Poptávám kabel

Poptávám kabel

Poptávám kabel.

Dobrý den, chci se zeptat zda máte náhradu tohoto kabelu (link zde) https://www.festo.com/cat/cs_cz/products__13137?CurrentIDCode1=sim-m12-8gd-2-pu&CurrentPartNo=525616

jelikož ho nemají skladem a potřeboval bych ho do pátku, je to na tento rozdělovač, který mám u sebe (link zde) https://www.festo.com/cat/cs_cz/products_NEDU?CurrentIDCode1=nedu-l6r1-m8g3l-m12g8&CurrentPartNo=574587
Díky za info.
Poptávka byla vložena dne:
06.09.2021 14:10

Platnost poptávky:
06.10.2021 14:09

Kontaktní osoba:
Michal Májek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 792 301 892

Okres:
Uherské Hradiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod průmyslových kabelů - ÖLFLEX průmyslové kabely připojovací, ovládací, flexibilní, instalační, jednožilové

Velkoobchod průmyslových kabelů - ÖLFLEX průmyslové kabely připojovací, ovládací, flexibilní, instalační, jednožilové

Předním dodavatelem průmyslových kabelů je v rámci ČR společnost LAPP Czech Republic s.r.o. Zlín. Připojovací a ovládací průmyslové kabely mají využití ve strojích, přístrojích, měřících zařízeních i vytápěcí či klimatizační technice. Naše produkce je přehledně rozčleněna. Připojovací a ovládací kabely: - univerzální použití - flexibilní pro různé aplikace - jednožilové vodiče pro rozvaděče - instalační - pro instalace v budovách - pro robotiku - pro dopravní techniku, výtahy - systémy pro servopohony - pro drsné provozní podmínky - s požadavky na chemickou, mechanickou odolnost, rozšířenou teplotu okolí - pro speciální aplikace - pro kolejová, užitková vozidla, fotovoltaiku, větrné elektrárny.


Výroba a montáž vodotěsných rozvaděčů, které jsou odolné vůči poškození z vnějších vlivů

Výroba a montáž vodotěsných rozvaděčů, které jsou odolné vůči poškození z vnějších vlivů

Zničil váš rozvaděč vandal? Je rozvaděč u vašeho domu vystaven agresivnímu prostředí? Nebo jen hledáte odolný rozvaděč, který by vydržel i extrémním podmínkám? Pak se obraťte na společnost METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o., která sídlí v Ostravě, ale výrobu, dodávku a montáž vodotěsných rozvaděčů realizují po celé České republice. K dispozici máme dva typy vodotěsných rozvaděčů: - rozvaděč Gabriel IP65 – krytí IP65 a mechanická odolnost IK50 - rozvaděč Michael IP68 – krytí IP68 a mechanická odolnost IK50 Oba rozvaděče jsou vyrobeny z pozinkované oceli s povrchovou úpravou a vyznačují se dlouhou životností. Odolávají extrémním povětrnostním vlivům, útokům vandalům a agresivnímu prostředí. Lze je připevnit na betonovou podložku nebo zapustit do země. Rozvaděče vyrábíme buď v standardních rozměrech nebo je lze vyrobit i na míru dle přání zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Eshop, prodej elektroinstalačního materiálu Most, kabely, jističe, napájecí zdroje, zásuvky, žárovky

Eshop, prodej elektroinstalačního materiálu Most, kabely, jističe, napájecí zdroje, zásuvky, žárovky

Představujeme Vám firmu TORAKA - ELEKTRO, kterou provozuje pan Martin Kaplan. Zabýváme se prodejem, technickou podporou a elektroinstalací veškerého elektro a elektroinstalačního materiálu. Dále nabízíme prodej i technické poradenství pro elektromontážní a elektroinstalační práce. Služby nabízíme jak pro velké a malé firmy, průmyslové podniky, živnostníky ale také maloobchodní elektro prodej pro širokou veřejnost. - kabely, kabelové lišty - proudové chrániče, stykače, relé - prodlužovací kabely - zásuvky, spínače a vypínače - rozvaděče, rozvodnice, staveništní rozvaděče - led osvětlení, svítidla, žárovky, zářivkové trubice a mnoho dalšího.


Výroba rozvaděčů, rozvodnic a rozvaděčových skříni na zakázku dle přání klienta

Výroba rozvaděčů, rozvodnic a rozvaděčových skříni na zakázku dle přání klienta

Potřebujete vyrobit rozvaděčovou skříň na míru? Sháníte rozvodnice či kryty jističů? Pohybujete se v oblasti průmyslu, kde je třeba rozvaděče vyrobit přesně dle Vašich potřeb? Pak se obraťte na společnost DK–ELVIS s.r.o. se sídlem v Ostravě, která se zaměřuje na zakázkovou výrobu rozvaděčů, rozvodnic, rozvaděčových skříní, zásuvkové a napájecí skříně, kryty na pojistky atd. Distribuční rozvaděče jsou vhodné do všech oblastí hospodářství a průmyslu. Díky modernímu vybavení a spolehlivého profesionálního týmu zaměstnanců jsme schopni Vám vyrobit rozvaděče určených pro napětí do 1000 V AC nebo do 1500 V DC se zpracovanou zkouškou do 1600 A, a rozvaděče dle ověření návrhu původního výrobce do 5000 A. Vyrobili jsme již rozvaděč přívodní, automatizace a oddělovací mobilní transformátor. Různé typy rozvodnic najdete i na našem eshopu: - nástěnné - pod omítku - skříňové - přípojkové - nerezové - speciální - elektroměrové Dále u nás zakoupíte i kryty jističů. Pro více informací nás kontaktujte.


Eshop, elektromateriál pro průmysl Schneider Electric - elektropohony, stykače, relé, jističe

Eshop, elektromateriál pro průmysl Schneider Electric - elektropohony, stykače, relé, jističe

Pokud hledáte dodavatele elektromateriálu pro průmysl, firma EMS ELEKTRO z okresu Zlín je vhodným partnerem. Provozuje eshop s produkty firmy Schneider Electric - elektropohony, ochranná relé, stykače, jističe a další výrobky. Jsme partnery mnoha významných firem - Siemens, Pfannenberg, Omron, Weidmüller, Moflash, Murrplastik, MCLED, Icotek, Iboco, Rittal, Sirena, ADTech, Balluf, IFM, Helukabel, Wieland a dalších. V nabídce Schneider Electric: - ministykače, stykače - pomocné kontakty ke stykačům - ochranná, výkonová relé - jističe a vypínače - relé a rozhraní - elektropohony, elektrické pohony - kompenzace - motorové spouštěče - kamerové systémy - monitoring - elektrická požární signalizace - napájecí zdroje, transformátory - detekce, RFID systémy - ovládací, signalizační přístroje - PLC systémy, kontrolery - pojistkové odpínače a odpojovače - rozváděče, rozvodnice - sběrnice - svodiče přepětí - vypínače a zásuvky - řídící systémy budov.


Označovací systémy FLEXIMARK - etikety, štítky, razící přístroje, číslice, písmena pro značení kabelů a vodičů

Označovací systémy FLEXIMARK - etikety, štítky, razící přístroje, číslice, písmena pro značení kabelů a vodičů

Firmy z oblasti elektromontáží, výroby strojů, automobilového průmyslu, MaR technologie či elektronické zpracování dat využívají jak kabeláž, tak označovací systémy. Díky značení kabelů a vodičů od společnosti LAPP Czech Republic s.r.o. se vyznáte v kabelových rozvodech. Dodáváme označovací systémy pod zn. FLEXIMARK pro jakékoliv odvětví, přesným a jasným značením v podobě etiket, štítků, číslic zvýšíte bezpečnost vašich rozvodů a uspoříte čas při montáži i při vyhledávání vadných kabelů či vodičů. Jsme připraveni realizovat označovací systém podle přání zákazníka - štítky z nerezové oceli, plastu, smršťovací hadice s potiskem, etikety pro značení jednotlivých komponentů apod. Označovací systémy FLEXIMARK: - značení dle požadavků konkrétního zákazníka - etikety pro laserový tisk, tarmotranferový tisk - označování kabelů, vodičů i komponent s využitím laserové tiskárny a našeho software - bezpečnostní značení - razící přístroje, číslice, písmena. V souvislosti se značením dodáváme i potřebný software a termotransferové a elektronické tiskárny FLEXIMARK®.