SO 01 – Rekonštrukcia materskej školy

SO 01 – Rekonštrukcia materskej školy

Predmet zákazky je definovaný projektom stavby (projektová dokumentácia pre stavebné povolenie): "Rekonštrukcia materskej školy", ktorý vypracovala IN - PRO s. r. o., Soblahov 754, 913 38 Soblahov v auguste 2020, zákazkové číslo: 0522-O-2020, SO 01 - Rekonštrukcia materskej školy. Predmetom zákazky je realizácia objektu SO 01 - Rekonštrukcia materskej školy v rámci akcie: Rekonštrukcia materskej školy v obci Melčice - Lieskové. Predmetom zákazky je rekonštrukcia objektu materskej školy v obci Melčice - Lieskové. Objekt je dvojpodlažný. Objekt je zastrešený plochou strechou. Objekt bude slúžiť pre materskú školu. Vstup do objektu od miestnej komunikácie je riešený ako bezbariérový. Cieľom rekonštrukcie objektu je naplniť požiadavky investora definované v lokalitnom programe s dôrazom na zlepšenie kvality prostredia celého objektu, výrazné zlepšenie energetickej efektívnosti objektu a predĺženie životnosti objektu. Realizovať sa budú nasledovné aktivity: búracie práce, výmena okien za plastové, zateplenie obvodového plášťa budovy, vonkajšie nátery a vysieťkovanie vonkajších časti objektu, rekonštrukcia zdravotechniky, rekonštrukcia ústredného vykurovania s príslušenstvom, rekonštrukcia vnútorných silnoprúdových rozvodov a osvetlenia, rekonštrukcia bleskozvodov na novej fasáde. Podrobnejšie v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
02.09.2021 13:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Melčice - Lieskove

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.10.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Melčice - Lieskove

Zadavatel IČ:
00311766

Kontaktní osoba:
Mgr. Katarína Remencová, starostka obce

Zadavatel telefon:
+421 326 490 298


Zadavatel web:
http://www.melcice-lieskove.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214100-1
Stavebné práce na stavbe budov materských škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Rozhodli jste se zrekonstruovat Váš dům, byt nebo kancelář? Rozhodli jste se pro stavbu nového domu? Rádi Vám pomůžeme. Naše společnost Vytastav Praha s.r.o. zařídí vše za Vás. Specializujeme se na výstavbu i rekonstrukce rodinných domů, bytů, kanceláři či skladových hal. Nabízíme Vám vysoce kvalitní služby, efektivní vynaložení investic a dodržení termínu. Kompletně zrekonstruujeme Váš dům i byt, aby se Vám lépe žilo. Realizujeme zednické práce, obklady, základové desky. Konzultace, 3D vizualizace, služby architekta, a to vše za skvělé ceny. Pro bezplatnou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat v některé z našich poboček. To je naše společnost Vytastav Praha s.r.o. Prioritou je pro nás spokojený klient!


Stavební práce, rekonstrukce, zateplováni budov Praha, strojní a ruční práce, výkopové práce

Stavební práce, rekonstrukce, zateplováni budov Praha, strojní a ruční práce, výkopové práce

Představujeme Vám firmu Renastav, s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na celkové stavební práce včetně budování novostaveb a provádění rekonstrukcí staveb stávajících. Zabýváme se jak výstavbou, tak i rekonstrukcemi pro soukromý i veřejný sektor. Působíme na území Středočeského kraje a příležitostně svou činnost vykonáváme i v zahraničí. Naše služby: - stavební práce - novostavby - rekonstrukce objektů - zateplováni budov - strojní a ruční práce - výkopové práce Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Strakonická 37, Praha.


Rekonstrukce interiérů rodinných domů OKAL

Rekonstrukce interiérů rodinných domů OKAL

Stavební firma RD Komex sídlící v Jeseníku provádí rekonstrukce interiérů rodinných domů typu OKAL po celé České republice. Díky rekonstrukci interiérů Vašeho domu OKAL společností RD KOMEX bude Vaše bydlení mnohem více komfortní než doposud. RD Komex Vám může v rámci rekonstrukce interiérů a s tím spojených oprav poskytnout: - sádrokartonové obklady stěn a stropů - tapetování tapetami značky RAUFHAUSER - pokládání nových podlah – systém FARMACELL, plovoucí podlahy DECOSTEP - pokládání keramických dlažeb a koberců - opravy vnitřních dělících příček - výměnu rozvodů vody - výměnu rozvodů ústředního topení


Dodávky plastových oken Karlovy Vary, certifikované sklo s vysokou těsností a pevností

Dodávky plastových oken Karlovy Vary, certifikované sklo s vysokou těsností a pevností

Představujeme Vám firmu Supermont, s.r.o. z Karlových Varů, která svoji činnost zaměřila na dodávku a montáže kvalitních plastových oken s užitkovými vlastnostmi SUPER SPACER. Poskytujeme na plastová okna nejdelší záruku na trhu, a to až 15 let. Inovativní skla zaručují vysokou těsnost, pevnost, ochranu před chladem, hlukem a kondenzací páry. V naší nabídce lze najít okna ve 2 různých tvarech a to jak klasické v rovném tvaru tak originální v zaobleném tvaru. Vybírat můžete z více než 20 barevných verzích. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Děpoltovická 19, Karlovy Vary.


Rodinné domy a rekonstrukce Praha, akční ceny zateplení fasád, zednické a malířské práce

Rodinné domy a rekonstrukce Praha, akční ceny zateplení fasád, zednické a malířské práce

Představujeme vám firmu ŠKOP-STAV s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na realizaci staveb rodinných domů, rekreačních staveb a teras pomocí zednického, obkladačského a malířského řemesla. ŠKOP-STAV s.r.o., naše služby: - rodinné domy na klíč - rekreační stavby a terasy - opravy a rekon­strukce budov - fasády, zateplení obvodových zdí. Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kpt.Stránského 996/2, Praha.


Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Hledáte firmu, která by se postarala o výstavbu chodníků, parkoviště nebo komunikace? Můžete se obrátit na ostravskou firmu Stavos Stavba s.r.o. a nemusíte už nic řešit. Naší specializací je dodavatelství staveb: - výstavba zpevněných ploch - stavba, rekonstrukce komunikací, chodníků, parkovišť - regenerace plášťů budov - sanace a statické zajištění budov - zateplení, revitalizace, rekonstrukce panelových domů, bytů - výstavba rodinných domů, novostaveb, nebytových prostor - rekonstrukce balkónů. Naší prioritou je, abychom pro zákazníky poskytovali ty nejlepší služby v oblasti bydlení!