Zajištění servisu, oprav a údržby stínící techniky II

Zajištění servisu, oprav a údržby stínící techniky II

Předmětem této veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dobu určitou (tj. na 48 měsíců nebo do vyčerpání nabídkové ceny za předmět plnění této veřejné zakázky) k zajištění servisu, údržby a oprav včetně instalačního materiálu a komponentů, stínící techniky - venkovních a vnitřních žaluzií, stínících rolet, privátních a reflexních fólií.
Veřejná zakázka vložena:
27.08.2021 09:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
27.09.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Zadavatel IČ:
61383082

Zadavatel ulice:
U Vojenské nemocnice 1200

Zadavatel PSČ:
169 02

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
Mgr. Radek Skůra

Zadavatel telefon:
+420 973 203 099

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uvn.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Automatické okenní pohony pro stínící techniku  – chytrá domácnost

Automatické okenní pohony pro stínící techniku – chytrá domácnost

Jsme společnost TECHNOPARK CZ s.r.o. z Brna zabývající se dodávkou automatických okenních pohonů pro stínící techniku a jiné moderní technologie pro vaši chytrou domácnost. Naše automatické okenní pohony pro rolety, žaluzie i markýzy jsou: - spolehlivé a odolné - zapojitelné s jedním či více tlačítky - ovládané dálkově či manuálně klikou - dostupné za velmi příznivé ceny - s mechanickými a elektronickými konci spínače Pohony splňují nejpřísnější normy EU, a pro případ výpadku je možné konkrétní pohon vybavit ručním odblokováním. Samozřejmostí je pro nás zpracování nabídky, spolehlivý přístup a kompletní dodávka zakázky včetně doplňků až do domu.


Motorové římské rolety, kolejnice na záclony a závěsy, garnýže s motorem

Motorové římské rolety, kolejnice na záclony a závěsy, garnýže s motorem

V dnešní době zkušený interiérový designer dokáže vnést do každé domácnosti pohodlí a komfort. I ve společnosti FRANC Zlín sledujeme moderní trendy řešení interiérů, proto naší novinkou v nabídce jsou garnýže s motorem - motorové římské rolety a kolejnice na záclony, závěsy. Designové římské rolety jsou náhradou klasické rolety, velkou výhodou je jejich snadná údržba. Motorové provedení umožňuje snadné ovládání dálkovým ovladačem či vypínačem. Motorové garnýže, kolejnice na záclony a závěsy lze také dálkově ovládat. Můžete si tak dopřát doma maximální pohodlí, nemusíte vstávat a ručně záclony posouvat. Dodáváme motorové kolejnice DETEDE - De Te Detail, LEHA.


Moderní screenové rolety Vám zajistí perfektní zastínění domu či zimní zahrady

Moderní screenové rolety Vám zajistí perfektní zastínění domu či zimní zahrady

Chystáte se na rekonstrukci domu či stavíte novostavbu? V obou případech jistě přemýšlíte i o stínící technice, která Vám zpříjemní horké letní dny a v domě zajistí příjemný stín a chlad. Obraťte se na společnost vašeželuzie.cz, která má dlouholeté zkušenosti v oboru stínící techniky. Postarají se Vám o montáž, prodej i servis žaluzií a rolet v okolí Hlučína a Ostravy. Pokud jste si ale nevybrali ani mezi venkovními žaluziemi ani roletami, máme pro Vás zajímavý návrh. A tím jsou screenové rolety. Jedná se o moderní alternativu, zajistí Vám perfektní zastínění domu, zimní zahrady či pergoly. Navíc se stanou i moderním doplňkem fasády. Kromě toho, že zabrání vniknutí slunečních paprsků do místnosti, zabraňují i úniku tepla skrz okenní rámy. Možnost ručního či motorového ovládání. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.


Kvalitní stínící technika - vnitřní i venkovní žaluzie, rolety

Kvalitní stínící technika - vnitřní i venkovní žaluzie, rolety

Kvalitní stínící technika pomáhá usměrnit osvětlení v místnosti a reguluje teplo i hluk uvnitř domu. U firmy Černík s.r.o. Uherský Brod zakoupíte stínící techniku Climax - předokenní rolety, venkovní žaluzie i vnitřní hliníkové či vertikální žaluzie, látkové rolety či markýzy. Klientelu máme převážně v regionu Uherské Hradiště, Přerov, Zlín. Sortiment. Venkovní rolety s mechanickým či motorovým ovládáním - na výběr hliníkové, nebo plastové lamely. Mezi lamelami jsou dírky, při zastínění tedy stále proudí do místnosti čerstvý vzduch Venkovní žaluzie umožňují regulovat sluneční paprsky, spoří tak peníze za klimatizaci i topení. Vybírat můžete z široké barevné škály lamel. Vnitřní žaluzie jsou nejpoužívanějším způsobem interiérového stínění. Vybrat si můžete hliníkové žaluzie do všech typů oken, v mnoha barvách - s ručním i motorickým ovládáním. V sortimentu jsou i bambusové žaluzie v 6 barevných odstínech. Vnitřní látkové rolety jsou vhodným doplňkem každého interiéru, díky velkému výběru barev a látek. Vhodné jsou i pro atypická kruhová i jinak tvarovaná okna. Vybrat si můžete ruční ovládání i motorické. Vertikální žaluzie tvořené lamelami, vhodné pro zastínění větších oken i do šikmin a oken s dvojí výškou. Markýzy pro zastínění terasy, balkonu či předzahrádky - v provedení kazetové či výsuvné. Dodáváme i boční markýzy, touto venkovní clonou se uchráníte před slunečními paprsky a zachováte si soukromí např. na zahradě.


Japonské stěny, rolety - moderní a designový doplněk pro zastínění velkých ploch a předělení místností

Japonské stěny, rolety - moderní a designový doplněk pro zastínění velkých ploch a předělení místností

Sháníte ochranu proti slunečním paprskům a zároveň elegantní a moderní doplněk do vaší místnosti? Společnost ISOTRA a.s., která je jedním z nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů stínící techniky v ČR, má pro vás řešení, a tím jsou japonské stěny nebo rolety. Japonské rolety slouží totiž nejen k zastínění velkých ploch, ale také k rozdělení velkých místností a přitom poslouží jako moderní a designový doplněk. Přednosti a výhody japonských stěn: - originální a moderní design - komplexní zastínění bez ohledu na počet oken¨ - bílé či stříbrné profily z kvalitního hliníku - široký výběr barev - ruční či elektrické ovládání - moderní alternativa k roletám a žaluziím - montáž na stěnu či do stropu - velký výběr látek různých materiálů a dekorů. Látky s plně zatemňujícím účinkem, vám skvěle poslouží k úplnému zatmění místností, které využijete například pro promítací místnosti a posluchárny. Nehořlavé látky jsou čím dál více populární v kancelářích. Alergici zase uvítají látky s obsahem skelného vlákna. Šířku těchto japonských stěn si můžete vybrat v rozmezí od 1 až do 5,8 metrů s výškou až do 3,2 metrů. Zaujal vás náš produkt? Pokud máte další otázky neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám se vším poradíme.


Originální zastínění velkých ploch - moderní panelové posuvné stěny

Originální zastínění velkých ploch - moderní panelové posuvné stěny

Panelové posuvné stěny jsou nejen moderním a elegantním doplňkem interiérů, ale také slouží jako ochrana proti slunečním paprskům. U nás si vyberete široký výběr látek různých dekorů a materiálů. Jaké jsou výhody panelových posuvných stěn: - originální design pro komplexní zastínění bez ohledu na počet oken nebo křídel - možnost elektrického ovládání - alternativa k roletám a žaluziím - vertikální stínění s největší variabilitou - víceúčelový stínící i dekorační produkt. Panelové posuvné stěny zajímavým způsobem oživí a dají novou tvář jakémukoli interiéru.