Dodávka výrobní technologie minipivovaru

Dodávka výrobní technologie minipivovaru

Dodávka kompletní výrobní technologie minipivovaru. Zadavatel požaduje dodání funkčního technologického celku minipivovaru s kapacitou minimálně 500l na jednu várku.
Veřejná zakázka vložena:
01.09.2021 11:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Ing. Jan Jemelka

Originální záznam:

Okres:
Nový Jičín

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
27.09.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ing. Jan Jemelka

Zadavatel ulice:
Prchalov 104

Zadavatel PSČ:
742 58

Zadavatel obec:
Příbor

Kontaktní osoba:
Ing. Jan Jemelka

Zadavatel telefon:
+420 608 706 704

Zadavatel email:

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42213000-2
Stroje používané při výrobě alkoholických nebo ovocných nápojů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávka špičkových strojů pro zpracování potravin – ovoce, zeleniny, masa, ryb i mléka

Dodávka špičkových strojů pro zpracování potravin – ovoce, zeleniny, masa, ryb i mléka

Vlastníte výrobní linku na zpracování potravin a hledáte spolehlivého dodavatele moderních špičkových strojů? Potřebujete i náhradní díly? Obraťte se na společnost Ing. Václav Kroupa SKANEKO, která se specializuje na moderní špičkové stroje na zpracování potravin. Firma sídlí v Třebíči, ale působí po celé ČR a Slovensku. Zastupujeme světové výrobní společnosti, které vyrábí stroje na zpracování potravin. Vždy najdeme to nejlepší řešení na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme stroje na zpracování ovoce, zeleniny, ryb, masa i mléka. Postaráme se o dodání řezaček, kostkovaček a plátkovaček a ručních kráječek. Máme i specializované stroje na zpracování konkrétní zeleniny, jako je loupač cibule, stroje na zpracování brambor, mrkve a jiné podlouhlé zeleniny, listového salátu, fazolí, loupání a zpracování česneku. Dále máme stroje na zpracování ryb, například kuchačky. Na ovoce jistě využijete odpeckovačky, odstopovačky či oddělovače od dužiny. Dodáme Vám i optické a laserové třídiče, váhy, zamrazovače, sušičky a myčky na ovoce a zeleninu či parní loupací linky a mnohem více z potřebných strojů, které Vám urychlí a zefektivní výrobní proces.


Velkokapacitní průmyslová kostkovačka na všechny druhy ovoce a zeleniny

Velkokapacitní průmyslová kostkovačka na všechny druhy ovoce a zeleniny

Potřebujete spolehlivou a velkokapacitní kostkovačku ovoce a zeleniny, která zpracuje všechny druhy ovoce a zeleniny? Hledáte dodavatele strojů pro zpracování potravin od belgické firmy FAM? Dodávku kostkovače zajistí firma SKANEKO. Nejoblíbenějším strojem v ČR a SR je model Dorphy. Jedná se o průmyslovou kostkovačku s kapacitou cca 1 až 1,5 tuny produktu za hodinu (pro referenční velikost kostiček 10x10x10 mm). Kapacita závisí na druhu a kvalitě produktu. Umí plátkovat, řezat na hranolky a kostičky v různých velikostech od 3 mm až do 20 mm (u hranolků až 45 mm). Mezi další přednosti tohoto stroje patří i rychlá a jednoduchá výměna řezných vřeten, kterou zvládne obsluha stroje, ale i jednoduchá obsluha - snadno se čistí a je nutná minimální údržba. Stroj má malé rozměry a také nízké provozní náklady.


Přesný obsah tuku v mase, případně i bílkovin a dalších látek zjistí analyzátory obsahu tuku

Přesný obsah tuku v mase, případně i bílkovin a dalších látek zjistí analyzátory obsahu tuku

Vlastníte firmu na zpracování masa a zakládáte si na kvalitních produktech? Pak potřebujete i kvalitní stroje, které Vám ověří kvalitu Vámi dodávaného masa. Společnost SKANEKO se zaměřuje na dodávku špičkových potravinářských strojů či na celkové technologické linky na zpracování potravin. Působíme po celé České a Slovenské republice. Postarají se i o dodávku analyzátorů obsahu tuku v mase. Tyto stroje efektivně zjistí obsah tuku, ale i bílkovin či svalovou myopatii u kuřecích prsních filetů. Jedná se o stroje od značky TOMRA. Dodáváme analyzátory obsahu tuku, bílkovin a vlhkosti v mase mořských plodů, dále stroj pro průběžné měření obsahu tuku a v poslední řadě i analyzátor, který spolehlivě odhalí svalovou myopatii u kuřecích prsních filetů a tím se mohou včas odstranit filety se syndromem zdřevnatění svalstva.


Etiketovačky lahví, opravy a servis etiketovacích strojů různých značek

Etiketovačky lahví, opravy a servis etiketovacích strojů různých značek

Hledáte-li firmu, která poskytuje servis či opravy pro etiketovací stroje do potravinářského nebo nápojářského průmyslu? pak se neváhejte obrátit na firmu Vladimír Jarůšek JV servis ve městě Mikulov, která má dlouholeté zkušenosti se servisem a opravami etiketovaček lahví různých značek. Nabízíme Vám především: -nové a starší stroje pro skleněné a plastové láhve jako jsou baličky a plničky -opravy, servis, seřizování a přestavby těchto strojů převážně etiketovací stroje láhví pro pivovary a sodovkárny -zabýváme se i výrobou některých náhradních dílů -dodáme formátové díly při jakékoli změně láhví či etikety -a další. Neváhejte a pro více jakýchkoli informací nás kontaktujte. Můžete také navštívit naše webové stránky.


Myčky prázdných i plných nádob – sklenice, konzervy, umělohmotné nádoby a sušící tunely

Myčky prázdných i plných nádob – sklenice, konzervy, umělohmotné nádoby a sušící tunely

Hledáte spolehlivé stroje pro mytí a sušení plných i prázdných nádob? Sháníte firmu, která dodává stroje pro potravinářský průmysl? Špičkové stroje značky UniMac Gherri pro mytí a vysušení nádob dodává firma SKANEKO. Zajistíme dodávku strojů pro mytí a sušení nádob z různých materiálů, jako je bílý plech, umělá hmota nebo sklo. Pořídíte u nás stroje, které vyčistí zavařovací sklenice, konzervy, skleněné lahve nebo umělohmotné nádoby různých tvarů i výšky a průměru. K myčce nádob si můžete pořídit i sušící tunel pro konečné usušení, který může být nainstalován na dopravníkovém pásu.


Prodej surovin na výrobu ledové tříště, cukrové vaty, zmrzlinových krémů a dalších na Eshopu

Prodej surovin na výrobu ledové tříště, cukrové vaty, zmrzlinových krémů a dalších na Eshopu

Pronajímáte si stroj na výrobu ledové tříště a potřebujete i suroviny? Pořádáte větší akci pro děti a rádi by jste jim zajistili cukrovou vatu? Obraťte se na společnost CORNiCO Company, s.r.o., která sídlí v Hranicích a která se zaměřuje nejen na pronájem strojů na výrobu oblíbených pochutin, ale i na eshopový prodej surovin. Suroviny pro ledové tříště, zmrzlinové krémy, horké nápoje, cukrovou vatu, či těsto na palačinky, donuty a vafle jsou prodávány v prášku. Stačí je rozmíchat vodou dle návodu. Pro nachos či bramborové spirály dodáváme i koření a soli. Zakoupit u nás můžete i tuk vhodný na to nejlepší smažení. Ledová tříšť je prodávána v několika oblíbených příchutích, od banánu, citrónu, jahody, pomeranče, limetky a mnoho dalších. Najdete u nás i velký výběr cukrářských posypů či polev na dochucení a dozdobení zmrzlin, palačinek, donutů, lívanců a vaflí. Prodáváme i oříšky a jiné cukrovinky pro doplnění Vašeho stánku.