných pro signalizaci, jako například: - stožáry a sloupy dopravní signalizace - stožáry a sloupy pro dekorativní účely - stožáry a sloupy určené pro železniční dopravu.


Hlíníkové kotvící profily U,L a těsnění pro skleněná zábradlí – prodej, dodávka

Hlíníkové kotvící profily U,L a těsnění pro skleněná zábradlí – prodej, dodávka

Potřebné komponenty pro ukotvení skleněného zábradlí zakoupíte na e-shopu ANDĚL CZ. Seženete u nás jak hliníkové kotvící profily, tak i těsnění pro tyto profily. K dispozici máme al kotvící profily pro sklo ve tvaru U nebo L, které se kotví z vrchu do podlahy. Kotvící profily dodáváme bez těsnění. Těsnění je možné dokoupit samostatně – tato těsnění dodáváme v sadě, která obsahuje PVC těsnění, PVC kotvící kolík, těsnění skla – černá guma.


Kvalitní kovové nerezové zábradlí pro balkony, schodiště, lodžie a terasy

Kvalitní kovové nerezové zábradlí pro balkony, schodiště, lodžie a terasy

Vybíráte vhodné kovové zábradlí pro Váš domov? Přemýšlíte o kvalitním zábradlí z nerezové oceli, ale cena je příliš vysoká? Vsaďte na hliníkové eloxované zábradlí, které vyrábí jihlavská společnost JSW Bohemia s.r.o. Hliníkové eloxované zábradlí nerozeznáte od zábradlí z oceli, ale jeho cena je podstatně nižší. Vyniká svou odolností, pevností i prvotřídní kvalitou. Je bezúdržbové a nevyžaduje každoroční natírání. Navíc skvěle vypadá. Nerezové hliníkové zábradlí lze kombinovat i s dalšími materiály, vkusně a elegantně vypadá například se skleněnou výplní. Cenovou kalkulaci i více informací naleznete na našich webových stránkách.


Výroba a dodávka ocelových konstrukcí na zakázku – kovové stavební konstrukce

Výroba a dodávka ocelových konstrukcí na zakázku – kovové stavební konstrukce

Hledáte zámečnictví, které se zabývá dodávkou ocelových konstrukcí? Potřebujete zhotovit na míru lehkou kovovou konstrukci, jako je zábradlí nebo schody? Zámečnickou výrobu na zakázku zajišťuje firma Dolmont Energo z Třebíče. Zpracujeme zakázky na zámečnické práce napříč celou oblastí Vysočiny. Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Poradíme si s ocelovými stavebními konstrukcemi, ale i lehkými konstrukcemi, jako jsou brány, ploty, zábradlí, mříže apod.