Výroba vstřikovacích forem pro průmysl v Chropyňské strojírně

Chropyňská strojírna, a.s.

Výroba vstřikovacích forem pro průmysl v Chropyňské strojírně

Výrobní program společnosti Chropyňská strojírna se zaměřuje, kromě svařovacích a montážních linek, dopravní techniky, jednoúčelových strojů, také na zhotovení forem na vstřikování plastů, a to od návrhu, konstrukce, výroby forem, vyzkoušení vstřikovací formy.

Poptávám přepážku z pexiskla

Poptávám přepážku z pexiskla

Poptávám pro svou trafičku ochrannou přepážku z plexiskla ve tvaru L výška 100 cm x hloubka cca 60 cm na 2 pulty.

Rozměry: 1. pult šířka 200 cm x výška 100 cm s výdejním okýnkem 70 cm x 25 cm
2. pult šířka 128 cm x výška 100 cm

Prosím o kalkulaci ceny.
S pozdravem a přáním hezkého dne Michal Cener
Poptávka byla vložena dne:
31.08.2021 11:01

Platnost poptávky:
30.09.2021 07:42

Kontaktní osoba:
Michal Cener

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 979 057

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plachtové haly s jednoduchou montáží - stavebnicový systém ocelových trubek

Plachtové haly s jednoduchou montáží - stavebnicový systém ocelových trubek

Chcete postavit halu a nemáte příliš velký rozpočet? Nízkonákladové řešení Vám přináší firma NAUTIG SE Halmont z Jihlavy. Chcete-li postavit jednoduchou stavbu jako průmyslový provoz, hospodářský nebo soukromý objekt, jsou pro Váš naše plachtové haly správnou volbou. Haly jednoduše sestavíte díky stavebnicovému systému ocelových trubek. Menší varianty staveb lze namontovat svépomocí, na větší doporučujeme využít jeřábovou techniku. Umístit je můžete přímo do terénu či betonové patky. Plachty jsou vyráběny z odolného PVC materiálu proti nepříznivému počasí (déšť, vítr, sníh, UV záření). Zboží máme skladem zejména pro zákazníky z České republiky, rádi Vám poradíme se správným výběrem a optimálním umístěním stavby dle Vašich možností.


Polyesterové desky, PET - POLYESTER - dodávka a zpracování

Polyesterové desky, PET - POLYESTER - dodávka a zpracování

Hledáte polyesterové desky, PET - POLYESTER? Na prodej, dodávku a zpracování plastů je zde firma Elventa LV, s.r.o. se sídlem ve Velkém Týnci u Olomouce. PET - POLYESTER - polyesterové desky mají extrémní rázovou odolnost i při nízkých teplotách, snadno se obrábí a tvarují - také se vyznačují dobrými optickými vlastnostmi a lesklým povrchem - polyesterové desky neobsahují halogeny ani kadmium a jsou recyklovatelné - plyny, uvolňující se při hoření, nejsou toxické. Vždy vám doporučíme vhodný materiál a pomůžeme najít řešení pro vaši realizaci. Veškerý materiál jsme schopni dopravit až na místo určení a díky formátovací velkoplošné pile také zajistíme materiál nařezaný na rozměry, které potřebujete.


Volná kapacita pro kompletace, elektro, plastovou apod. výrobu, včetně skladových prostor Vsetín, Zlínský kraj

Volná kapacita pro kompletace, elektro, plastovou apod. výrobu, včetně skladových prostor Vsetín, Zlínský kraj

Máme volné kapacity pro nejrůznější kompletační činnosti (kompletace) včetně vlastních uzavřených a vytápěných skladových prostor. Zkušenosti máme z nejrůznějších odvětví průmyslu - například: výroba plastů, kompletace elektrických výrobků (svítidla) apod. Jsme schopni zajistit širokou škálu jednoduchých manuálních prací od kompletace až po skladování a následnou expedici zboží ke koncovému zákazníkovi nebo prodejci. Dokážeme zajistit finalizační práce Vašeho produktu i jeho efektivní výrobu. Věnujeme se kontrole kvality i skladování. Služby řešíme přímo na míru požadavkům našich klientů. Realizujeme dlouhodobou i nárazovou spolupráci. Jsme časově i finančně velice efektivní variantou k zaměstnávání vlastní pracovní síly. Najdete nás v okresním městě Vsetín, ve Zlínském kraji, na Valašsku na řece Vsetínská Bečva, 27 km severovýchodně od Zlína a 60 km jihovýchodně od Olomouce.


Kruhový poklop pro pojezd osobními i nákladními automobily

Kruhový poklop pro pojezd osobními i nákladními automobily

Společnost Poklopy MITECH s.r.o. se stala vyhledávaným dodavatelem kompozitních kruhových poklopů, které snesou zatížení pro pojezd osobními i nákladními automobily. Kompozitní poklopy vynikají vodotěsností i plynotěsností. Kruhový poklop je díky vyššímu ránu 55 mm pojezdný osobními auty. Je možné je osadit do dlažby. Poklopy jsou vodotěsné, plynotěsné a pachotěsné, nehořlavé a antistatické s různou povrchovou úpravou. Každý poklop je uzamykatelný. Vyberte si kruhový, čtvercový či obdélníkový kompozitní poklop v e-shopu na webu poklopy. cloud.


Ryze česká výroba plastových potrubních systémů bez hnití a koroze

Ryze česká výroba plastových potrubních systémů bez hnití a koroze

Naše firma Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o. Humpolec se zabývá ryze českou výrobou plastových potrubních systémů pro venkovní a domovní kanalizaci. Pokud hledáte nejlepší materiály pro potrubní systémy, kterým se účinně vyhýbá koroze a hnití, pak jste na správné adrese. Naše plastové produkty jsou certifikované a splňují ty nejnáročnější podmínky vnitřního tření. Navíc je není potřeba nějak důkladně čistit. Technologie snadného spojování bez nutnosti použití těžkých zařízení jsou trvale spolehlivé.


Těsnění pro trapézové plechy a vlnovky střešních krytin - výroba a prodej

Těsnění pro trapézové plechy a vlnovky střešních krytin - výroba a prodej

Sháníte kvalitní těsnění pro trapézové plechy a vlnovky střešních krytin? Pak se obraťte na firmu Pavla Špendlíka, která se zabývá jejich výrobou ve Zlíně. V rámci své činnosti vyrábí celou rozměrovou řadu těsnění (více než 170 typů) a je schopna pružně reagovat na individuální potřeby každého zákazníka. Pro těsnění určeného do trapézových plechů a vlnovek střešních krytin firma Pavla Špendlíka využívá PORETEN – lehčený polyethylen o objemové hmotnosti cca 56 kg/m3 s malými uzavřenými dutinkami, čímž je dosažena minimální nasákavost. Hledáte-li vhodného dodavatale těsnění, obraťte se na firmu Pavla Špendlíka a přidejte se k řadě spokojených a vracejících se zákazníků.