Pohřební služby – vyřízení pohřebních náležitostí, kremace, pohřby do hrobu

Pohřební služba POSPA

Pohřební služby – vyřízení pohřebních náležitostí, kremace, pohřby do hrobu

Nadstandardní pohřební služby - převoz zesnulého, vyřízení pohřebních formalit, zajištění kremace, uložení do hrobu, rozptyly a vsypy popela na vsypové loučce, úprava zesnulých, květinová výzdoba, tisk parte, hudební doprovod, fotograf, vyřízení dokladů na matrice – nabízí Pohřební služba POSPA v Uherském Brodu.

RS 4 VRT Praha-Balabenka - sjezd Lovosice; architektonická soutěž terminál Roudnice nad Labem

RS 4 VRT Praha-Balabenka - sjezd Lovosice; architektonická soutěž terminál Roudnice nad Labem

RS 4 VRT PRAHA-BALABENKA - SJEZD LOVOSICE; ARCHITEKTONICKÁ SOUTĚŽ TERMINÁL ROUDNICE NAD LABEM VRT

Předmětem Soutěže je zpracování architektonicko - urbanistického návrhu pro účely budoucí výstavby nového železničního Terminálu Roudnice nad Labem VRT, Údržbové základy a souvisejících objektů, které budou součástí vysokorychlostního úseku VRT Podřipsko. Terminál bude sloužit jako přestupní uzel mezi VRT Praha - Drážďany a hromadnou dopravou a zároveň jako P+R bod pro dojíždění jak do Prahy, tak do Ústí nad Labem.
Veřejná zakázka vložena:
06.09.2021 09:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení soutěže o návrh

Zadavatel:
Správa železnic, státní organizace

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
03.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa železnic, státní organizace

Zadavatel IČ:
70994234

Zadavatel ulice:
Dlážděná 1003/7

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. arch. Matyáš Hron

Zadavatel telefon:
+420 702 270 219

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.spravazeleznic.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71200000-0
Architektonické a související služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Architektonická kancelář Rokycany, projektování staveb, vypracování projektů, podklady pro průzkum

Architektonická kancelář Rokycany, projektování staveb, vypracování projektů, podklady pro průzkum

Představujeme Vám architektonickou kancelář v Rokycanech, kterou provozuje Ing.arch. Rieger Pavel. Svoji činnost jsme zaměřili na kompletní architektonické služby. Rádi Vám připravíme veškeré projekty na míru. Architektonická kancelář Rokycany, služby: - projektování staveb - příprava podkladů pro průzkumy - vypracování projektů - vypracování rozpočtů stavebních nákladů Pokud Vás naše architektonické služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Komenského 26, Rokycany.


Architekti a územní plánování. Jak zefektivnit urbanismus města či vesnice

Architekti a územní plánování. Jak zefektivnit urbanismus města či vesnice

Hledáte firmu na vypracování územního plánu, potřebujete zpracovat studie pro obytné, obchodní, rekreační či průmyslové lokality? Pak jste tu správně. Ateliér firmy DISprojekt, s.r.o. sídlí v Třebíči a jsou to autorizovaní architekti v oboru urbanismus a územní plánování. Všichni naši pracovníci jsou členy České komory architektů. Projekty jsou zpracovávány v profesionálním programu ArchiCad. Kde Vás ohromí celý projekt v 3D modelu. Okamžitě uvidíte jak bude vypadat blízká budoucnost Vašeho města či vesnice. Klienti získávají kompletní servis. Moderní, logické, designově ucelené a cenově přiměřené. Funkční a vyvážené celky. Urbanistické projektování navrhuje uspořádání sídel a jejich částí, které navazují na části krajiny a navazuje tak na architekturu, popřípadě krajinnou architekturu. Bližší informace naleznete na webových stránkách nebo nás přímo kontaktujte do architektonické kanceláře.


Pražský architektonický ateliér

Pražský architektonický ateliér

Hledáte správný tým architektů, který dokáže přenést vaše myšlenky a přání v ten nejlepší projekt a pomůžou Vám k odstartování realizace nového bydlení nebo podnikání? Přejete si začít stavět dům, rozjet developerský projekt nebo začít budovat provozovnu pro podnikatelskou činnost? U všeho můžeme být s Vámi, naše projekční kancelář ATELIER HESTIA s.r.o. přetvoří sen v realitu. Náš servis zahrnuje prvotní vypracování samotného projektu stavby, s ohledem na přání a možnosti zákazníka. Projekt zahajujeme po řádných konzultacích s vlastníkem. Dále poskytujeme inženýrské zajištění stavby, ať už jsou to úřednické nebo stavební povolení všeho druhu. Nakonec umožňujeme klientům využít nabídky technického dozoru pro celý projekt, což v dnešní době může být zásadním klíčem k úspěšnosti celé realizace. Pokud jste se ocitli v situaci, která potřebuje některou z našich nabízených služeb, neváhejte nás co nejdříve kontaktovat, naše kancelář se nachází v Dobříši nedaleko Prahy, na ulici Antonína Dvořáka 97. Budeme se těšit na budoucí spolupráci.


Architektonická projekční kancelář Praha, návrhy a projekty interiérů, budov, rodinných domů

Architektonická projekční kancelář Praha, návrhy a projekty interiérů, budov, rodinných domů

Představujeme Vám architektonickou projekční kancelář v Praze, kterou provozuje Ing. arch. Cajthamlová Markéta. Svým zákazníkům ráda zajistím architektonické návrhy a rekonstrukce veřejných budov, bytových domů, rodinných domů, interiérů, nábytku, drobnou architekturu. Architektonické návrhy, projekty a rekonstrukce Praha: - veřejné budovy - bytové domy - rodinné domy - interiér - nábytek - drobná architektura. Zaujaly Vás služby architektonické projekční kanceláře? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Evropská 47, Praha.


Návrhy interiérů a zakázková výroba nábytku

Návrhy interiérů a zakázková výroba nábytku

Nevíte si rady s návrhem interiéru? Postavili jste si dům nebo koupili byt a chcete si ho vkusně zařídit dle aktuálních trendů, ale nepohybujete se na poli designu a návrhu moderního bydlení? Proto jsme tu my – Belurette, s.r.o. Náš team designerů vám pomůže k realizaci vysněného bydlení dle nejnovějších trendů a s ohledem na požadavky a uzpůsobení prostoru. Zaměřujeme se především na interiérový design, ale umíme vymyslet i vkusné zahrady a terasy. Dodáváme kvalitní vizualizace, které lze v průběhu příprav měnit, až k finálnímu produktu. A co víc, jsme schopni pro potřebnou realizaci dodat řemeslníky, se kterými spolupracujeme a návrh dovést k finální výstavbě. Dokonce dodáváme i nábytek, takže můžete využít všechny služby u jedné firmy. Zaručíme kvalitu, spolehlivost, udržitelnost a finální spokojenost. Kontaktujte nás s poptávkou a vašimi přáními, po domluvě může naše spolupráce začít a dovedeme vás ke spokojenému bydlení.


Interiéry na klíč, ložnice, šatny, pracovny i obývací pokoje – od návrhu po realizaci

Interiéry na klíč, ložnice, šatny, pracovny i obývací pokoje – od návrhu po realizaci

Pro vzrůstající se zájem o komplexní řešení interiérů jsme se i my rozhodli jít touto cestou. Do interiérů vnášíme originální design s citem pro detaily, které dodávají vysoký komfort při jejich funkčnosti. Jsme schopni Vám zajistit dodávku celého interiéru na klíč a sladit tak styl, barevnost i design celého interiéru Vašeho domu. Vytvoříme pro Vás na míru: - Ložnici, která by měla pro Vaše pohodlí být především vzdušná bez přemíry nábytku kde oceníte především pohodlnou postel. - Samostatné šatny mohou být tvořeny z hliníkových profilů se skleněnými či dřevěnými policemi a dalšími doplňky. - Obývací pokoj je nejdůležitější místo, kde trávíte nejvíce času a proto se nesmí nic uspěchat při jeho realizaci. - Pracovna ale i kancelář by měly působit reprezentativně a promyšleně. Vytvořit takový prostor lze díky kvalitních křesílek a pohovek, které mohou být taky využívány k oddělení odpočinkových a pracovních zón. Pořádek v papírech si udržíte díky důmyslnému systému polic.