GAS BB - zníženie energetickej náročnosti – rekonštrukcia častí strešného plášťa

GAS BB - zníženie energetickej náročnosti – rekonštrukcia častí strešného plášťa

Predmetom zákazky je rekonštrukcia budov s úmyslom zabezpečiť zníženie energetickej náročnosti existujúceho objektu. Riešený objekt Gymnázia Andreja Sládkoviča je súčasťou školského areálu v širšom centre Banskej Bystrice.
Stavebne sa jedná o čiastkové úpravy, resp. zlepšenie teplo-technických vlastností ešte pôvodných obvodových konštrukcií a strešnej konštrukcie objektu, t. j. Rekonštrukcia a zateplenie vybraných častí strašného plášťa budov a výmena zasklených stien. Súčasťou stavebných opráv bude aj prestavba podlahy v priestoroch telocvične.
Veřejná zakázka vložena:
27.08.2021 09:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Gymnázium Andreja Sládkoviča

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.10.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Gymnázium Andreja Sládkoviča

Zadavatel IČ:
00160521

Kontaktní osoba:
Mgr. Anna Píšová

Zadavatel telefon:
+421 948 199 610

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.gasbb.edupage.org

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace plochých a šikmých střech Vysoké Mýto, zateplení, izolace, bezpečnostní systémy

Realizace plochých a šikmých střech Vysoké Mýto, zateplení, izolace, bezpečnostní systémy

Představujeme Vám firmu P-SYSTEMS STŘECHY s.r.o. z Vysokého Mýta, která svoji činnost zaměřila na realizace plochých a šikmých střech pro průmyslové haly, výrobní, skladové, administrativní a technické objekty. Nabízíme kompletní dodávky a montáže střešních plášťů z mPVC fólie, zateplení, zemní izolace, trapézové plechy, bezpečnostní systémy, střešní světlíky a RWA klapky. Pokud Vás naše realizace plochých a šikmých střech zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dráby 542, Vysoké Mýto.


Zámečnictví a klempířství Břeclav, výroba oplechování, okapové systémy, vložkování komínů

Zámečnictví a klempířství Břeclav, výroba oplechování, okapové systémy, vložkování komínů

Představujeme Vám firmu Jaroslav Helešic z okresu Břeclav, která svoji činnost zaměřila na klempířské a zámečnické práce. Zámečnictví a klempířství Břeclav: - klempířské práce - zámečnické práce - výroba parapetů a veškerého oplechování domů - vložkování komínů - okapy, okapový systém - svody, různé barevné provedení. Pokud Vás naše klempířské práce či parapety a okapy zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Břeclavská 315, Hrušky, Břeclav.


Izolace střechy fólií Fatrafol, Alkorplan - dlouhodobá ochrana střešního pláště

Izolace střechy fólií Fatrafol, Alkorplan - dlouhodobá ochrana střešního pláště

Na stavby s plochou i mírně šikmou střechou jsou jako dlouhodobá ochrana střešního pláště nejvhodnější fóliové izolace - izolace střechy fólií Fatrafol či Alkorplan provádí v regionu Zlínský kraj, Olomoucký kraj společnost IZOLACE M Uherské Hradiště. Izolace zajišťujeme včetně zateplovacích prací. Mezi nejkvalitnější střešní fólie patří systém Fatrafol, pracujeme s fóliemi Fatrafol 808 tl.2,5 mm , 810 tl.1,5 mm , 817 tl.1,2 mm, 804 tl.2,0 mm, parotěsná fólie Fatrapar E tl.0,2 mm. Dále používáme hydroizolační fólie z měkčeného PVC Alkorplan 35176 tl.1,5 mm, 35177 tl.1,5 mm. Fóliové systémy jsou vhodné pro všechny běžné podklady i na původní krytinu. Mají skvělé užitné vlastnosti, odolávají mechanickému namáhání, vlhkosti, expozici UV záření, teplu i mrazu a jsou zcela bezúdržbové. Zajistí dlouhodobou ochranu střešního pláště i ve špatných klimatických podmínkách.


Izolatérství a klempířství s profi přístupem, okres Znojmo

Izolatérství a klempířství s profi přístupem, okres Znojmo

Máte dům s plochou střechou, jehož izolace je již zastaralá? Uniká Vám z domu díky špatné izolaci teplo? Neváhejte se obrátit na skutečné profesionály v oboru izolatérství a klempířství. V tomto oboru Vám naše společnost Izolace Daňhel, s.r.o. nabízí kompletní práce. Kvalitní materiály, dlouholeté zkušenosti, profesionálové v oboru a především precizně odvedená práce. To je naše vizitka. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro cenovou nabídku. Ušetřete nejen Vaše náklady na vytápění a chlazení a pořiďte si novou izolaci pro Vaši plochou střechu od společnosti Izolace Daňhel, s.r.o. Provádíme také izolace teras, balkónů i zemní izolace nebo izolace bazénů. Prioritou je pro nás Vaše spokojenost.


Odhlučnění pracovišť, provozů a celých průmyslových areálů

Odhlučnění pracovišť, provozů a celých průmyslových areálů

Potýkáte se s otázkou hluku na pracovišti? Je vaše provozovna umístěna v blízkosti obytných částí a řešíte stížnosti ze strany občanů a sousedů? Hledáte někoho, kdo vám pomůže tento problém rychle a efektivně vyřešit? Myslíme si, že nejlepší volba bude naše firma Greif-akustika, s.r.o. Navrhneme Vám řešení přímo na míru. Zavolejte si nás do vaší společnosti, my vaši situaci zanalyzujeme, následně navrhneme vhodné řešení a zrealizujeme nejlepší odhlučnění. Snižujeme hluk na pracovištích, kde jsou umístěny hlučná zařízení, stroje a hluk ovlivňuje, jak samotné zaměstnance, tak i obtěžuje okolí. Hluk změříme, poté poskytneme správnou variantu. Je několik možností, a to různé zástěny, protihlukové dveře, stěnové tlumiče či izolace. Je jen na vás, kterou variantu zvážíte a zvolíte. Využíváme zkušeného a profesionálního personálu. Jste vždy v dobrých rukou. Všechny potřebné kontaktní informace naleznete na našich webových stránkách. Zde naleznete i veškeré informace o sortimentu a reference spokojených zákazníků.


Zateplení střechy, podkroví PUR pěnou - efektivní tepelná izolace domu

Zateplení střechy, podkroví PUR pěnou - efektivní tepelná izolace domu

Nejefektivnějším způsobem zateplení domu, střechy je izolace PUR pěnou. Pokud plánujete zateplení podkroví, půdy můžete oslovit firmu PURPANDA s.r.o. Zlín, která se na izolace domu PUR pěnami specializuje. Působí na Moravě i na Slovensku. Jde o efektivní tepelnou izolaci, nedochází k plýtvání materiálu - PUR pěna se dostane i do špatně dostupných míst. Díky izolaci stříkanými PUR pěnami docílíte snížení výdajů za vytápění až o 70%, nebude již docházet k tepelným ztrátám. Díky tomu se Vám vynaložené finance v řádu několika let vrátí. Výhodou je i rychlost realizace - cca 2 dny. Jsme tak schopni zrealizovat více než 10 zakázek měsíčně.