Rekonštrukcia budovy škôlky - MŠ J. Halašu v Trenčíne

Rekonštrukcia budovy škôlky - MŠ J. Halašu v Trenčíne

Hlavným účelom stavby je zvyšovanie energetickej účinnosti budovy MŠ vrátane zatepľovania.

Objekt sa nachádza v Trenčíne v mestskej časti Juh. Existujúci objekt materskej školy leží na pozemkoch parc. č. 2189/143, 2189/211, 2189/224, 2189/225, 2189/226 v katastrálnom území Trenčín. Na predmetnom území sa nenachádzajú žiadne ochranné pásma, chránené územia, pamiatkové rezervácie a pamiatkové zóny. Materská škola pozostáva z 5 objektov A, B, C, D a E, ktoré v strede vytvárajú átrium a navzájom sú poprepájané prepojovacími krčkami objektu F. Objekty sú obdĺžnikového pôdorysu. Rozmery objektu A: 18, 53 x 13, 20m, objektu B: 18, 53 x 13, 20m, objektu C: 18, 90 x 13, 20m, objektu D: 22, 05 x 13, 20 a objektu E: 16, 79 x 6, 60m. Všetky objekty majú 2 nadzemné podlažia, osadené sú v rôznych výškových úrovniach a prestrešené sú plochou strechou spádovanou do vnútorných vpustí. Existujúce objekty boli zrealizované približne v roku 1976 ako súčasť areálu materskej školy a jasieľ na ulici Jána Halašu. Členenie materskej školy je v súlade s funkčným využitím objektov. Objekty A a B sú takmer identické, na 2. nadzemnom podlaží prepojené cez spojovacie krčky s objektom C na 1. nadzemnom podlaží a objektami D a E na 2. nadzemnom podlaží. Areál je v súčasnej dobe prístupný vjazdom z ulice Jána Halašu. Objekty sú vykurované z centrálneho zdroju tepla cez výmenníkovú stanicu, ktorá sa nachádza v susednom objekte na parc. č. 2189/11. V riešenom objekte D sa na prízemí nachádza miestnosť kotolne s rozdeľovačmi
tepla. Navrhované stavebné úpravy sú riešené za účelom zníženia spotreby energie, emisií a rekonštrukcie, resp. modernizácie objektov. Stavebnými úpravami nedôjde ku zmene účelu využitia.

Projektant: FVA, s.r.o., Tomášikova 30C, 821 01 Bratislava, Spracoval: Ing.Mgr.art. Ľubomír Fuňa,
Ing.Mgr.art. Martin Vanko
Bližšia charakteristika predmetu zákazky je špecifikovaná v projektovej dokumentácii a v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
06.09.2021 11:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trenčín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trenčín

Zadavatel IČ:
00312037

Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Lenická

Zadavatel telefon:
+421 917 381 833


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Rozhodli jste se zrekonstruovat Váš dům, byt nebo kancelář? Rozhodli jste se pro stavbu nového domu? Rádi Vám pomůžeme. Naše společnost Vytastav Praha s.r.o. zařídí vše za Vás. Specializujeme se na výstavbu i rekonstrukce rodinných domů, bytů, kanceláři či skladových hal. Nabízíme Vám vysoce kvalitní služby, efektivní vynaložení investic a dodržení termínu. Kompletně zrekonstruujeme Váš dům i byt, aby se Vám lépe žilo. Realizujeme zednické práce, obklady, základové desky. Konzultace, 3D vizualizace, služby architekta, a to vše za skvělé ceny. Pro bezplatnou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat v některé z našich poboček. To je naše společnost Vytastav Praha s.r.o. Prioritou je pro nás spokojený klient!


Rodinné domy a rekonstrukce Praha, akční ceny zateplení fasád, zednické a malířské práce

Rodinné domy a rekonstrukce Praha, akční ceny zateplení fasád, zednické a malířské práce

Představujeme vám firmu ŠKOP-STAV s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na realizaci staveb rodinných domů, rekreačních staveb a teras pomocí zednického, obkladačského a malířského řemesla. ŠKOP-STAV s.r.o., naše služby: - rodinné domy na klíč - rekreační stavby a terasy - opravy a rekon­strukce budov - fasády, zateplení obvodových zdí. Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kpt.Stránského 996/2, Praha.


Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Hledáte firmu, která by se postarala o výstavbu chodníků, parkoviště nebo komunikace? Můžete se obrátit na ostravskou firmu Stavos Stavba s.r.o. a nemusíte už nic řešit. Naší specializací je dodavatelství staveb: - výstavba zpevněných ploch - stavba, rekonstrukce komunikací, chodníků, parkovišť - regenerace plášťů budov - sanace a statické zajištění budov - zateplení, revitalizace, rekonstrukce panelových domů, bytů - výstavba rodinných domů, novostaveb, nebytových prostor - rekonstrukce balkónů. Naší prioritou je, abychom pro zákazníky poskytovali ty nejlepší služby v oblasti bydlení!


Stavební práce, rekonstrukce, zateplováni budov Praha, strojní a ruční práce, výkopové práce

Stavební práce, rekonstrukce, zateplováni budov Praha, strojní a ruční práce, výkopové práce

Představujeme Vám firmu Renastav, s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na celkové stavební práce včetně budování novostaveb a provádění rekonstrukcí staveb stávajících. Zabýváme se jak výstavbou, tak i rekonstrukcemi pro soukromý i veřejný sektor. Působíme na území Středočeského kraje a příležitostně svou činnost vykonáváme i v zahraničí. Naše služby: - stavební práce - novostavby - rekonstrukce objektů - zateplováni budov - strojní a ruční práce - výkopové práce Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Strakonická 37, Praha.


Rekonstrukce interiérů rodinných domů OKAL

Rekonstrukce interiérů rodinných domů OKAL

Stavební firma RD Komex sídlící v Jeseníku provádí rekonstrukce interiérů rodinných domů typu OKAL po celé České republice. Díky rekonstrukci interiérů Vašeho domu OKAL společností RD KOMEX bude Vaše bydlení mnohem více komfortní než doposud. RD Komex Vám může v rámci rekonstrukce interiérů a s tím spojených oprav poskytnout: - sádrokartonové obklady stěn a stropů - tapetování tapetami značky RAUFHAUSER - pokládání nových podlah – systém FARMACELL, plovoucí podlahy DECOSTEP - pokládání keramických dlažeb a koberců - opravy vnitřních dělících příček - výměnu rozvodů vody - výměnu rozvodů ústředního topení


Stavební práce na klíč Semily - stavby, rekonstrukce, zateplení budov

Stavební práce na klíč Semily - stavby, rekonstrukce, zateplení budov

D-BAU s.r.o. Semily Zabýváme se zateplováním budov pouze certifikovanými zateplovacími systémy. Skladba vrstev zateplení odpovídá všem současným požadavkům na tepelný odpor budov. Naše společnost D-BAU s.r.o. Semily se zabývá především pozemním stavitelstvím. Zajišťujeme: - rodinné domy na klíč - rekonstrukce, modernizace rodinných domů - sádrokartony - zateplování budov - vestavby, nástavby podkrovních prostor - stavební projekce - demolice