Nucené větrání s rekuperací budovy LDN - Fakultní nemocnice Motol, Praha

Nucené větrání s rekuperací budovy LDN - Fakultní nemocnice Motol, Praha

Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí plnění v rámci snížení energetické náročnosti budovy LDN, které spočívá v:
a) provedení projektových činností,
b) provedení stavebních prací (včetně poskytnutí souvisejících dodávek a služeb),
c) zajišťování energetického managementu, a to zejména:
i. navržení koncepce energetického managementu,
ii. zaškolení personálu Objednatele,
iii. kontrola a vyhodnocování hospodaření energií a provádění dalších činností po dobu 6 let od předání dokončeného díla Objednateli
Veřejná zakázka vložena:
30.08.2021 11:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice v Motole

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
27.09.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
16 674 788 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice v Motole

Zadavatel IČ:
00064203

Zadavatel ulice:
V Úvalu 84

Zadavatel PSČ:
150 06

Zadavatel obec:
Praha - 5

Kontaktní osoba:
Ing. Aleš Mudruňka


Zadavatel web:
http://www.fnmotol.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42520000-7
Ventilační zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace aneb kompletní dodávka vzduchotechniky - návrh, výroba a montáž zařízení

Realizace aneb kompletní dodávka vzduchotechniky - návrh, výroba a montáž zařízení

Hledáte spolehlivého dodavatele vzduchotechniky? Jsme společnost GIOMETAL s.r.o. z Brna a postaráme se o kompletní realizaci podle potřeb zákazníka. Kromě výroby vzduchotechniky a svařovaných dílů zajišťujeme zpracování prvotního návrhu, výrobu a následnou instalací zařízení v místě určení, a to napříč Českou republikou a celou Evropou. Mezi naše realizace patří odsávání stoláren, papíren, svařoven, laserů a brusek, vzduchové filtrace, odvětrání kompresoroven, řešení přívodu a odvodu vzduchu k dieselagregátu a jiné aplikace. Kvalita montáže ovlivňuje celkovou funkčnost a bezproblémový chod zařízení. Obraťte se na naše zkušené pracovníky s mnohaletou praxí v oboru a nebudete litovat. Prioritou je pro nás kvalitní a precizně odvedená práce. Jsme připraveni vám navrhnout optimální řešení na míru, přesně podle vašich požadavků. Pro montáž využíváme ty nejmodernější technologie.


Krycí měchy na míru Poříčí u Litomyšle, měchy trakčního motoru, měchy příslušenství vzduchotechniky

Krycí měchy na míru Poříčí u Litomyšle, měchy trakčního motoru, měchy příslušenství vzduchotechniky

Představujeme Vám firmu BAVO Poříčí s.r.o., která svoji činnost zaměřila na výrobu krycích měchů trakčního motoru, měchy příslušenství vzduchotechniky a kabeláže. Vyrábíme je z kůže, koženky i z nánosové plachtoviny. Dle požadavků zákazníků jsme schopni vyrobit krycí měchy elastické skládané, elastické skládané s lamelami a speciální na míru. Krycí měchy disponují nejlepšími vlastnostmi jako je prachotěsnost, vodotěsnost, vysoká tepelná odolnost a dobrá tvarovatelnost. Pokud Vás naše krycí měchy zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Poříčí u Litomyšle 34, okres Svitavy.


Filtrace a odprašování v průmyslových zařízeních

Filtrace a odprašování v průmyslových zařízeních

Podnikáte v průmyslových oborech a potřebujete své pracovní objekty zbavit škodlivin ve vzduchu? S tím Vám zajisté pomůže naše společnost ILD cz. s.r.o. Naše společnost se přes 30 let věnuje filtracím pro průmysl. Zajišťujeme vše od inženýringu, poradenství po projekci až ke konečnému vyhotovení, montáži a samozřejmě servisu. Vyrábíme zařízení pro odstranění pevných částic a znečišťujících látek, ale i plynných emisí a těkavých organických látek. Nabízíme filtrační jednotky, textilie, čištění odpadních plynů, odprašovací a vzduchotechnické systémy. Vše Vám vyhotovíme na míru dle kritérií. Tak neváhejte a kontaktujte nás. Sídlíme v Kladně a pracoviště máme i ve Vsetíně. Pracujeme pro průmyslová odvětví v České i Slovenské republice a zahraničí.


Montáž klimatizací a vzduchotechniky Praha, bytové, kancelářské a průmyslové klimatizace

Montáž klimatizací a vzduchotechniky Praha, bytové, kancelářské a průmyslové klimatizace

Představujeme Vám firmu RJ - Klima, s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na montáže, servis, opravy a revize klimatizací a vzduchotechniky. Chcete mít nejen v létě větší pracovní komfort? Bydlíte v paneláku, který je většinu času situován ke slunci? Naše firma RJ - Klima, s.r.o. z Prahy má pro Vás chytré řešení. Nechte si namontovat kvalitní klimatizaci nebo vzduchotechniku. Servis, opravy, montáže, revize: - klimatizace - bytová, kancelářská - průmyslová vzduchotechnika Pokud Vás naše služby či produkty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Šlikova 287/20, Praha.


Zkuste klimatizace do kanceláří od nás, pravidelný servis je samozřejmostí

Zkuste klimatizace do kanceláří od nás, pravidelný servis je samozřejmostí

Ještě nemáte klimatizaci, přitom jste v práci celé dny a obzvláště v horkých letních dnech trpíte? Pak se obraťte na společnost BBklima99, která Vám zajistí prodej, montáž a servis klimatizace do Vaší kanceláře i do kanceláří Vašich kolegů. Pracujeme převážně s klimatizací značek FUJITSU a TOSHIBA, ale dle přání zákazníka jsme schopni zajistit klimatizace také jiných značek, např. SAMSUNG, LG, či DAIKIN. Typově si pak lze vybrat klimatizace nástěnné, podstropní, kazetové, parapetní, mezistropní, mobilní a kompaktní. Veškeré tyto klimatizace disponují tichým chodem a vysokého výkonu chlazení nebo topení (v případě zimního období). Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Stropní topení a chlazení - energeticky úsporné a tiché řešení pro rodinné domy i kanceláře

Stropní topení a chlazení - energeticky úsporné a tiché řešení pro rodinné domy i kanceláře

Sálavé stropní topení či chlazení je cestou jak udržet komfort prostředí v rodinných domech i kancelářích a firemních objektech. Jde o jeden z nových konceptů vytápění a chlazení, který se v ideálním případě realizuje po celé ploše stropu. V lokalitě Uherské Hradiště, Uherský Brod a celý Zlínský kraj se obraťte na společnost PAVELKA - VTP s.r.o., která se zaměřuje na veškeré práce v oblasti vodo topo plyn. Výhody stropního topení a chlazení: - při topení se dosahuje vyššího topného výkonu, oproti podlahovému topení, není zde omezení teplotou topné vody na vstupu do systému - chlazení probíhá na principu, kdy teplý vzduch stoupá nahoru a dochází k jeho ochlazení od chladícího stropu - v místnosti je tedy zachována přirozená cirkulace vzduchu, což je hlavně v letním období velmi příjemné, systém je navíc bezhlučný oproti běžným klimatizacím.