Pokládka plechových střech, pokrývačské a klempířské práce

TOM střechy

Pokládka plechových střech, pokrývačské a klempířské práce

Plechové taškové střešní krytiny i velkoformátové plechové střechy jsou dnes velmi populární pro svoji nízkou hmotnost, dlouhou životnost, snadnou montáž a stálobarevnost. Specialistou na pokládku plechových střešních krytiny je pokrývačská a klempířská firma TOM střechy z Uherskohradišťska.

Poptávám kruhové zastřešení na bazén

Poptávám kruhové zastřešení na bazén

Poptávám kruhové zastřešení na bazén o průměru 4.5 m. Mohla bych poprosit o cenovou nabídku? Děkuji, Malinová Hana
Poptávka byla vložena dne:
03.09.2021 10:12

Platnost poptávky:
03.10.2021 07:21

Kontaktní osoba:
Hana Malinová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 119 080

Okres:
Kutná Hora

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vakuové výlisky z thermoplastů pro automobilový průmysl

Vakuové výlisky z thermoplastů pro automobilový průmysl

Potřebujete kvalitní plastové díly pro automobilový průmysl? Hledáte spolehlivého dodavatele vakuových výlisků z thermoplastů? Naše firma PAJR s.r.o. se zaměřuje na výrobu plastových dílů a konstrukčních dílů z plastů. Zpracujeme vše od návrhu po výrobek. Nabízíme komplexní služby v oblasti vakuového tvarování a vakuových výlisků. Na zakázku dodáme dekorativní a ochranné lišty hran zadních nárazníků, nástupní lišty a jiné kryty. Pro cenovou nabídku či v případě dotazu nás neváhejte kontaktovat. Kvalita našich výrobků je samozřejmostí. Naši společnost PAJR s.r.o. najdete na ulici Boleslavská 2 ve Vlkavě v okrese Mladá Boleslav. Naše výrobky ale dodáváme po celé ČR. Kvalitní plastové díly pro automobilový průmysl Vám dodá naše společnost PAJR s.r.o.


Plastový bazén hluboký až 2 metry – žádný problém pro Bazény Kostelec

Plastový bazén hluboký až 2 metry – žádný problém pro Bazény Kostelec

Bazény Kostelec, tradiční český výrobce plastových bazénů, přichází s novinkou! Nově si můžete objednat plastový bazén s hloubkou až 2 metry. Takto hluboký bazén na našem trhu dosud chyběl. Ocení ho každý, kdo rád do bazénu bezpečně skáče nebo si užívá potápění… Pro výrobu bazénů je navíc využíván vylepšený plast Polystone PG a kvalitní evropská technologie, a proto Vás velmi mile překvapí jeho životnost. Pokud tedy máte zájem o kvalitní hluboký plastový bazén, obraťte se na společnost Bazény Kostelec. Bazén můžete mít vyrobený už do 14 dnů po Vaší objednávce…


Sportovní plavecký bazén na vlastní zahradě díky firmě Bazény Desjoyaux - pro pohodlné plavání

Sportovní plavecký bazén na vlastní zahradě díky firmě Bazény Desjoyaux - pro pohodlné plavání

Rádi si zaplavete, ale běžné zahradní bazény Vám svými rozměry nevyhovují? Sportovní plavecký bazén od společnosti Bazény Desjoyaux, s.r.o. je rozměrově navržen a přizpůsoben tak, že si skutečně pohodlně a plnohodnotně zaplavete. Oproti běžným zahradním bazénům ozdobných a oválných tvarů je tento bazén delší a užší, nemusíte se tedy po pár tempech ihned otáčet. Získejte dokonalou fyzickou formu díky plavání v plaveckém bazénu od firmy Bazény Desjoyaux, s.r.o. na vlastní zahradě.


Zakázková výroba plastových dílů, forem a součástí vstřikováním včetně kompletace

Zakázková výroba plastových dílů, forem a součástí vstřikováním včetně kompletace

Hledáte profesionála na výrobu plastových dílů? Pak jste na správné adrese. Jsme firma Havel - plasty, s.r.o. se sídlem v Poličce a na zakázku dodáváme nejrůznější komponenty a výrobky z plastu. Zpracováváme termoplasty (PP, PS, PA, PE, PC, PMMA, PET, TPU, PVC, ASA a jiné), které vstřikujeme do forem. Zhotovíme například hadicové přípojky, kroužky na těsnění, kleštiny, záslepky, kbelíky, rozvodnice, izolátory, kolíčky na prádlo, klíčenky, rozlišovače, zkrátka různý sortiment pro firmy, ale i domácnosti. Kromě výroby zajišťujeme montážní a kompletační práce. Naše použité díly zpětné odebíráme a recyklujeme pro další zpracování. Neustále rozvíjíme odborné znalosti našich zaměstnanců a snažíme se maximálně vyjít vstříc všem našim zákazníkům.


Rychlá montáž a výměna lamelových clon s plastovou lištou QM – PVC lamely ušetří Vaše náklady

Rychlá montáž a výměna lamelových clon s plastovou lištou QM – PVC lamely ušetří Vaše náklady

Vzhledem k současné situaci nárůstu cen materiálů je vhodné šetřit na každém kroku. Pomocí lamelové clony s plastovou QM lištou spoříte dvakrát! Obraťte se na společnost Portaflex s.r.o. v Ostravě, která se zaměřuje na dodávku i montáž lamelových clon s plastovou lištou QM. Nemusíte kupovat dražší kovové prvky při pořízení či při výměně plastových lamel v budoucnosti. A clona jako taková šetří Vaši kapsu – omezí vyvětrané teplo, vnikání prachu, sněhu, listí do prostor. Lehké plastové lišty QM (tj. quick mont – rychle montovatelné) jsou vhodné do výšky otvoru 2300 mm, využijete je tedy hlavně pro průchody lidí a ruční protlačování nákladů. Šedesáticentimetrové lišty se na sebe napojují jednoduchým zámkovým systémem. Úsporu krom levnějšího nosného prvku přináší i kotvení lamel. Není nutno na konce plastů instalovat žádné závěsné prvky, stačí vyvrtat otvory pro zavěšení. Montáž zvládne i laik pomocí běžného nářadí. Houževnatá lišta je vyrobena z pevného polypropylenu. Výrobní délka jednoho kusu je 600 mm, pomocí zámkového systému nastavíte libovolnou délku. Systém poskytuje překrytí lamel 0 %, 50 %, 100 % pro tloušťku plastů 2 mm.


Výroba plastové recykláty - regranuláty PP, HDPE, HIPS, ABS, PC/ABS, POM, PMMA

Výroba plastové recykláty - regranuláty PP, HDPE, HIPS, ABS, PC/ABS, POM, PMMA

Společnost REMIVA s.r.o. má moderní technologické zařízení pro výrobu kvalitních plastových recyklátů, díky tomu patří v ČR mezi významné zpracovatele plastových odpadů z výroby. Vyrábí plastové regranuláty PP, HDPE, HIPS, ABS, PC/ABS, POM, PMMA, které jsou vhodné pro extruzi, vstřikování i vyfukování v různých odvětvích - např. automobilovém, elektrotechnickém průmyslu. Plastové recykláty - regranuláty: - HDPE natural, black - vhodný pro extruzi, nebo vyfukování - PP natural, black - vhodný pro vstřikování, extruzi - ABS white, black a HIPS white, black - kvalitní houževnané regranuláty - PC/ABS, PC black, POM a PMMA - kvalitní post production regranuláty pro náročná odvětví.