Rozšírenie ČOV Nový Tekov

Rozšírenie ČOV Nový Tekov

Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác na stavbe:
ROZŠÍRENIE ČOV NOVÝ TEKOV
Navrhovaná stavba rieši rozšírenie jestvujúcej ČOV Nový Tekov, ktorej kapacita je už nepostačujúca. Navrhované rozšírenie ČOV je výhľadovo nadimenzované na rok 2035 t.j. 1400 EO podľa pripravovanej zmeny územného plánu obce Nový Tekov. Vzhľadom na kapacitnú veľkosť bude ČOV Nový Tekov pracovať na báze biologického stupňa s aktiváciou s aeróbnou stabilizáciou kalu, pričom aktivačný stupeň bude prevádzkovaný ako aktivácia s predradenou denitrifikáciou. Keďže sa očakáva postupné pripájanie obyvateľstva obce, optimálne bude prevádzkovať biologický stupeň v dvojlinkovom paralelnom usporiadaní 2 x 700EO. Všetky novo navrhnuté objekty je možné vybudovať na ploche súčasného areálu ČOV.

Predmetom zákazky je taktiež zabezpečenie projektovej dokumentácie pre realizáciu stavby.
Veřejná zakázka vložena:
31.08.2021 11:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Nový Tekov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
27.10.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Nový Tekov

Zadavatel IČ:
00307319

Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Matušková

Zadavatel telefon:
+421 904 223 613

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.novytekov.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45252127-4
Stavebné práce na čističkách odpadových vôd

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Návrh, dodávka a instalace biologických čistíren odpadních vod i s pozáručním servisem

Návrh, dodávka a instalace biologických čistíren odpadních vod i s pozáručním servisem

Potřebujete vybudovat novou čističku odpadních vod u svého domu či chatky? Rádi by jste našli biologické řešení? Obraťte se na společnost Elventa LV s.r.o., která působí v Olomouckém kraji. Zaměřujeme se na vypracování návrhu, dodávku plastových biologických čistíren odpadních vod, jejich montáž a uvedení do provozu. Vhodné jsou pro použití u rodinných domů i rekreačním objektům. Postaráme se i o veškerou potřebnou projektovou dokumentaci, zaměření geodeta i vyřízení stavebního povolení i dokumentaci ke kolaudaci. Samozřejmostí je i pozáruční servis. Plastové (polypropylenové) čističky SILT jsou samonosné, vyztužené nerezovými výztuhami a díky tomu se nemusí obetonovávat. Navíc snášejí mnohonásobné krátkodobé přetížení a dlouhodobější výpadky v nátoku. Řízené jsou přes přesýpací hodiny a běží v přerušovaném provozu. Vyčištěné odpadní vody lze vypouštět do kanalizace, vodního toku, trativodu a do nádrže na zálivku.


Systém ENCELADUS pro monitorování, dálkové řízení domovních ČOV - decentrální čištění odpadních vod

Systém ENCELADUS pro monitorování, dálkové řízení domovních ČOV - decentrální čištění odpadních vod

Celorepublikový boj s extrémním suchem přiměl vládu řešit tuto situaci a díky tomu získal podporu projekt firmy SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o. - Decentrální čištění odpadních vod s telemetrickým řídicím systémem. Unikátní systém ENCELADUS firmy SATTURN zahrnuje technologie pro monitorování a řízení ČOV, dálkové odečty vodoměrů, hlídání a řízené čerpání vodojemů, měření a úpravy vlastností vody i jiné související procesy. Tato technologie umožňuje budování obecních soustav domovních čistíren odpadních vod propojených on-line monitoringem s možností dálkového řízení provozních stavů jednotlivých ČOV. Decentrální čištění odpadních vod je žádoucí především na venkově a v okrajových částech měst, kde je ekonomicky nevýhodné budovat centrální kanalizaci. Stavba obecní kanalizace se realizuje bez nutnosti rozbíjet místní komunikace i bez dopravního omezení. K čištění odpadní vody dochází přímo v místě, kde znečištění vzniká a tam se také vrací do přírody - využije se např. jako závlaha zahrady, nebo je voda zasakována přímo na pozemku rodinného domu.


Domovní čistička odpadních vod od EKOCIS, ČOV pro domácnosti, chalupy i průmyslové objekty

Domovní čistička odpadních vod od EKOCIS, ČOV pro domácnosti, chalupy i průmyslové objekty

Představujeme Vám firmu EKOCIS, spol. s r.o. Bubovice okres Beroun, která vyrábí a zajišťuje dodávky domácích čističek odpadních vod po celé ČR. Domácí čistírny odpadních vod jsou perfektním řešením pro všechny domácnosti, chalupy či průmyslové objekty, které nemají přístup k veřejné kanalizaci. ČOV Ekocis si snadno a hlavně ekologicky poradí s odpadní vodou jakéhokoli objektu či domácnosti bez ohledu na velikost. Nejenom že ČOV Ekocis jsou výkonné, ale také velmi nenáročné na provoz, mají skvělé konstrukční vlastnosti, šetří životní prostředí a šetří vaši peněženku. K ČOV Ekocis poskytujeme profesionální servis. Pokud Vás naše čističky odpadních vod zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Bubovice 61, okres Beroun.


Komunální čistírny odpadních vod, ČOV - dodávky technologií

Komunální čistírny odpadních vod, ČOV - dodávky technologií

Potřebujete kontaktovat firmu, která se vyrábí komunální čistírny odpadních vod, ČOV,v Jihomoravském kraji? Pak je tu právě pro Vás společnost Šebesta, spol. s r.o., která vyrábí, dodává a montuje jednotlivá zařízení komunálních čistíren odpadních vod na základě zpracovaného projektu. Výroba, montáž: -čištění kontaminovaných a odpadních vod -biologické čistírny -technologie recyklace a čištění odpadní vody Dodávka je realizována se stavební firmou, která je převážně hlavním dodavatelem čistírny. Několik malých biologických čistíren bylo již realizováno "na klíč". Více informací o komunálních čistírnách odpadních vod, ČOV naleznete na webových stránkách nebo navštivte naši provozovnu v Kyjově na ulici Svatoborská.


Decentrální ČOV s telemetrickým řídícím systémem pro malé obce

Decentrální ČOV s telemetrickým řídícím systémem pro malé obce

Pro malé obce i města je často neekonomické řešit centrální kanalizaci, proto je tu systém ENCELADUS firmy SATTURN HOLEŠOV. Umožňuje monitoring a dálkové řízení soustavy ČOV. Decentrální ČOV s telemetrickým řídícím systémem pro malé obce: -je to způsob levného odvádění odpadních vod pro obce do 1000 obyvatel -nasazení systému pro decentralizované čištění odpadních vod -v obci není nutno budovat kanalizaci -zajistíme zaškolení obsluhy -šetrnosti k životnímu prostředí -zajišťujeme záruční i pozáruční servis -servis do 24 hodin.


Profesionální rekonstrukce a výstavba čistíren odpadních vod na klíč v obcích i ve městech

Profesionální rekonstrukce a výstavba čistíren odpadních vod na klíč v obcích i ve městech

Chystáte se ve své obci k výstavbě nové čistírny odpadních vod a tím nastavit vyšší komfort života obyvatel? Potřebovali by jste již stávající čističku zrekonstruovat? Určitě se obraťte na společnost AQUA OLOMOUC, spol. s.r.o., která se zaměřuje nejen na výstavby a rekonstrukce kanalizací, vodovodů a inženýrských sítí, ale i na stavby čistíren odpadních vod na klíč. Pojem stavba čistíren odpadních vod na klíč zahrnuje také poradenství, návrh a vypracované studie, projektovou dokumentaci ČOV a následnou samotnou výstavbu, instalaci a zapojení čističky. S výstavbou kanalizací a čistíren odpadních vod ve městech v obcích i v průmyslových provozech máme dlouholetou zkušenost a vlastníme certifikáty ČSN EN ISO 9001:2015 a ČSN EN ISO 14001:2015. Klademe důraz na rychle, ale především kvalitně odvedenou práci.