Stropkov - ul. Hrnčiarska, Bytový dom A3

Stropkov - ul. Hrnčiarska, Bytový dom A3

Predmetom zákazky je výstavbou bytového domu A3. Bytový dom A3 je 8-podlažný, samostatne stojaci objekt s 22 bytovými jednotkami.

Podrobne je predmet zákazky špecifikovaný v časti B. Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov, v Prílohe č. 1 (Projektová dokumentácia) a Prílohe č. 2 (Výkaz výmer) týchto súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
31.08.2021 11:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Stropkov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.10.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Stropkov

Zadavatel IČ:
00331007

Kontaktní osoba:
Ing. Ladislav Dubas

Zadavatel telefon:
+421 544 868 802

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.stropkov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212410-3
Stavebné práce na stavbe obytných budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Rozhodli jste se zrekonstruovat Váš dům, byt nebo kancelář? Rozhodli jste se pro stavbu nového domu? Rádi Vám pomůžeme. Naše společnost Vytastav Praha s.r.o. zařídí vše za Vás. Specializujeme se na výstavbu i rekonstrukce rodinných domů, bytů, kanceláři či skladových hal. Nabízíme Vám vysoce kvalitní služby, efektivní vynaložení investic a dodržení termínu. Kompletně zrekonstruujeme Váš dům i byt, aby se Vám lépe žilo. Realizujeme zednické práce, obklady, základové desky. Konzultace, 3D vizualizace, služby architekta, a to vše za skvělé ceny. Pro bezplatnou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat v některé z našich poboček. To je naše společnost Vytastav Praha s.r.o. Prioritou je pro nás spokojený klient!


Developerská činnost, stavební firma, stavební práce - kompletní realizace staveb

Developerská činnost, stavební firma, stavební práce - kompletní realizace staveb

Hledáte firmu z Brna, která provádí developerskou činnost - kvalitní projekty? Pak neváhejte a obraťte se na společnost ZIPP Brno s.r.o., která se zabývá developerskou činností a generálními dodávkami staveb. Realizujeme výstavbu bytových a rodinných domů, administrativních budov, průmyslových hal. Provedeme kompletní rekonstrukce, opravy střech, fasád, vzduchotechniky, vytápění, výměny podlah, zpevnění sloupů a další. Umíme zajistit také financování výstavby formou hypotečních úvěrů. Realizace staveb provádíme v celé ČR i na Slovensku. Více informací o nás naleznete na webových stránkách.


Stavební práce, rekonstrukce, zateplováni budov Praha, strojní a ruční práce, výkopové práce

Stavební práce, rekonstrukce, zateplováni budov Praha, strojní a ruční práce, výkopové práce

Představujeme Vám firmu Renastav, s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na celkové stavební práce včetně budování novostaveb a provádění rekonstrukcí staveb stávajících. Zabýváme se jak výstavbou, tak i rekonstrukcemi pro soukromý i veřejný sektor. Působíme na území Středočeského kraje a příležitostně svou činnost vykonáváme i v zahraničí. Naše služby: - stavební práce - novostavby - rekonstrukce objektů - zateplováni budov - strojní a ruční práce - výkopové práce Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Strakonická 37, Praha.


Nízkoenergetické dřevostavby Jihlava, úsporné  a komfortní bydlení, velké finanční úspory

Nízkoenergetické dřevostavby Jihlava, úsporné a komfortní bydlení, velké finanční úspory

Představujeme Vám firmu Marek Merhaut z Jihlavy, která svoji činnost zaměřila na výstavbu nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Velkou výhodou dřevostaveb jsou skvělé izolační vlastnosti, které se projevují i při poměrně malých tloušťkách stěn. Základem je kvalitní izolace a větrací systém se zpětným získáním odpadního tepla - rekuperace. Tím ušetříte v budoucnu nemalé náklady za vytápění a ohřev vody. Oslovte naší firmu Marek Merhaut z Jihlavy a nechte si postavit nízkoenergetickou dřevostavbu.


Stavební, řemeslné a zednické práce

Stavební, řemeslné a zednické práce

Potřebujete postavit nebo opravit základy nebo zdi Vašeho domu? Hledáte spolehlivou stavební a zednickou firmu, která zároveň provádí i další řemeslné práce? Pak se obraťte na stavební firmu Stavovald z Ivančic. Naše firma se postará o veškeré stavební, zednické a řemeslné práce: - stavba rodinných domů na klíč - realizace nízkoenergetických, cihlových, řadových domů a dvojdomků - výstavba, opravy konstrukčních částí – zdi, příčky, základy, podlahy, stropy - rekonstrukce, půdní vestavby - pokrývačské, obkladačské, klempířské, tesařské, vodoinstalatérské a elektrikářské práce Práce realizuje v okolí Ivančic, Moravského Krumlova a oblasti Brno-venkov.


Rodinné domy a rekonstrukce Praha, akční ceny zateplení fasád, zednické a malířské práce

Rodinné domy a rekonstrukce Praha, akční ceny zateplení fasád, zednické a malířské práce

Představujeme vám firmu ŠKOP-STAV s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na realizaci staveb rodinných domů, rekreačních staveb a teras pomocí zednického, obkladačského a malířského řemesla. ŠKOP-STAV s.r.o., naše služby: - rodinné domy na klíč - rekreační stavby a terasy - opravy a rekon­strukce budov - fasády, zateplení obvodových zdí. Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kpt.Stránského 996/2, Praha.