FN Motol -  Servis a opravy výtahů

FN Motol - Servis a opravy výtahů

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění servisu, údržby a oprav výtahů a dodávky souvisejících náhradních dílů.
Veřejná zakázka vložena:
30.08.2021 13:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice v Motole

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.09.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
13 400 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice v Motole

Zadavatel IČ:
00064203

Zadavatel ulice:
V Úvalu 84

Zadavatel PSČ:
150 06

Zadavatel obec:
Praha - 5

Kontaktní osoba:
Ing. Aleš Mudruňka


Zadavatel web:
http://www.fnmotol.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Použitá pojízdná zdvihací pracovní plošina H1310 po revizi

Použitá pojízdná zdvihací pracovní plošina H1310 po revizi

Pokud potřebujete k práci ve výškách nebo ve stísněných prostorech zdvihací pracovní plošinu, můžete ji zakoupit výhodně od firmy MONTEMA. Na prodej je použitá zdvihací pracovní plošina typ H1310, rok výroby 1999, výrobce Slovácké strojírny a.s. Uherský Brod. Plošina prochází pravidelně revizí, datum poslední revize 30.8.2021. Technická data: - nosnost plošiny 300kg - pracovní výška 9,32m - výška zdvihu 7,52m - boční dosah 0,8m. Cena dohodou. Provozovna: - Objízdná 1898, Otrokovice - Zlín. Osobní prohlídku je možné si domluvit telefonicky či mailem.


Kvalitní plynové vzpěry (pružiny) pro nábytkářský, automobilový průmysl - prodej

Kvalitní plynové vzpěry (pružiny) pro nábytkářský, automobilový průmysl - prodej

Poptáváte průmyslovou techniku? Firma Transportní technika Tůma s.r.o. dodává pro Ostravu a Olomouc plynové vzpěry (pružiny) především pro nábytkářské a automobilové odvětví průmyslu. V našem sortimentu naleznete druhy tlačné, pružné, napínací, se závitem nebo se svařenými ocelovými uchy. Plynové vzpěry jsou určeny pro: - polohování různých vík a krytů – výklopné částí lodí a přívěsů nebo pátých dveří automobilů - zvedání nadměrných břemen – schodišťové plošiny Skladem máme vzpěry s různou silou zdvihu, délkou a variabilním průměrem válce včetně pístní týče. Mimo jiné prodáváme příslušenství jako jsou oční příchytky, knoflíky z ušlechtilé oceli, kloubové a nástěnné držáky.


Elektromagnety, magnety pro upínání, frézování, manipulaci a demagnetizéry - eshop, prodej

Elektromagnety, magnety pro upínání, frézování, manipulaci a demagnetizéry - eshop, prodej

V eshopu firmy VABEX Vizovice-Zlín můžete objednat elektromagnety, magnety na upínání, pro frézování, manipulaci i demagnetizéry. Naše firma nabízí na prodej i další vybavení kovoobráběcích dílen. Pro magnetické upínání obrobků při frézování, vrtání i jiných operacích se používají elektropermanentní magnetické upínače. V nabídce elektropermanentní magnetická upínací deska VPE-2540, VPE-3060. Magnety pro manipulaci: - malé manipulační magnety VML-80, VML-140, VML-150 - permanentní magnetické zvedáky - břemenové magnety VML-100, VML-300, VXLM-B 1000, VXLM-B 600, VXLM-B 300 - břemenový magnet NEOLIFT s různou nosností. Magnety pro frézování: - magnetické upínací desky s permanentním magnetem pro frézování - různé rozměry. Demagnetizéry pro rychlé a účinné řešení demagnetizace nástrojů i obrobků.


Stroje, roboty a manipulátory – vše pro plastovou výrobu

Stroje, roboty a manipulátory – vše pro plastovou výrobu

Sháníte spolehlivého dodavatele strojů pro zpracování plastů? Chcete se opřít o spolupráci s lídrem plastikářského oboru? Máte již stroje Wittmann a řešíte jejich pravidelný servis či opravu? Naše společnost Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. je tu pro vás. Jsme dceřiná firma společnosti Wittmann Kunststoffgeräte GmbH – lídra v oboru výroby a servisu strojů pro plastikářský průmysl se sídlem ve Vídni. Naše společnost zaštiťuje kompletní dodávky pro zákazníky z Česka a Slovenska. Wittmann a Wittmann Battenfeld jsou zárukou kvality, spolehlivosti a přesnosti. Věnujeme se dodávkám kompletního řešení pro Vaši výrobu. Vstřikovací technika, automatizace v oblasti zpracování plastů a periferní zařízení, to jsou devízy naší společnosti. České zastoupení dodalo stroje do více než 200 lisoven a stále rosteme. Neváhejte se na nás obrátit v případě, že hledáte komplexní řešení pro Vaši společnost. Více informací naleznete na naší webové stránce www.wittmann-group.com, případně nás rovnou navštivte na adrese Malé Nepodřice 67, 397 01 Dobev.


Prodej, opravy a pronájem manipulační techniky Vysoká Pec, paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky

Prodej, opravy a pronájem manipulační techniky Vysoká Pec, paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky

Představujeme Vám firmu Vozíky Kovář s.r.o. z Vysoké Pece, která svoji činnost zaměřila na prodej, opravy a pronájem manipulační techniky jako jsou vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky a paletizační technika JUNGHEINRICH a STILL. Poskytujeme servis i pro ostatní značky a na vaše přání vám zajistíme i díly z druhovýroby. Naším servisním vozidlem provádíme opravy převážně u zákazníka. Na složitější zásahy máme velice dobře vybavenou vlastní dílnu. Pokud Vás naše manipulační technika zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U Sadu 240, Vysoká Pec.


Stohovač palet PALOMAT® – efektivní a bezpečná práce s paletami

Stohovač palet PALOMAT® – efektivní a bezpečná práce s paletami

Patříte mezi společnosti, kde je potřeba manipulovat s paletami a narážíte na problém s nedostatečně silným personál či častými pracovní úrazy? Pak je pro Vás řešením stohovač palet PALOMAT® od společnosti Altic Point. Nejčastěji si ho objednávají majitelé velkoobchodů, velkoskladů, prodejen, logistických center a výrobních firem. Zvláště tehdy, pokud zaměstnávají hlavně ženy. PALOMAT® jim ušetří čas a náklady spojené s následky úrazů a nemocí pohybového aparátu zaměstnanců. Nezanedbatelným přínosem Palomatu je také pořádek na pracovišti a spokojenost zaměstnanců. Vyřešenou mají také otázku zákonné povinnosti poskytnout svým zaměstnancům nejmodernější pracovní prostředky pro usnadnění jejich práce a výrazně se snižuje také počet pracovních úrazů a neschopností. Investice do PALOMATU® přináší zejména: - Méně dní pracovní neschopnosti zaměstnanců - Méně zranění zad, poranění prstů a nohou - Zlepšené pracovní prostředí pro všechny Kontaktujte Altic Point již dnes a získejte více informací o tom, jak se můžete vyhnout pracovním úrazům a zajistit bezpečné a zdravé pracovní prostředí pro Vás a Vaše kolegy pomocí stohovače palet od společnosti PALOMAT®.