Pracovní oděvy ISSALINE vhodné  i pro volnočasové aktivity

Industrial Starter Czech s.r.o.

Pracovní oděvy ISSALINE vhodné i pro volnočasové aktivity

Industrial Starter Czech s.r.o. dodává všem prodejcům oděvy ISSALINE z kvalitních materiálů s funkčními vlastnostmi, odolné, vzdušné, pohodlné i slušivé. V sortimentu nabízených výrobků najdete pracovní oděvy nepromokavé, výstražné, zateplené, izotermické, termoprádlo, ale i čepice, trička, polokošile, ponožky vhodné pro profesionální použití i pro sportovní aktivity.





Obnova obecného domu v obci Košecké Podhradie

Obnova obecného domu v obci Košecké Podhradie

Predmet zákazky je definovaný projektom stavby (projektová dokumentácia pre stavebné povolenie): "Obnova obecného domu v obci Košecké Podhradie", ktorý vypracovala IN - PRO s. r. o., Soblahov 754, 913 38 Soblahov v auguste 2021, zákazkové číslo: 0729-O-2021. Predmetom zákazky je obnova objektu obecného domu v obci Košecké Podhradie. Objekt je trojpodlažný. Objekt je zastrešený plochými a sedlovými strechami. Objekt bude slúžiť ako obecný dom (prevádzky kultúrneho domu, obecného úradu a požiarnej zbrojnice). Vstup do objektu od miestnej komunikácie je riešený ako bezbariérový. Cieľom diela je naplniť požiadavky investora definované v lokalitnom programe s dôrazom na zlepšenie kvality prostredia celého objektu, výrazné zlepšenie energetickej efektívnosti objektu a predĺženie životnosti objektu. Realizovať sa budú nasledovné aktivity: búracie práce, výmena okien za plastové, zateplenie obvodového plášťa budovy, vonkajšie nátery a vysieťkovanie vonkajších časti objektu, rekonštrukcia ústredného vykurovania s príslušenstvom, rekonštrukcia vnútorných silnoprúdových rozvodov a osvetlenia, rekonštrukcia bleskozvodov na novej fasáde. Požiadavka rekonštrukcie obalových konštrukcií a prvkov objektu vyplynula z degradácie materiálu výplní otvorov vekom budovy a zhodnotenia nedostatočných tepelnoizolačných vlastností obvodového plášťa budovy nespĺňajúcich parametre definované v STN. Súčasný stav je nevyhovujúci, nakoľko dochádza k neefektívnym stratám tepelnej energie a k zvyšovaniu energetickej náročnosti budovy. Z hľadiska statiky a celkovej stability, rekonštruovaná budova nie je ovplyvnená ani ohrozená. Podrobnejšie v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
03.09.2021 09:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Košecké Podhradie

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Košecké Podhradie

Zadavatel IČ:
00317870

Kontaktní osoba:
Bc. Rastislav Čepák, starosta obce

Zadavatel telefon:
+421 424 473 328

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.koseckepodhradie.ocu.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45321000-3
Tepelnoizolačné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace plochých a šikmých střech Vysoké Mýto, zateplení, izolace, bezpečnostní systémy

Realizace plochých a šikmých střech Vysoké Mýto, zateplení, izolace, bezpečnostní systémy

Představujeme Vám firmu P-SYSTEMS STŘECHY s.r.o. z Vysokého Mýta, která svoji činnost zaměřila na realizace plochých a šikmých střech pro průmyslové haly, výrobní, skladové, administrativní a technické objekty. Nabízíme kompletní dodávky a montáže střešních plášťů z mPVC fólie, zateplení, zemní izolace, trapézové plechy, bezpečnostní systémy, střešní světlíky a RWA klapky. Pokud Vás naše realizace plochých a šikmých střech zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dráby 542, Vysoké Mýto.


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Rozhodli jste se zrekonstruovat Váš dům, byt nebo kancelář? Rozhodli jste se pro stavbu nového domu? Rádi Vám pomůžeme. Naše společnost Vytastav Praha s.r.o. zařídí vše za Vás. Specializujeme se na výstavbu i rekonstrukce rodinných domů, bytů, kanceláři či skladových hal. Nabízíme Vám vysoce kvalitní služby, efektivní vynaložení investic a dodržení termínu. Kompletně zrekonstruujeme Váš dům i byt, aby se Vám lépe žilo. Realizujeme zednické práce, obklady, základové desky. Konzultace, 3D vizualizace, služby architekta, a to vše za skvělé ceny. Pro bezplatnou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat v některé z našich poboček. To je naše společnost Vytastav Praha s.r.o. Prioritou je pro nás spokojený klient!


Izolace střechy fólií Fatrafol, Alkorplan - dlouhodobá ochrana střešního pláště

Izolace střechy fólií Fatrafol, Alkorplan - dlouhodobá ochrana střešního pláště

Na stavby s plochou i mírně šikmou střechou jsou jako dlouhodobá ochrana střešního pláště nejvhodnější fóliové izolace - izolace střechy fólií Fatrafol či Alkorplan provádí v regionu Zlínský kraj, Olomoucký kraj společnost IZOLACE M Uherské Hradiště. Izolace zajišťujeme včetně zateplovacích prací. Mezi nejkvalitnější střešní fólie patří systém Fatrafol, pracujeme s fóliemi Fatrafol 808 tl.2,5 mm , 810 tl.1,5 mm , 817 tl.1,2 mm, 804 tl.2,0 mm, parotěsná fólie Fatrapar E tl.0,2 mm. Dále používáme hydroizolační fólie z měkčeného PVC Alkorplan 35176 tl.1,5 mm, 35177 tl.1,5 mm. Fóliové systémy jsou vhodné pro všechny běžné podklady i na původní krytinu. Mají skvělé užitné vlastnosti, odolávají mechanickému namáhání, vlhkosti, expozici UV záření, teplu i mrazu a jsou zcela bezúdržbové. Zajistí dlouhodobou ochranu střešního pláště i ve špatných klimatických podmínkách.


Izolatérství a klempířství s profi přístupem, okres Znojmo

Izolatérství a klempířství s profi přístupem, okres Znojmo

Máte dům s plochou střechou, jehož izolace je již zastaralá? Uniká Vám z domu díky špatné izolaci teplo? Neváhejte se obrátit na skutečné profesionály v oboru izolatérství a klempířství. V tomto oboru Vám naše společnost Izolace Daňhel, s.r.o. nabízí kompletní práce. Kvalitní materiály, dlouholeté zkušenosti, profesionálové v oboru a především precizně odvedená práce. To je naše vizitka. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro cenovou nabídku. Ušetřete nejen Vaše náklady na vytápění a chlazení a pořiďte si novou izolaci pro Vaši plochou střechu od společnosti Izolace Daňhel, s.r.o. Provádíme také izolace teras, balkónů i zemní izolace nebo izolace bazénů. Prioritou je pro nás Vaše spokojenost.


Odhlučnění pracovišť, provozů a celých průmyslových areálů

Odhlučnění pracovišť, provozů a celých průmyslových areálů

Potýkáte se s otázkou hluku na pracovišti? Je vaše provozovna umístěna v blízkosti obytných částí a řešíte stížnosti ze strany občanů a sousedů? Hledáte někoho, kdo vám pomůže tento problém rychle a efektivně vyřešit? Myslíme si, že nejlepší volba bude naše firma Greif-akustika, s.r.o. Navrhneme Vám řešení přímo na míru. Zavolejte si nás do vaší společnosti, my vaši situaci zanalyzujeme, následně navrhneme vhodné řešení a zrealizujeme nejlepší odhlučnění. Snižujeme hluk na pracovištích, kde jsou umístěny hlučná zařízení, stroje a hluk ovlivňuje, jak samotné zaměstnance, tak i obtěžuje okolí. Hluk změříme, poté poskytneme správnou variantu. Je několik možností, a to různé zástěny, protihlukové dveře, stěnové tlumiče či izolace. Je jen na vás, kterou variantu zvážíte a zvolíte. Využíváme zkušeného a profesionálního personálu. Jste vždy v dobrých rukou. Všechny potřebné kontaktní informace naleznete na našich webových stránkách. Zde naleznete i veškeré informace o sortimentu a reference spokojených zákazníků.


Zateplení střechy, podkroví PUR pěnou - efektivní tepelná izolace domu

Zateplení střechy, podkroví PUR pěnou - efektivní tepelná izolace domu

Nejefektivnějším způsobem zateplení domu, střechy je izolace PUR pěnou. Pokud plánujete zateplení podkroví, půdy můžete oslovit firmu PURPANDA s.r.o. Zlín, která se na izolace domu PUR pěnami specializuje. Působí na Moravě i na Slovensku. Jde o efektivní tepelnou izolaci, nedochází k plýtvání materiálu - PUR pěna se dostane i do špatně dostupných míst. Díky izolaci stříkanými PUR pěnami docílíte snížení výdajů za vytápění až o 70%, nebude již docházet k tepelným ztrátám. Díky tomu se Vám vynaložené finance v řádu několika let vrátí. Výhodou je i rychlost realizace - cca 2 dny. Jsme tak schopni zrealizovat více než 10 zakázek měsíčně.