Nákup pásového traktoru

Nákup pásového traktoru

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka pásového traktoru včetně příslušenství.
Veřejná zakázka vložena:
30.08.2021 10:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká zemědělská univerzita v Praze

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
27.09.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
9 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká zemědělská univerzita v Praze

Zadavatel IČ:
60460709

Zadavatel ulice:
Kamýcká 129

Zadavatel PSČ:
165 00

Zadavatel obec:
Praha - Suchdol

Kontaktní osoba:
Mgr. Iva Mádlová

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.czu.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

16700000-2
Traktory

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy, servis i prodej nových zemědělských a stavebních strojů a techniky

Opravy, servis i prodej nových zemědělských a stavebních strojů a techniky

Polámal se Vám zemědělský, lesní nebo stavební stroj? Potřebujete ho opravit nebo sháníte náhradní díly či dokonce nový stroj? Potom Vám nabízím své služby. Jmenuji se Petr Trpák a poskytuji servis a opravy zemědělských, zahradních i stavebních strojů značky Zetor, John Deere, JCB, New Holland, Fendt a Case. Zabývám se také dovozem a distribucí nových strojů a zemědělské techniky. Pokud chcete profesionální, kvalitní a rychlý servis neváhejte a kontaktujte společnost Petr Trpák. Moji provozovnu najdete v části obce Chleby – Draho 14 v okrese Nymburk. Volejte i v případě, že potřebujete servis přímo v terénu. Na všechny mé poskytované služby a další informace se prosím podívejte na mých www stránkách.


Profesionální štípací automaty na dřevo - stroje poctivé české výroby

Profesionální štípací automaty na dřevo - stroje poctivé české výroby

Hledáte profesionální techniku pro výrobu dřeva ? Nové výkonné stroje se zárukou dodává naše firma Automatické Štípače Sláma, s provozovnou ve Velké Bíteši (okres Žďár nad Sázavou). Zabýváme se českou výrobou štípacích automatů s různými parametry. Mezi nejžádanější varianty patří poloautomatický štípač RSA 480E, a také automatický štípač RSAS 480 E. Vše vyrábíme pouze z certifikovaných materiálů a na náš sortiment poskytujeme dlouhou záruku a servis. Každý stroj lze individuálně upravit na zakázku, podle vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.


Výroba zásobníků a obilních sil pro skladování potravin

Výroba zásobníků a obilních sil pro skladování potravin

Sháníte zásobník materiálu vhodný pro potravinářský průmysl? Obraťte se na společnost HAIVA Tasovice s.r.o., která se zaměřuje na výrobu zařízení ke skladování zemědělských výpěstků a zpracování obilovin. Vyrobíme pro Vás na zakázku obilní sila i zásobníky vhodné pro uskladnění obilí, kukuřice a sypkých materiálů. Vybírat můžete z různých velikostí, tvarů i provedení (nátěr, pozink, nerez). Dodáváme také zásobníky s aktivním provětráváním či s boční výpustí. Naše produkty jsou vyráběny z kvalitních materiálů. Neváhejte se na nás obrátit pro více informací.


Prodej štípacích automatů pro zpracování palivové dřeva - stroje od českého výrobce

Prodej štípacích automatů pro zpracování palivové dřeva - stroje od českého výrobce

Usnadněte si práci a pořiďte si kvalitní stroje od firmy Automatické štípače Sláma se sídlem v Osové Bítýšce, okres Žďár nad Sázavou. Dodáváme kvalitní štípací automaty pro výrobu a zpracování palivového dříví, kterou jsou dostání ve více variantách. Objednejte si svůj štípač přímo od českého výrobce a nebudete litovat. Zaměřujeme se na moderní metody, které neustále vylepšují výkon našich strojů, a tím také kvalitu všech poskytovaných služeb. Zařaďte se mezi naše spokojené zákazníky! Štípač vám přizpůsobíme tak, jak potřebujete!


Štípačky dřeva, automat, kotoučová pila - spolehlivé stroje na řezání a štípání dřeva

Štípačky dřeva, automat, kotoučová pila - spolehlivé stroje na řezání a štípání dřeva

Zpracování dřeva bude snadné, když budete mít lesnickou techniku a příslušenství UNIFOREST. Firma B AGRO Březová s.r.o. z Opavska je akreditovaný dovozce v ČR. Nabízíme spolehlivé stroje na řezání a štípání dřeva jako jsou štípačky dřeva, štípací automaty i kotoučové pily, které mají dlouhou životnost. Zpracování velkého množství palivového dřeva vám usnadní štípací automaty TITAN PREMIUM nebo TITAN STANDARD. Jsou spolehlivé a bezpečné, štípací síla 20 t, maximální průměr dřeva 40 - 43 cm, možnost doplnit o podávací stoly v délce dva nebo čtyři metry a sací zařízení, které umožňuje snadné odsávání pilin při řezání. Štípačky dřeva TITANIUM mohou být vybaveny traktorovým pohonem (kardan), elektrickým, kombinovaným pohonem nebo benzínovým motorem. Štípací síla v rozmezí 10 až 26 tun. Pro občasné domácí použití nabízíme štípačky ECO. Ležatá štípačka dřeva MAGNUM se štípací silou 31 tun je určena na rychlé štípání klád velkou silou. Přípravu dřeva na topnou sezónu vám ulehčí naše cirkulárky bez nebo s pasovým dopravníkem. Jsou bezpečné, snadno se používají a přepravují. Pro jednodušší ukládání a přepravu palivového dřeva, je dobré mít jednu z našich baliček dřeva PYTHON.


Samochodné štěpkovače, štěpkovací stroje s vlastním pohonem - prodej

Samochodné štěpkovače, štěpkovací stroje s vlastním pohonem - prodej

Sháníte stroj, který je vhodný do nerovného terénu na štěpkování. Kontaktujte tedy firmu GreenMech, s.r.o. v Bořeticích na jižní Moravě. Máme pro Vás samochodné štěpkovače, které jsou určené do nerovného a svahovitého terénu. Jsou vybaveny výsuvnými pásy, pro lepší manipulaci v terénu. Nabízíme štěpkovací stroje s vysokou světlou výškou, díky které se vyhnete překážkám do výšky 55cm. Pokud se budete pohybovat v úzkých místech, máme v nabídce štěpkovač, který má pouhých 74cm. Samochodné štěpkovače: -Štěpkovač GreenMech ARBTRAK 150 -Štěpkovač GreenMech SAFE-Trak 16-23 MT 35 Diesel -Štěpkovač GreenMech SAFE-Trak 19-28 Mk2 -Štěpkovač GreenMech QUAD-Trak 160 diesel -Multi - Task MT 120. Více informací naleznete na webových stránkách.