Zníženie energetickej náročnosti zdroja tepla ZŠ a MŠ využitím aerotermálnej energie

Zníženie energetickej náročnosti zdroja tepla ZŠ a MŠ využitím aerotermálnej energie

Projekt stavby rieši návrh zdroja tepla, Základnej školy s materskou školou Muráň, modernizáciou vykurovacieho systému. Ako nízkoemisný zdroj tepla je navrhované plynové tepelné čerpadlo. V rámci zvyšovania energetickej účinnosti (znižovania primárnej energetickej spotreby) je navrhovaný nízkopotenciálový tepelný zdroj na báze obnoviteľných zdrojov energie. Navrhovaným zdrojom tepla je zostava šiestich plynových tepelných čerpadiel, ktoré sú umiestnené v exteriéri objektu.
Veřejná zakázka vložena:
07.09.2021 10:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Muráň

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Muráň

Zadavatel IČ:
00328537

Kontaktní osoba:
Mgr. Ľubica Straková

Zadavatel telefon:
+421 907 606 333


Zadavatel web:
https://www.muran.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Náhradní zdroje - sestava Jablotron, zálohovaná oběhová čerpadla

Náhradní zdroje - sestava Jablotron, zálohovaná oběhová čerpadla

Tradiční jesenická firma KOVER se zaměřuje na prodej širokého sortimentu potřebného pro elektrikáře, instalatéry či topenáře a nyní v naší elektro prodejně nabízíme nejnovější řešení zálohování čerpadel a náhradního zdroje, kterou je cenově výhodná sestava Jablotron (ta vám zajistí možnost širokého nastavení vlastností podle konkrétní aplikace a přání). Co sestava Jablotron obsahuje: - nízkopříkonové čerpadlo - řídící jednotku (zajišťuje zálohování a regulaci čerpadla) - zálohovací akumulátor (až 24 hodin provozu) - potřebná teplotní čidla pro regulaci a ovládání čerpadla. Zálohovaná oběhová čerpadla - náhradní zdroje: - nahrazuje standardní oběhová čerpadla - je energeticky úsporné a při výpadku sítě běží přímo z akumulátoru (nevznikají tak žádné ztráty způsobené převodem napětí) - topný systém může fungovat až 24 hodin bez elektřiny.


Tepelná čerpadla Toshiba, Estia, Aqearea a Sinclair – prodej včetně servisu

Tepelná čerpadla Toshiba, Estia, Aqearea a Sinclair – prodej včetně servisu

Chcete si do vašeho domu pořídit ekologický a zároveň šetrný systém vytápění ve formě tepelného čerpadla? Pak kontaktujte společnost Klimastyle z Hodonína. Prodáváme především tepelná čerpadla značek Toshiba, Estia, Aqearea a Sinclair. Tepelné čerpadlo představuje nejen ekologicky šetrný systém vytápění, ale i investici, která se vrátí formou nízké spotřeby energie na jeho provoz. Naše firma se specializuje nejen na prodej tepelných čerpadel vzduch/vzduch(klimatizace), ale také také vzduch/voda. Navrhneme Vám systém vytápění s tepelným čerpadlem přímo pro Vás na míru a dokonce Vám doporučíme instalatéra, který zajistí napojení čerpadla na topný systém. Navíc provádíme opravy a servis tepelných čerpadel všech značek. V případě poruchy nás neváhejte kontaktovat!


Průmyslová lakovací, stříkací technika se vzduchovým pohonem | Liberec

Průmyslová lakovací, stříkací technika se vzduchovým pohonem | Liberec

Průmyslová lakovací, stříkací technika se vzduchovým pohonem je technika, kterou Vám naše firma Media CZ s.r.o. sídlící v Liberci komplexně zajistí. Průmyslová lakovací technika nejen se vzduchovým pohonem je vhodná pro kovovýrobu, zámečnictví, ocelové konstrukce, strojírenství či truhláře a mnoho dalších. K nejpoužívanějšímu zařízení jsou zařízení se vzduchovým pohonem. Mají jednoduchou konstrukci a snadno se s nimi manipuluje. Jednoduše se udržují a jsou velmi bezpečné a vhodné do prostřední s nebezpečím výbuchu. Potřebujte právě takové zařízení? Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme i poradíme.


Spolehlivý záruční a pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů v Moravskoslezském kraji

Spolehlivý záruční a pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů v Moravskoslezském kraji

Jsme kvalifikovaný servis kompresorů. Obraťte se na tým kvalifikovaných a zkušených pracovníků ve společnosti OSPOL TECH s.r.o., kteří se postarají o spolehlivý servis pístových a šroubových kompresorů. Ať už jste z Ostravy, Havířova nebo z jiného koutu moravskoslezského kraje, rádi Vám nabídneme naše služby. V rámci servisu Vám poskytneme opravy, kontroly a periodické servisy: - stacionárních, mobilních, olejových, bezolejových pístových kompresorů - elektrických, dieslových stacionárních a mobilních šroubových kompresorů - opravy a repase šroubových bloků - náhradní díly na šroubové i pístové kompresory - generální opravy pístových kompresorových jednotek. O vše se postará tým kvalifikovaných a zkušených pracovníků V našem servisním středisku se nachází montážní a servisní dílna, kde je Vám k dispozici: - sklad náhradních dílů - plně vybavená servisní vozidla - garance na opravy do 12 hodin od nahlášení poruchy - záruka spolehlivého provozování zařízení na dodávku stlačeného vzduchu - povinnost sledování period technického preventivního servisu za Vás přebíráme my - zajistíme náhradní zdroj stlačeného vzduchu v případě delší odstávky


Montáže, servis tepelných čerpadel vzduch-voda, země-voda - nejúspornější tepelná čerpadla

Montáže, servis tepelných čerpadel vzduch-voda, země-voda - nejúspornější tepelná čerpadla

Pokud v rámci úspory energií plánujete vytápění v podobě tepelného čerpadla, nejvhodnějším typem pro klimatické podmínky v Česku je typ vzduch-voda. Dodávkou tepelných čerpadel se zabývá společnost VOTONA s.r.o., která realizuje montáže i servis především v lokalitě Hodonín, Uherské Hradiště, Zlínský kraj. Tepelná čerpadla jsou nejúčinnější systém vytápění, dodáváme zařízení vzduch-voda i země-voda od předního evropského výrobce Alpha innotec, jde o nejúspornější variantu s vysokým topným faktorem, zajistí bezproblémový dlouholetý provoz. Dodávky, montáže: - tepelné čerpadlo vzduch-voda - využívají tepelnou energii ze vzduchu - tepelné čerpadlo země-voda - využívá tepelnou energii ze země.


Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Prodejem, montáží a komplexním servisem výkonných tepelných čerpadel po celé České republice se zabývá firma MIVOTOP s.r.o. z Opavy. Naleznete u nás tepelná čerpadla s dlouholetou zárukou pro ohřev vody a vytápění od ověřených značek, jako je De Dietrich, Vaillant a Baxi. Poradíme Vám se správným výběrem čerpadla s ohledem na optimální využití energie a finanční náročnost. Dodáváme čerpadla na vzduch vodu, země vodu a vzduch vzduch. Provádíme různé opravy, regulace, odhlučnění, odvibrování, předělávky kompaktních jednotek, výměny špatných komponentů, ošetření proti korozi, hlodavcům a další nezbytné úpravy zařízení v rámci komplexního servisu.