Poptáváme ocenění ochranné známky

Poptáváme ocenění ochranné známky

Používáme již od roku 2009 ochrannou známku na základě poskytnutí licence vlastníka. Je třeba ji ocenit. Prosím je to možné? Děkuji Sajdlová
Poptávka byla vložena dne:
30.08.2021 11:17

Platnost poptávky:
29.09.2021 17:45

Kontaktní osoba:
ASAS s.r.o

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 280 363

Okres:
Most

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odborné zhodnocení, posudky ke kácení dřevin, návrh na kompenzaci výsadby stromů

Odborné zhodnocení, posudky ke kácení dřevin, návrh na kompenzaci výsadby stromů

Společnost ARVITA P spol. s r.o. Otrokovice dodá odborné zhodnocení, znalecké posudky ke kácení dřevin i návrhy na kompenzaci výsadby dřevin a vyřeší jednání s příslušnými úřady za Vás. Reference z realizovaných akcí i zpracovaných dokumentací jsou nejen v regionu Zlín, Kroměříž a Uherské Hradiště, ale z i z oblastí v okolí Znojma, Brna, Olomouce nebo Ostravy a Přerova. Kancelář firmy najdete na adrese - Otrokovice, Příčná 1541 - tel.: 577938161.  K pokácení vzrostlého stromu či jiné dřeviny rostoucí mimo les je potřeba povolení příslušného orgánu státní správy, tedy obecního úřadu, městského úřadu, respektive jejich oddělení k tomu určených. My jednání s příslušnými úřady řešíme za Vás a dodáme potřebné odborné posudky. Dále řešíme kácení dřevin - je nutné kompenzovat ekologickou újmu a zajistit náhradní výsadbu za pokácené keře, stromy. Dodáme návrhy na kompenzaci výsadby.


Znalecké posudky a revize projektů a staveb Liberec, termovize, diagnostika problémových míst

Znalecké posudky a revize projektů a staveb Liberec, termovize, diagnostika problémových míst

Představujeme Vám firmu M-Stavby, s.r.o. z Liberce, která svoji činnost zaměřila na znalecké posudky a revize projektů a staveb. Potřebujete znát současný stav stavby a mít vypracovaný znalecký posudek? Chcete pomocí termovize zkontrolovat na budovách či domech únik tepla? Neváhejte a oslovte naší firmu M-Stavby, s.r.o. z Liberce. Naše služby: - znalecké posudky - revize projektů a staveb - termovize - posuzování plášťů budov - diagnostika problémových míst - přesné měření vlhkosti povrchů


Oceňování dřevin– stanovení hodnoty stromů dle metodiky AOPK ČR

Oceňování dřevin– stanovení hodnoty stromů dle metodiky AOPK ČR

Potřebujete zjistit hodnotu Vašich stromů? Oslovte certifikovaného arboristu, pana Bc. Roberta Kohouta z ArboKohout, který poskytuje komplexní služby v oblasti péče o zeleň. ArboKohout, to je záruka kvalitně a profesionálně odvedené práce. Zajistíme odborné posouzení stavu stromu a zpracování ocenění dle metodiky AOPK ČR (Agentury ochrany přírody a krajiny ČR). Posuzujeme stromy, keře i skupiny stromů z hlediska jejich stáří, vitality, zdravotního stavu a významnosti v prostoru. Stanovíme rozsah náhradních výsadeb, vypočteme výši kompenzační újmy při kácení či poškození dřevin. Pro více informací nás kontaktujte!


Odborné vedení stavby, stavební dozor Liberec, autorizace, znalecké posudky, revize projektů

Odborné vedení stavby, stavební dozor Liberec, autorizace, znalecké posudky, revize projektů

M-Stavby, s.r.o. Liberec Pro správný a funkční průběh stavby oslovte naší firmu, která ráda zajistí spolehlivého stavbyvedoucího, odborný stavební dozor či autorizaci, která je dle zákona nutná k realizaci a odbornému vedení Vaší stavby. Naše služby: - odborné vedení stavby - stavební dozor - autorizace - revize projektů - znalecké posudky - autorizovaný technik - TDI, revize Pokud Vás naše odborné vedení stavby včetně autorizace zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U Kapličky 830/3, Liberec.


Znalecké posudky – odhad ceny nemovitosti, možnost odhadu online

Znalecké posudky – odhad ceny nemovitosti, možnost odhadu online

Chystáte se prodat nebo koupit dům, byt nebo jinou nemovitost a chcete znát jeho tržní cenu? Hledáte v okolí Břeclavi realitní kancelář, která zpracuje znalecký posudek vaší nemovitosti? Kontaktujte společnost ESKO-MAX s.r.o. Naše realitní kancelář zpracovává znalecké posudky – stanovuje hodnotu oceňovaného majetku. Odhad ceny majetku Vám můžeme také stanovit online – stačí vyplnit online formulář na našich stránkách a dodat potřebné fotky. Odhad ceny nemovitosti je pro Vás zdarma! Pokud uvažujete o prodeji nebo koupi domu či bytu, neváhejte se na nás obrátit!


Odborník pro vypracování znaleckých posudků nemovitostí a ocenění majetku

Odborník pro vypracování znaleckých posudků nemovitostí a ocenění majetku

Ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete pomoc s odhadem ceny vlastní nemovitosti, ať už kvůli jejímu prodeji či pro účely dědického řízení? Potřebujete znalecký posudek pro účely vkladu do katastru nemovitostí? Neváhejte se na mě obracet, rád splním Vaše zadání v kvalitě a čase, které jsou bezkonkurenční. Ing. Ivan Indra – odhady nemovitostí. Nabízím služby odhadování hodnoty nemovitostí, jejich ocenění a také zpracování posudků pro účely úředních řízení. Mám dlouholeté zkušenosti v oboru a nabízím profesionální a rychlé služby za příznivou cenu. Nezáleží, zda se jedná o rodinný dům, byt, chalupu, zahradu či stavební parcelu, vždy se můžete spolehnout na individuální a ochotný přístup. Navštivte můj web nebo se zastavte v kanceláři na adrese Bořivojova 1, Olomouc.