Zajištění lyžování pro zimní sezónu 2021-2022

Zajištění lyžování pro zimní sezónu 2021-2022

Předmětem veřejné zakázky je zabezpečit účastníkům preventivních rehabilitací dle § 97 zák. č. 221/1999 Sb., o vojácích z povolání, ve znění pozdějších předpisů, a účastníků zimních dětských táborů pořádaných zadavatelem při lyžování a lyžařském výcviku v místě plnění přepravu na dopravních zařízeních, lanových drahách a lyžařských vlecích.
Veřejná zakázka vložena:
02.09.2021 10:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
04.10.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 240 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00000582

Zadavatel ulice:
Magnitogorská 1494/12, 101 00 Praha 10 - Vršovice

Zadavatel PSČ:
101 00

Zadavatel obec:
Praha 10

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Kovářová

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.volareza.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

92000000-1
Rekreační, kulturní a sportovní služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Venkovní sportovní areál u Sokolovny – míčové sporty, fotbal, tenis

Venkovní sportovní areál u Sokolovny – míčové sporty, fotbal, tenis

Chcete si zahrát míčové hry a hledáte ideální prostředí, kde si míčové sporty můžete co nejvíce užít? Navštivte náš venkovní sportovní areál u Sokolovny ve Zlíně, kde máte ideální prostor pro pořádání různých sportovních akcí. Zahrát si u nás můžete: - fotbal, - tenis, - volejbal, - házenou a další. Neseďte doma a pojďte si užít sportovních aktivit pro tu správnou relaxaci!


Wellness sauny, sprchy, vodní postel Liberec

Wellness sauny, sprchy, vodní postel Liberec

Jste po dlouhém sni vyčerpaní a necítíte svoje tělo? Potřebujete se dokonale odreagovat v moderním prostředí? Vychutnejte si zasloužený odpočinek návštěvou sauny a udělejte něco pro své tělo a mysl. Wellness nabízí komplexní služby včetně relaxační zóny s lehátky a posezením. Nabízíme Vám k zakoupení dárkové vouchery. Finská sauna Infrasauna Zážitkové sprchy Vodní postel Relaxační zóna s lehátky a křesílky Otevírací doba: po – čt: 14:30 – 21:00 so – pá: 14:30 – 23:00 neděle: zavřeno Ceník Privátní pronájem celého wellness na 2 hodiny 1.290,- Kč (1 – 4 osoby)


Ubytování a sportovní vyžití v srdci Beskyd

Ubytování a sportovní vyžití v srdci Beskyd

Hledáte místo k aktivnímu odpočinku uprostřed krásné beskydské přírody? Bydlíte v okolí Frýdlantu nad Ostravicí a potřebujete místo pro uspořádání rodinné nebo firemní akce? V obou případech vám nabízíme služby našeho rekreačního střediska Budoucnost spol. s r.o. Prostory našeho střediska ukrývají místo pro ubytování, wellness, sportovní zařízení, fitness centrum. Opravdu můžete vaši dovolenou strávit aktivně a zároveň skloubit odpočinek se sportovními aktivitami. A co více, zažijete zde gastronomické zážitky, o které se postará naše restaurace s terasou a velmi lákavá pivnice. Ubytování je ve všech cenových relacích, disponujeme hotelem, ubytovnou, využít lze venkovních chatek či penzionu. Celkem tak máme 140 míst k ubytování. Organizujeme i akce na přání zákazníka, mohou to být narozeninové oslavy, svatby, firemní večírky, vše dle vašich požadavků a přání. Přijeďte k nám strávit váš volný čas a užít si naplno všech našich nabízených služeb. Pokud si rezervujete pobyt nebo k nám jedete na oslavu, svatbu nebo akci, vyrazte na adresu Nová Ves 139 ve Frýdlantu nad Ostravicí.


Firemní akce, teambuilding s netradičním zážitkem na bobové dráze nebo při jízdě Hummerem

Firemní akce, teambuilding s netradičním zážitkem na bobové dráze nebo při jízdě Hummerem

Plánujete firemní akci a nechcete ji trávit jen v restauraci? V tom případě je pro vás skvělým místem Ski areál Hlubočky. Nejen, že si vaši zaměstnanci mohou vyzkoušet adrenalinovou jízdu Hummerem, ale také budou mít netradiční zážitek na bobové dráze. Ski areál Hlubočky u Olomouce je středisko plné adrenalinu. Pro vaši firemní akci zajistíme prvotřídní podmínky v příjemném prostředí včetně cateringu. Užijte si společný netradiční zážitek s vašimi zaměstnanci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat ještě dnes.


Dárkové poukazy platnost bez časového omezení

Dárkové poukazy platnost bez časového omezení

A-SPORT Zábavní centrum Hradec Králové má pro všechny kdo chtějí trávit čas trochu aktivněji výhodné dárkové poukazy. Dárkové poukazy Dárkový poukaz na 1 hodinu bowlingu nebo ricochetu. Platnost poukazu není časově omezena. Udělejte radost svým blízkým super zážitkem! Celková kapacita areálu je 350 osob. Telefony a rezervace 732 747 653, 607 239 502. V celém objektu nekouříme. Otevírací doba Pondělí-Pátek: 14:00 - 02:00 Sobota: 12:00 - 02:00 Neděle: 12:00 - 00:00


Zážitkový minigolf pro děti a dospělé a ubytování v rodinném hotelu

Zážitkový minigolf pro děti a dospělé a ubytování v rodinném hotelu

Hledáte ubytování na Vysočině, kde zabavíte celou rodinu? Pak Restaurace a hotel U Hrocha ve Žďáru nad Sázavou je pro vás tím správným místem, kde zažijete ty nejkrásnější chvíle. Na pobyt u nás budete vždy rádi vzpomínat. Kromě komfortních pokojů u nás můžete vyzkoušet řadu volnočasových aktivit. Při návštěvě našeho areálu doporučujeme navštívit náš natur minigolf, na kterém se vyřádí malé děti i dospělé osoby. Soupeřit můžete na 17-ti jamkách v různých stupních složitosti (doplněny jsou různými postavičkami a útvary). Po náročném zápase zajděte do místní restaurace a ochutnejte jednu z našich specialit.