Cement puzolánový

Cement puzolánový

Predmetom zákazky je dodávka cementu portlandského puzolánového CEM II/B-P 32, 5 R v množstve 1343 ton, ktorý je potrebný na výrobu vlákno betónových kontajnerov (VBK) podľa prevádzkovej dokumentácie. Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
31.08.2021 10:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
28.09.2021 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Kontaktní osoba:
Mgr. Danka Vrtochová

Zadavatel telefon:
+421 335 313 294

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44111200-3
Cement

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zdící prvky, kvalitní cihly a zdící systémy značek Porotherm, Ytong a Heluz

Zdící prvky, kvalitní cihly a zdící systémy značek Porotherm, Ytong a Heluz

Potřebujte si nakoupit zdící systémy? Hledáte v okolí Hrušovan nad Jevišovkou stavebniny, které prodávají cihly předních výrobců zdících prvků, jako je Porotherm, Ytong nebo Heluz? Navštivte prodejnu stavebnin Kobliha stavitelství, kde nakoupíte cihly i zdící systémy. Náš sortiment zahrnuje cihly a zdící systémy značek Porotherm, Ytong a Heluz. Produkty těchto výrobců se vyznačují nejen pevností, skvělými akustickými a akumulačními vlastnostmi. Mezi jejich přední výhody patří především rychlost stavby díky cihelným a zdícím systémům. Pokud plánujete stavět, neváhejte a nakupujte zdící systémy a cihly značek Porotherm, Ytong a Heluz právě u nás!


Fasádní systémy KNAUF s výbornou  tepelně izolační a ochrannou funkcí Náchod

Fasádní systémy KNAUF s výbornou tepelně izolační a ochrannou funkcí Náchod

Představujeme Vám firmu Zdeněk Kozák s.r.o. z Náchodu, která svoji činnost zaměřila na prodej kvalitních fasádních systémů značky KNAUF. Díky fasádním systémům KNAUF je stavba chráněna proti povětrnostním vlivům, jako jsou srážky, silný vítr, mráz, velké teplo atd. Vhodným výběrem fasády můžete výrazně snížit náklady na vytápění v zimě, a zároveň zamezíte nadměrnému přehřívání stavby v horkém létě. Námi nabízené fasády se vyznačují také rychlou a jednoduchou aplikací a jsou cenově dostupné. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Běloveská 391, Náchod.


Rozvoz betonových směsí - vlastní výroba a speciální domíchávače pro přepravu betonu

Rozvoz betonových směsí - vlastní výroba a speciální domíchávače pro přepravu betonu

Jako společnost vyrábějící si vlastní betonovou směs jsme schopni Vám namíchat velké množství betonové směsi, stejně tak jako jsme schopni zásobovat i zákazníky, kteří potřebují menší množství betonu. Pokud potřebujete zajistit beton na stavbu, firma Andrla sídlící v Brance u Opavy, Vám zajistí dovoz betonové směsi vlastní výroby s dopravou až na Vámi určené místo vlastními vozy. Během nedávné doby došlo k velké rekonstrukci a modernizaci betonárny. Betonárna má výkon 50m3/hod., díky čemuž je firma schopna poskytnout větší množství betonu za kratší čas. Beton je materiál, který se používal již v Antice a samozřejmě jako vše ostatní i betonové směsi prošli spoustou inovací a tento materiál se dostal do popředí stavebnictví již několik staletí. Více druhů směsi betonu se míchají z různých materiálů a vyrábí se více konzistencí betonu dle potřeby použití. Konkrétní funkce betonu se odvíjí od složení směsi a je důležité vědět, k čemu bude beton konkrétně využíván. Ve firmě Andrla CZ s.r.o betonové směsi mícháme z kameniva a naším výrobním programem je výroba potěrových betonů tzv. bet.mazanin a jsme také schopni Vám namíchat odlehčenou betonovou směs tzv. EKOSTYREN.


Doprava a čerpání anhydritu– aplikování samonivelačního potěru

Doprava a čerpání anhydritu– aplikování samonivelačního potěru

Hledáte v okolí Mikulova nebo Břeclavi firmu, která aplikuje anhydritový potěr? O dopravu a čerpání anhydritu se postará firma Beton Znojmo. Anhydritový potěr je možné aplikovat do komerčních objektů, rodinných domů i rekreačních objektů. Jeho aplikace je snadná a rychlá – vylití plochy o rozměru 100 metrů čtverečních trvá zhruba hodinu. Samotné zasychání a tvrdnutí zhruba 2 týdny. Díky zčeření hladiny anhydritu speciálními tyčemi získáte hladký a rovný povrch. Anhydrit skvěle poslouží jako podklad pod podlahové topení.


Štěrk, písek, drcené a přírodní kamenivo - prodej, doprava

Štěrk, písek, drcené a přírodní kamenivo - prodej, doprava

Hledáte-li v okolí Zlína a Otrokovic dodavatele štěrku, písku či drceného kameniva, pak se obraťte na společnost Kamenivo Zlín Rybníky. Štěrk, písek i kamenivo se využívá pro širokou škálu aplikací - stavbu chodníků, silnic, budov, pro odvodnění, jako výplňový materiál, žlutý písek také na dětské hřiště. Při jeho koupi je tedy důležité dbát na kvalitu, jelikož právě kvalitní sypké hmoty Vám dají dobrý základ, na kterém můžete později budovat. Potřebujete-li štěrk, písek či kamenivo v jakémkoli množství, pokusíme se maximálně vyhovět Vašim požadavkům. Veškerý materiál, který u nás zakoupíte, jsme schopni zavést na stavbu či jiné místo určení. Neváhejte a kontaktujte nás.


Čerpadlo na beton - čerpání betonu pískovým čerpadlem P 718 TD

Čerpadlo na beton - čerpání betonu pískovým čerpadlem P 718 TD

Stavební firma TUFÍR Kunovice u Uherského Hradiště nabízí službu čerpání betonu pomocí pískového čerpadla P 718 TD. Jedná se o čerpadlo na jemný beton, které je schopné na malém prostoru zpracovávat materiál se zrnitostí až 32mm. Nabízíme čerpání betonu včetně dopravy a obsluhy v okrese Uherské Hradiště. Čerpadlo na beton je ideální pro lití: -anhydritových potěrů, na jemný beton -tekuté materiály, drátkobeton -stropů -opěrných zdí -protipovodňových bariér a zpevňování svahů nástřikem betonu. Čerpání betonu pískovým čerpadlem má své výhody: -stroj je malý -vysoká délka, výška dosahu a dostupnosti -možnost použití na těžko dostupných místech -dopravní výkon až 17,4 m3/hod vhodný pro kontinuální pokládku – plynulejší režim čerpání -dosah hadic až 100 m. Dodáváme také příslušenství k čerpadlu: -vysokotlaký čistič 140 bar. Další speciální práce: -protlaky do průměru 230mm -jádrové vrtání o průměru 75-250mm -řezání asfaltových, betonových a železobetonových krytů -práce hydraulickým kladivem. Kontaktní telefon +420724122307.