Jednotný informační systém hl. města Prahy

Jednotný informační systém hl. města Prahy

ROPID (Regionální organizátor pražské integrované dopravy) vyhlašuje mezinárodní designérskou dvoufázovou užší soutěž o návrh na podobu jednotného informačního systému pro veřejnou dopravu a prostranství hlavního města Prahy. Cílem soutěže je vybrat tým odborníků, který prokáže schopnost vytvořit chytrý systém městské navigace vyhovující potřebám všech občanů i návštěvníků města, ať jsou to školáci, dospělí nebo senioři, cestují pěšky nebo MHD, mají specifické zrakové či pohybové potřeby, do Prahy přijeli na výlet nebo spěchají do práce. Detailní popis zakázky je uveden v Soutěžních podmínkách.
Veřejná zakázka vložena:
06.09.2021 10:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení soutěže o návrh

Zadavatel:
Regionální organizátor pražské integrované dopravy (ROPID)

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
02.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Regionální organizátor pražské integrované dopravy (ROPID)

Zadavatel IČ:
60437359

Zadavatel ulice:
110 00 Praha 1 Staré Město, Rytířská 406/10

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Marek Vetýška

Zadavatel telefon:
+420 606 829 506

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pid.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Krajinná a zahradní architektura, plány a projekty pro krajinu

Krajinná a zahradní architektura, plány a projekty pro krajinu

V oboru krajinného inženýrství a krajinné a zahradní architektury působí firma ARVITA P Zlín řadu let. Připravíme pro Vás plány a projekty pro krajinu, pro realizaci a revitalizaci vodních ploch, biocenter, biokoridorů, interakčních prvků, alejí. Vypracujeme plány pro rekultivace, sadovnické úpravy i jiné projekty z oboru ochrany a tvorby krajiny. Můžete se na nás obrátit i při žádostech o získání dotací z programů Ministerstva životního prostředí, Ministerstva zemědělství a programů EU. Nabízíme: - studie, plány, projekty pro krajinu - projekty pro tvorbu biocenter, biokoridorů, interakčních prvků, remízů, sadů  - projekty pro realizace větrolamů, alejí  - projekty pro revitalizaci a realizaci malých vodních ploch - revitalizace ploch narušených těžbou - projekty a studie pro ochranu pozemků před vodní a větrnou erozí - odborná stanoviska, posudky v oboru životního prostředí a ochrany přírody a krajiny - oznámení ke zjišťovacímu řízení - autorský dozor. Zabezpečíme podklady pro vynětí pozemků ze ZPF i identifikaci majetkoprávních vztahů k půdě. Vypracujeme plány zpětné rekultivace dočasných záborů a vegetační a sadovnické úpravy staveb pro investiční přípravu.


Architektonická projekční kancelář Praha, návrhy a projekty interiérů, budov, rodinných domů

Architektonická projekční kancelář Praha, návrhy a projekty interiérů, budov, rodinných domů

Představujeme Vám architektonickou projekční kancelář v Praze, kterou provozuje Ing. arch. Cajthamlová Markéta. Svým zákazníkům ráda zajistím architektonické návrhy a rekonstrukce veřejných budov, bytových domů, rodinných domů, interiérů, nábytku, drobnou architekturu. Architektonické návrhy, projekty a rekonstrukce Praha: - veřejné budovy - bytové domy - rodinné domy - interiér - nábytek - drobná architektura. Zaujaly Vás služby architektonické projekční kanceláře? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Evropská 47, Praha.


Návrhy interiérů a zakázková výroba nábytku

Návrhy interiérů a zakázková výroba nábytku

Nevíte si rady s návrhem interiéru? Postavili jste si dům nebo koupili byt a chcete si ho vkusně zařídit dle aktuálních trendů, ale nepohybujete se na poli designu a návrhu moderního bydlení? Proto jsme tu my – Belurette, s.r.o. Náš team designerů vám pomůže k realizaci vysněného bydlení dle nejnovějších trendů a s ohledem na požadavky a uzpůsobení prostoru. Zaměřujeme se především na interiérový design, ale umíme vymyslet i vkusné zahrady a terasy. Dodáváme kvalitní vizualizace, které lze v průběhu příprav měnit, až k finálnímu produktu. A co víc, jsme schopni pro potřebnou realizaci dodat řemeslníky, se kterými spolupracujeme a návrh dovést k finální výstavbě. Dokonce dodáváme i nábytek, takže můžete využít všechny služby u jedné firmy. Zaručíme kvalitu, spolehlivost, udržitelnost a finální spokojenost. Kontaktujte nás s poptávkou a vašimi přáními, po domluvě může naše spolupráce začít a dovedeme vás ke spokojenému bydlení.


Architektonická kancelář Rokycany, projektování staveb, vypracování projektů, podklady pro průzkum

Architektonická kancelář Rokycany, projektování staveb, vypracování projektů, podklady pro průzkum

Představujeme Vám architektonickou kancelář v Rokycanech, kterou provozuje Ing.arch. Rieger Pavel. Svoji činnost jsme zaměřili na kompletní architektonické služby. Rádi Vám připravíme veškeré projekty na míru. Architektonická kancelář Rokycany, služby: - projektování staveb - příprava podkladů pro průzkumy - vypracování projektů - vypracování rozpočtů stavebních nákladů Pokud Vás naše architektonické služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Komenského 26, Rokycany.


Architekti a územní plánování. Jak zefektivnit urbanismus města či vesnice

Architekti a územní plánování. Jak zefektivnit urbanismus města či vesnice

Hledáte firmu na vypracování územního plánu, potřebujete zpracovat studie pro obytné, obchodní, rekreační či průmyslové lokality? Pak jste tu správně. Ateliér firmy DISprojekt, s.r.o. sídlí v Třebíči a jsou to autorizovaní architekti v oboru urbanismus a územní plánování. Všichni naši pracovníci jsou členy České komory architektů. Projekty jsou zpracovávány v profesionálním programu ArchiCad. Kde Vás ohromí celý projekt v 3D modelu. Okamžitě uvidíte jak bude vypadat blízká budoucnost Vašeho města či vesnice. Klienti získávají kompletní servis. Moderní, logické, designově ucelené a cenově přiměřené. Funkční a vyvážené celky. Urbanistické projektování navrhuje uspořádání sídel a jejich částí, které navazují na části krajiny a navazuje tak na architekturu, popřípadě krajinnou architekturu. Bližší informace naleznete na webových stránkách nebo nás přímo kontaktujte do architektonické kanceláře.


Pražský architektonický ateliér

Pražský architektonický ateliér

Hledáte správný tým architektů, který dokáže přenést vaše myšlenky a přání v ten nejlepší projekt a pomůžou Vám k odstartování realizace nového bydlení nebo podnikání? Přejete si začít stavět dům, rozjet developerský projekt nebo začít budovat provozovnu pro podnikatelskou činnost? U všeho můžeme být s Vámi, naše projekční kancelář ATELIER HESTIA s.r.o. přetvoří sen v realitu. Náš servis zahrnuje prvotní vypracování samotného projektu stavby, s ohledem na přání a možnosti zákazníka. Projekt zahajujeme po řádných konzultacích s vlastníkem. Dále poskytujeme inženýrské zajištění stavby, ať už jsou to úřednické nebo stavební povolení všeho druhu. Nakonec umožňujeme klientům využít nabídky technického dozoru pro celý projekt, což v dnešní době může být zásadním klíčem k úspěšnosti celé realizace. Pokud jste se ocitli v situaci, která potřebuje některou z našich nabízených služeb, neváhejte nás co nejdříve kontaktovat, naše kancelář se nachází v Dobříši nedaleko Prahy, na ulici Antonína Dvořáka 97. Budeme se těšit na budoucí spolupráci.