Bunker Supply Vessels Prague, Slapy, Orlík - Building Specification

Bunker Supply Vessels Prague, Slapy, Orlík - Building Specification

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou veškeré záležitosti spojené se zpracováním projektové dokumentace servisních plavidel Praha, Slapy a Orlík, jako specifikace stavby plavidla pro výběrové řízení na dodavatele stavby plavidel metodou Design&Build, představující servisní plavidlo totožné konstrukce ve dvou rozměrových modifikacích „Praha“ a „Slapy Orlík“ zahrnující činnosti specifikované v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
06.09.2021 10:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ředitelství vodních cest ČR

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
11.10.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ředitelství vodních cest ČR

Zadavatel IČ:
67981801

Zadavatel ulice:
nábř. L. Svobody 12/1222

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
KAROLAS Legal s.r.o., advokátní kancelář - Mgr. Marek Stowasser

Zadavatel telefon:
+420 773 092 884


Zadavatel web:
http://www.rvccr.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Půjčovna lodí Petr Kovačka Sázava, půjčovna kánoí, půjčovna raftů, zdarma doprava na místo

Půjčovna lodí Petr Kovačka Sázava, půjčovna kánoí, půjčovna raftů, zdarma doprava na místo

Představujeme Vám půjčovnu lodí, kánoí a raftů na řece Sázavě, kterou úspěšně provozuje pan Petr Kovačka. Chcete si vyzkoušet jízdu v kánoi, raftu či lodí? Láká Vás strávit několik dní na vodě, ale nemáte potřebné vybavení? Přemýšlíte, že s partou kamarádů vyrazíte na rafty? Pak právě pro Vás je tu Půjčovna lodí Petr Kovačka Sázava. Přivezeme a odvezeme lodě kdekoliv na řece Sázava. Doprava zdarma. Cena zahrnuje: loď, pádla, vesty a jeden barel. Přijeďte a užijte si skvělou jízdu po Sázavě!


Rybářská, hliníková loď se solárním pohonem - výroba a úprava

Rybářská, hliníková loď se solárním pohonem - výroba a úprava

Jste příznivci sportovního rybolovu? Pak jistě oceníte moderní a spolehlivé rybářské lodě se solárním pohonem CARP DREAM SOLAR PARKET od českého výrobce hliníkových lodí NAUTIG SE z Jihlavy. Vývojem, výrobou i úpravou plavidel se zabýváme řadu let. Naše lodě se snažíme neustále zdokonalovat tak, aby svým uživatelům poskytovaly ten nejlepší komfort. Proto jsme mezi náš sortiment zařadili také speciální bivakovací lodě se solárním pohonem vhodné zejména pro lov kaprů. Tyto lodě poskytují rybářům větší nezávislost, jejich provoz je ekonomický a tichý. Díky pohodlné základně s lůžky jsou vhodné i na delší expedice. Navštivte naše prodejny v Brně nebo Praze a přijďte si loď nezávazně vyzkoušet a prohlédnout.


Speciální rybářské hliníkové lodě pro lov kaprů – výroba, prodej

Speciální rybářské hliníkové lodě pro lov kaprů – výroba, prodej

Jste vášnivým rybářem? Uvažujete o pořízení lodi vhodné pro rybolov? Pak vyzkoušejte českou kvalitu! Oslovte společnost NAUTIG SE, která se specializuje na vývoj, výrobu a prodej rybářských a obytných lodí. Stejně tak i na úpravy lodí a lodních interiérů na přání. Podpořte svou vášeň a splňte si svůj sen. S bivakovacími loděmi CARP DREAM určenými pro lov kaprů si rybaření náležitě užijete a vychutnáte si neomezený přistup k vodě. Naše lodě jistě uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších. Lodě vyrábíme ze speciálního hliníku v různých délkách, dle přání zákazníka. Jsou vybaveny praktickým stanem a dvěma pohodlnými lůžky. Neváhejte, zavítejte na naše pobočky v Jihlavě či Praze, kde si lodě můžete nezávazně prohlédnout a vyzkoušet. S výběrem vhodné lodi vám rádi poradíme. Bližší specifikaci a orientační ceník naleznete na našich webových stránkách.


Výroba pontony pro rybáře, hausbóty - houseboaty, přívozy a pracovní lodě

Výroba pontony pro rybáře, hausbóty - houseboaty, přívozy a pracovní lodě

Chcete li ponton: pro rybáře, pro stavbu houseboatů, přívozů nebo pracovních lodí, pak se obraťte na firmu NAUTIG SE Jihlava. Dále provádí úpravu lodí na přání. Lodě na zakázku. Jste-li rybář či milujete čas strávený u vody? Potom by bylo úžasné pořídit si svoji vlastní loď. A co takové bydlení na vodě? Firma NAUTIG SE z Jihlavy vyrábí lodě pro rybáře i speciální rybářské lodě. A také obytné lodě Houseboaty, přívozy, pracovní lodě. Úprava lodí na přání. Katamarán nebo trimarán Firma má tři typy pontonů. Ale vyrábí i lodě na zakázku. Ponton z naší nabídky je určen především jako základna pro stavbu Houseboatů nebo přívozů. Můžete ho však použít i pro rybolov, rekreaci u vody další vodní sporty například vodní lyžování. Bližší informace naleznete na webových stránkách.


Půjčovna plavidel ke sjíždění řek a toků Veselí nad Lužnicí, teambuilding, adrenalinové sjíždění

Půjčovna plavidel ke sjíždění řek a toků Veselí nad Lužnicí, teambuilding, adrenalinové sjíždění

Přemýšlíte kam letos s partou vyrazit na vodu? Bude Vás tentokrát trochu víc a potřebujete další plavidlo? Rozhodli jste se prožít svoji dovolenou na vodě, ale nemáte potřebné vybavení natož raft, vestu nebo barely? Tak to vůbec nevadí, půjčovna plavidel Vážka má vše co ke sjíždění řek a toků potřebujete. Působíme hlavně na jihočeských řekách a tocích, ale i ostatní české a zahraniční vodní plochy a moře pro nás nejsou problém. Zajišťujeme turistické sjíždění, adrenalinové sjezdy, různé expedice a teambuildingové akce. Pokud si chcete sjíždění řek na vypůjčených plavidlech vyzkoušet, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Zakázková výroba a prodej kvalitních nafukovacích člunů

Zakázková výroba a prodej kvalitních nafukovacích člunů

Pokud hledáte výrobce kvalitních nafukovacích člunů, kontaktujte společnost AIRTEX. Naše firma se zabývá nejen výrobou a prodejem, ale i vývojem nafukovacích člunů. Rádi Vám pomůžeme s výběrem správného typu nafukovacího člunu, ať už se jedná o raft nebo člun pro profesionály nebo na rekreaci. Pořídíte u nás i motorové čluny, které využijí záchranáři, rybáři nebo nadšení vodáci. K nafukovacím člunům si můžete zakoupit i bohaté vodácké vybavení, které naleznete na našem e-shopu