Zámok Kunerad - 2. etapa komplexnej rekonštrukcie NKP - trvalé zastrešenie

Zámok Kunerad - 2. etapa komplexnej rekonštrukcie NKP - trvalé zastrešenie

Predmetom zákazky Zámok Kunerad - 2. etapa komplexnej rekonštrukcie NKP - trvalé zastrešenie je realizácia trvalého zastrešenia zámku bridlicovou krytinou.

Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti, B1 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY, v projektovej dokumentácii a vo výkaze výmer, ktoré sú súčasťou súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
27.08.2021 10:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
SAMEMA s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.10.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SAMEMA s.r.o.

Zadavatel IČ:
52509231

Kontaktní osoba:
Ing. Helena Kučková

Zadavatel telefon:
+421 903 229 406

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zamokkunerad.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212314-0
Stavebné práce na objektoch historických pamiatok alebo pamätníkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace plochých a šikmých střech Vysoké Mýto, zateplení, izolace, bezpečnostní systémy

Realizace plochých a šikmých střech Vysoké Mýto, zateplení, izolace, bezpečnostní systémy

Představujeme Vám firmu P-SYSTEMS STŘECHY s.r.o. z Vysokého Mýta, která svoji činnost zaměřila na realizace plochých a šikmých střech pro průmyslové haly, výrobní, skladové, administrativní a technické objekty. Nabízíme kompletní dodávky a montáže střešních plášťů z mPVC fólie, zateplení, zemní izolace, trapézové plechy, bezpečnostní systémy, střešní světlíky a RWA klapky. Pokud Vás naše realizace plochých a šikmých střech zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dráby 542, Vysoké Mýto.


Zámečnictví a klempířství Břeclav, výroba oplechování, okapové systémy, vložkování komínů

Zámečnictví a klempířství Břeclav, výroba oplechování, okapové systémy, vložkování komínů

Představujeme Vám firmu Jaroslav Helešic z okresu Břeclav, která svoji činnost zaměřila na klempířské a zámečnické práce. Zámečnictví a klempířství Břeclav: - klempířské práce - zámečnické práce - výroba parapetů a veškerého oplechování domů - vložkování komínů - okapy, okapový systém - svody, různé barevné provedení. Pokud Vás naše klempířské práce či parapety a okapy zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Břeclavská 315, Hrušky, Břeclav.


Stavební práce, rekonstrukce, zateplováni budov Praha, strojní a ruční práce, výkopové práce

Stavební práce, rekonstrukce, zateplováni budov Praha, strojní a ruční práce, výkopové práce

Představujeme Vám firmu Renastav, s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na celkové stavební práce včetně budování novostaveb a provádění rekonstrukcí staveb stávajících. Zabýváme se jak výstavbou, tak i rekonstrukcemi pro soukromý i veřejný sektor. Působíme na území Středočeského kraje a příležitostně svou činnost vykonáváme i v zahraničí. Naše služby: - stavební práce - novostavby - rekonstrukce objektů - zateplováni budov - strojní a ruční práce - výkopové práce Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Strakonická 37, Praha.


Izolatérství a klempířství s profi přístupem, okres Znojmo

Izolatérství a klempířství s profi přístupem, okres Znojmo

Máte dům s plochou střechou, jehož izolace je již zastaralá? Uniká Vám z domu díky špatné izolaci teplo? Neváhejte se obrátit na skutečné profesionály v oboru izolatérství a klempířství. V tomto oboru Vám naše společnost Izolace Daňhel, s.r.o. nabízí kompletní práce. Kvalitní materiály, dlouholeté zkušenosti, profesionálové v oboru a především precizně odvedená práce. To je naše vizitka. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro cenovou nabídku. Ušetřete nejen Vaše náklady na vytápění a chlazení a pořiďte si novou izolaci pro Vaši plochou střechu od společnosti Izolace Daňhel, s.r.o. Provádíme také izolace teras, balkónů i zemní izolace nebo izolace bazénů. Prioritou je pro nás Vaše spokojenost.


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Rozhodli jste se zrekonstruovat Váš dům, byt nebo kancelář? Rozhodli jste se pro stavbu nového domu? Rádi Vám pomůžeme. Naše společnost Vytastav Praha s.r.o. zařídí vše za Vás. Specializujeme se na výstavbu i rekonstrukce rodinných domů, bytů, kanceláři či skladových hal. Nabízíme Vám vysoce kvalitní služby, efektivní vynaložení investic a dodržení termínu. Kompletně zrekonstruujeme Váš dům i byt, aby se Vám lépe žilo. Realizujeme zednické práce, obklady, základové desky. Konzultace, 3D vizualizace, služby architekta, a to vše za skvělé ceny. Pro bezplatnou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat v některé z našich poboček. To je naše společnost Vytastav Praha s.r.o. Prioritou je pro nás spokojený klient!


Rodinné domy a rekonstrukce Praha, akční ceny zateplení fasád, zednické a malířské práce

Rodinné domy a rekonstrukce Praha, akční ceny zateplení fasád, zednické a malířské práce

Představujeme vám firmu ŠKOP-STAV s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na realizaci staveb rodinných domů, rekreačních staveb a teras pomocí zednického, obkladačského a malířského řemesla. ŠKOP-STAV s.r.o., naše služby: - rodinné domy na klíč - rekreační stavby a terasy - opravy a rekon­strukce budov - fasády, zateplení obvodových zdí. Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kpt.Stránského 996/2, Praha.