Plynová zařízení a regulační stanice včetně servisu, rekonstrukce a prodeje náhradních dílů

PIRES s.r.o.

Plynová zařízení a regulační stanice včetně servisu, rekonstrukce a prodeje náhradních dílů

Kompletní dodávky plynových zařízení a regulačních stanic a jejich opravy a servis, rekonstrukce regulačních stanic a technologických plynových zařízení včetně rozvodu technických a ropných plynů, prodej náhradních dílů pro plynová zařízení a regulační stanice tvoří další z hlavních činností společnosti PIRES s.r.o., držitele certifikátu jakosti ISO9001:2000.

Rámcová dohoda na dodávky alkalických akumulátorů

Rámcová dohoda na dodávky alkalických akumulátorů

Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody, na jejímž základě budou jedinému vybranému dodavateli v každé části postupem vymezeným v rámcové dohodě, zadány jednotlivé veřejné zakázky na dodávky alkalických akumulátorů nebo článků pro železniční kolejová vozidla zadavatele, podle jednotlivých částí veřejné zakázky, do odběrného místa určeného zadavatelem, pro období 36 měsíců následujících od uzavření rámcové dohody.
Veřejná zakázka vložena:
30.08.2021 13:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
České dráhy, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
04.10.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
38 475 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
České dráhy, a.s.

Zadavatel IČ:
70994226

Zadavatel ulice:
Nábřeží L. Svobody 1222

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Ing. Martin Stejskal

Zadavatel telefon:
+420 724 049 035

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cd.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31400000-0
Akumulátory, galvanické články a baterie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Renovace komponentů, výroba náhradních dílů pro veterány - zakázková kovovýroba

Renovace komponentů, výroba náhradních dílů pro veterány - zakázková kovovýroba

Strojírenská firma s dlouholetou tradicí Kovo-Uličný se sídlem v Hulíně u Kroměříže na přání zákazníka vyrábí a repasuje díly pro automobilové a motocyklové veterány i zemědělskou techniku. Zaměřuje se na kusovou výrobu i zakázkovou výrobu. Zakázková kovovýroba: - renovace dílů a komponentů na veterány pro motocykly i automobily - výroba náhradních dílů a součástí pro veterány - přesné hřídele, čepy, pouzdra, příruby, táhla, držáky, zarážky, klouby a další díly. Na přání zákazníka zajistíme povrchovou úpravu. Nabízíme veškeré služby spojené s renovací.


Opravy bagrových lžic | České Budějovice

Opravy bagrových lžic | České Budějovice

Provádíme opravy podkopových lžic, nakládacích lopat, svahovek, bouracích kleští a ostatních nářadí hydraulických bagrů. Výrobou a servisem bagrových lžic se naše firma zabývá od roku 1984 a máme proto velké zkušenosti a know-how v naší práci. Postaráme se o plnou funkčnost ocelových lžic do zátěžových podmínek, jako jsou kamenolomy a skalnaté krajiny, i o běžné rozrývací zuby a lopaty. Nejdříve stav lžíce a hydrauliky zkontroluje náš odborník a poté svaříme i zpevníme materiál lopaty. Pro sváření a další mechanické opravy používáme kvalitní techniku včetně mobilní vyvrtávačky, kterou lze použít přímo na stavbě. Záleží jen na Vašem výběru a požadavcích, kterými se vždy řídíme. Kontaktujte nás prosím na tel. čísle 387 203 735 nebo na emailové adrese k.eremias@wimmer.info.


Vzduchové pérování pro automobilový průmysl, vibroizolace strojů

Vzduchové pérování pro automobilový průmysl, vibroizolace strojů

Potřebujete kvalitní vibroizolace při výrobě aut, pro pletací, šicí či tkací stroje, kovací buchary a lisy? Jedinečný výběr vzduchových pružin nejen pro automobilový průmysl. Kompletní sortiment najdete v e-shopu naší společnosti AIR SPRINGS - CZ s.r.o. Vzduchové pružiny (měchy), náhradní díly i veškeré příslušenství, pomocné sady. Vysoká kvalita produktů, široký výběr a spolehlivost. Kontaktujte nás pro cenový návrh i v případě individuálních požadavků na výrobu. Naše společnost AIR SPRINGS - CZ s.r.o. je specialistou na vzduchové pérování pro automobilový průmysl a průmyslové aplikace. Našim cílem je být spolehlivým partnerem v oblasti dodávky vzduchových pružin. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Prodej akumulátorů - baterie pro lodě, elektrokola, skútry, trakční baterie

Prodej akumulátorů - baterie pro lodě, elektrokola, skútry, trakční baterie

Kvalitní akumulátory pro různé použití zakoupíte u firmy Autobaterie STABAT. Na prodej jsou autobaterie, baterie pro lodě, elektrokola, skútry, motobaterie, trakční baterie pro vysokozdvižné vozíky, invalidní vozíky, úklidové stroje. Zajistíme rozvoz v okruhu 20 km - lokalita Uherské Hradiště, Hodonín, Zlín. V našem sortimentu najdete velmi kvalitní značky Varta, Akuma, Stabat, Faam. Prodej: - akumulátorů různých provedení, velikosti a kapacity. - nabíječek - příslušenství baterií. Provádíme také drobné opravy baterií a nabíječek. Registrované firmy a velkoobchodní prodejci u nás dostanou velmi zajímavé slevy z ceníkových cen.


Ploché řemeny PIX, Dayco, Gates, PTS Strongbelt, Dongil - prodej a úprava na míru

Ploché řemeny PIX, Dayco, Gates, PTS Strongbelt, Dongil - prodej a úprava na míru

Hledáte prodejce průmyslových řemenů ve vašem okolí? Jsme společnost GAMA TRADE, s.r.o. ze Zlína, působící také v Prostějově, Olomouci a Vyškově a dodáváme prvotřídní řemeny a řemenice pro různé použití. Specializujeme na ploché řemeny ověřených značek PIX, Dayco, Contitech, Gates, PTS Strongbelt, Roulunds, Dongil a další. K dispozici máme žebrové, ozubené oboustranné, synchronní a hnací hladké řemeny s vysokou odolností. Vše vám rádi upravíme na požadované rozměry, a to ihned na počkání. Mimo jiné dodáváme klínové řemeny, řemenice a metráž. Kompletní přehled sortimentu naleznete v našem katalogu. Požadované zboží máme pro vás nejpozději do 24 hodin skladem. Neváhejte a staňte se našimi spokojenými odběrateli!


Výroba náhradní díly na zemědělské stroje Gregoire-Besson

Výroba náhradní díly na zemědělské stroje Gregoire-Besson

Pokud používáte zemědělskou techniku zn. Gregoire-Besson, využijte možnost odebírat náhradní díly na zemědělské stroje Gregoire-Besson přímo od výrobce - firmy AGRIOLA. Výroba a provoz je v obci Polešovice-Zlínský kraj. Zakoupíte u nás i náhradní díly na zemědělské stroje dalších značek. Na prodej díly pro nápravy, motory, oleje, filtry, adaptéry. Prodej - originální i opotřebitelné náhradní díly: - na stroje Gregoire-Besson - pro stroje Landini, Comer industries, Carraro, Low service, Manitou, Matrot, MC Cormick, Monosem Kverneland, Hifi filter, Mann filter, Perkins, Sulky, Storti a další. Poskytujeme i servis uvedených zemědělských strojů.