Opravy a servis vozidel a dodávky náhradních dílů pro vozidla Zdravotnické záchranné služby

Opravy a servis vozidel a dodávky náhradních dílů pro vozidla Zdravotnické záchranné služby

Účelem této veřejné zakázky je výběr jediného dodavatele ve smyslu § 131 zákona v otevřeném zadávacím řízení pro uzavření Rámcové dohody na zajištění oprav, servisu a dodávek náhradních dílů pro vozidla zadavatele a to na dobu určitou od nabití účinnosti RD na 48 měsíců pro každou jednotlivou část veřejné zakázky.
Veřejná zakázka vložena:
30.08.2021 11:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Ústí nad Labem

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.09.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
34 286 322 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00829013

Zadavatel ulice:
Sociální péče 799/7a, Severní Terasa

Zadavatel PSČ:
400 11

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem-Severní Terasa

Kontaktní osoba:
Lucie Rohanová

Zadavatel telefon:
+420 725 200 900

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zzsuk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50110000-9
Opravy a údržba motorových vozidel a příslušenství k nim

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autorizovaný prodejce nových vozů Renault -  vozy k okamžitému odběru -  Autocentrum Nevecom

Autorizovaný prodejce nových vozů Renault - vozy k okamžitému odběru - Autocentrum Nevecom

V naší nabídce najdete osobní, užitkové, sportovní a elektrické vozy Renault. Osobní vozy: Nové Clio, Clio Grandtour Nový Captur, Captur, Megane, Megane Grandtour, Megane GrandCoupé Grand Scenic, Nový Kadjar, Talisman, Talisman Grandtour Nový Koleos, Kango, Nový Trafic Passenger a Trafic SpaceClass. Užitkové vozy: Kango Express, Nový Trafic, Nový Master. Sportovní vozy: MEGANE R.S. Elektrické vozy: Nové Zoe, Kangoo Z.E.,Master Z.E. U nás můžete požádat o testovací jízdu, nebo se přímo zastavit osobně v našem Autocentrumu Nevecom na Americké ulici - vedle hypermarketu TESCO. Rádi vám pomůžeme vybrat model dle vašich představ a možností.


Opravy aut, servisní prohlídky, příprava na STK v autoservise Auto Kříž

Opravy aut, servisní prohlídky, příprava na STK v autoservise Auto Kříž

Hledáte prověřený autoservis s moderním vybavením? Přijeďte do našeho servisu Auto Kříž. My opravíme na Vašem autě cokoliv. Najdete nás na ul. Suchdolská 1054 v Horoměřicích na severozápadní hranici hlavního města Prahy. U nás zvládneme vše, co Vaše auto potřebuje. Vyměníme čelní sklo, zajistíme STK, seřídíme brzdový systém nebo vyčistíme a naplníme klimatizaci. Opravíme karoserii, přezujeme pneumatiky. Pokud potřebujete vyřídit pojistnou událost, neváhejte nás také kontaktovat. Auto Kříž Vám nabízí pouze profesionální služby za rozumnou cenu. Díky našim proškoleným odborníkům a nejmodernějšímu vybavení jsme schopni opravit téměř vše. Přijeďte se přesvědčit k nám do Auto Kříž v Horoměřicích.


Auto Holada Vlašim, autoservis, pneuservis, odtahová služba, klimaservis, půjčení náhradního vozu

Auto Holada Vlašim, autoservis, pneuservis, odtahová služba, klimaservis, půjčení náhradního vozu

Představujeme Vám firmu Auto Holada z Vlašimi, která svým klientům nabízí kompletní servis Vašeho vozu včetně autoservisu, pneuservisu, klimaservisu a odtahové služby. Prodáváme a montujeme originální náhradní díly. Po dobu opravy Vašeho vozu Vám rádi výhodně půjčíme náhradní vůz. Jedete na delší cesty a potřebujete mít jistotu, že se nic nepřihodí? Chcete zkontrolovat chod Vašeho vozu před dovolenou? Potřebujete vyčistit Váš vůz včetně celkového interiéru? Pak oslovte naší firmu Auto Holada z Vlašimi.


Přestavby vozidel na LPG Náchod, výrazná úspora nákladů za pohonné hmoty

Přestavby vozidel na LPG Náchod, výrazná úspora nákladů za pohonné hmoty

Představujeme Vám firmu LK AUTOSERVIS spol. s r.o. z Náchodu, která nabízí výhodné služby autoservisu včetně přestavby vozidel na LPG. Jste na silnici takřka denně a jezdíte velké dálky? Chcete výrazně snížit náklady na cestu? Uvažujete o přestavbě vozidla a nevíte kde ho uskutečnit? Pak LK AUTOSERVIS spol. s r.o. z Náchodu je tou správnou volbou! Přestavba na LPG se vyplatí! Ušetříte téměř polovinu nákladů na pohonné hmoty. Možnost přestavby vozu na LPG již od 19500 Kč.


Opravy a renovace hydraulických brzdových systémů Jablonec nad Nisou, repase brzd

Opravy a renovace hydraulických brzdových systémů Jablonec nad Nisou, repase brzd

Představujeme Vám firmu Petr Fiegr z Jablonce nad Nisou, která svoji činnost zaměřila na opravy a renovace hydraulických brzdových systémů na osobní a užitková vozidla. Naše služby: - renovace hydraulických brzdových systémů - opravy hydraulických brzdových systémů - repase brzdových a spojkových pump a válců Pokud Vás naše opravy a renovace hydraulických brzdových systémů zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Svatopluka Čecha 1558/41, Jablonec nad Nisou.


Opravy osobních automobilů, čtyřkolek a motorek a příprava vozidel na STK

Opravy osobních automobilů, čtyřkolek a motorek a příprava vozidel na STK

Máte technické potíže s vozidlem ? Svěřte opravu do rukou profesionálů. Jsme firma Pavel Palme a provozujeme autoservis, pneuservis pro zákazníky z Blanska, Letovic a Boskovic. Služby poskytujeme pro osobní automobily, motocykly, skútry a čtyřkolky všech značek. Opravíme podvozky, interiéry, elektroinstalace a brzdy, vyměníme provozní kapaliny a připravíme vaše vozidlo na STK. Montujeme rádia, tažná zařízení, světlomety a postaráme o výměnu čelního skla a lakovací nebo klempířské práce. V případě zájmu instalujeme nádrže na LPG. Vždy využíváme originální náhradní díly od ověřených výrobců. Neváhejte nás kontaktovat.