Nábytok na vybavenie kancelárií a kuchyniek PF UPJŠ

Nábytok na vybavenie kancelárií a kuchyniek PF UPJŠ

Predmetom zákazky je dodanie nábytku, vrátane súvisiacich služieb: dovoz, vynesenie, vyloženie dojednotlivých miestností, vybalenie, montáž aj v prípade dodania tovaru vdemonte, umiestnenie jednotlivých druhov nábytku vmiestnostiach verejného obstarávateľa/kupujúceho aodstránenie a likvidácia obalového materiálu. Farebný odtieň jednotlivých nábytkov bude upresnený v samostatných objednávkach. Kupujúci požaduje dodanie na základe samostatných objednávok aj rôzne farebné odtiene pri jednej položke. Predpokladané farebné odtiene: dub sonoma, javor, čerešňa, san remo, dub wotan a iné; ostatné farby: biela, čierna, príp. iné v súlade s časťou B.1 Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov a Prílohou č. 1 rámcovej dohody Špecifikácia a cena predmetu zmluvy k návrhu rámcovej dohody pre jednotlivé časti predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
26.08.2021 07:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
27.09.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát

Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Choma

Zadavatel telefon:
+421 552 341 157

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.upjs.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39000000-2
Nábytok (vrátane kancelárskeho nábytku), zariadenie interiéru, domáce spotrebiče (s výnimkou osvetlenia) a čistiace prostriedky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nábytek do domácnosti i kanceláře na míru, truhlářské práce

Nábytek do domácnosti i kanceláře na míru, truhlářské práce

Potřebujete novou kuchyň? Chcete mít nový moderní nábytek přímo na míru? Naše truhlářství Antonín Šlajs Vám vyrobí vše podle Vašeho přání jako například nábytek, dveře, schody i kuchyně. Špičkovou kvalitu našich truhlářských služeb můžete vyzkoušet i Vy. Pro cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat. Nejkvalitnější materiál, více než 20-ti leté zkušenosti a především naši špičkoví řemeslníci Vám splní každé přání z truhlářského oboru. Zakázková výroba našeho truhlářství sídlí v obci Luženičky v okrese Domažlice v Plzeňském kraji. Pracujeme ale na zakázkách po celé ČR, dokonce i v zahraničí. Pokud se chcete doma cítit příjemně a pohodlně, vybavte svůj dům novým stylovým nábytkem od truhlářství Antonín Šlajs.


Truhlářství Tandem Praha, truhlářské práce, zakázková výroba nábytku i toho atypického

Truhlářství Tandem Praha, truhlářské práce, zakázková výroba nábytku i toho atypického

Představujeme Vám firmu Truhlářství Tandem z Prahy, které provozuje Petr Klapka. Zabýváme se výrobou a montážemi truhlářských výrobků na zakázku. Ceny domlouváme předem. Jsme schopni vyrobit veškerý nábytek, stavební prvky jako jsou okna, dveře, schody a jiné. Nábytek vyrábíme z deskových materiálů - DTD, lamino, MDF, HDF, laťovka, dýhované desky - i z masivu. Pokud Vás naše truhlářství či truhlářské produkty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Lužná 591/4, Praha.


Výroba nábytku ze spárovky, výroba lepených desek - dveře, skříně, kuchyňské desky

Výroba nábytku ze spárovky, výroba lepených desek - dveře, skříně, kuchyňské desky

Spárovka, neboli dřevěná plotna slepená z dřevěných přířezů se využívá zejména k výrobě nábytku. V naší firmě PODHAJI s.r.o. ve Vizovicích u Zlína vyrábíme spárovku z těch nejkvalitnějších dřevin, takže Vám zajistíme kvalitní a odolný nábytek. U nás si můžete vybrat tento nábytek ze spárovky: - dveře i s obložením - skříně - kuchyňské desky - schodiště (nebo jen nášlapy na schody) - prahy, police - stoly - noční stolky, postele. Při lepení spárovky používáme lepidlo, které není zdraví škodlivé a může být použito i ve styku s potravinami.


Výroba nábytku na míru Zábřeh, výroba moderních, rustikálních i panoramatických kuchyní

Výroba nábytku na míru Zábřeh, výroba moderních, rustikálních i panoramatických kuchyní

Představujeme Vám firmu HECL RADEK s.r.o. ze Zábřehu, která svoji činnost zaměřila na výrobu nábytku na míru včetně kvalitních kuchyní všech typů. Chcete si nechat vyrobit kuchyň, která bude podle vašich představ a za rozumnou cenu? Nevíte koho oslovit při výrobě kuchyně? Naše firma HECL RADEK s.r.o. ze Zábřehu je Vám k dispozici. Výroba nábytku na míru Zábřeh: - moderní kuchyně - rustikální kuchyně - panoramatické kuchyně - jednoduše členěné kuchyně Pokud Vás naše výroba kuchyní zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Křtaltě 846/37b, Zábřeh.


Truhlářské výrobky na zakázku Plzeň, vyrábíme postele, nábytek, sauny, altány, pergoly, zábradlí

Truhlářské výrobky na zakázku Plzeň, vyrábíme postele, nábytek, sauny, altány, pergoly, zábradlí

Představujeme Vám Truhlářství Kavan z Plzně, které se zabývá výrobou truhlářských výrobků na zakázku. O veškerou truhlářskou výrobu se postarají hned tři generace truhlářů. Zajistíme výrobu sauny, nábytek do kuchyně, kuchyňské linky, obývací stěny do obývacího pokoje, postele a vestavěné skříně do ložnice, palandy do dětského pokoje, vyrobíme altán, pergolu nebo zábradlí na terasu. Dále dodáváme okna, dveře a schodiště. Pokud Vás naše truhlářská výroba zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Ejpovická 298, Plzeň-Kyšice.


Rostoucí, stavitelný nábytek pro děti - dětské psací stoly, židle

Rostoucí, stavitelný nábytek pro děti - dětské psací stoly, židle

Společnost Nábytek Amadeus vyřešila problém, aby jste každý rok nemuseli vybavovat pokojíček své ratolesti novým nábytkem a to v podobě výškově stavitelného dětského nábytku, který je určen pro děti i dospělé. Tento speciální nábytek pro zdravější sezení je nezbytnou prevencí bolestí hlavy, únavy i poškození páteře. U stolu lze nastavit výšku i sklon stolové desky a u židlí lze nastavit výšku i hloubku sezení, aby nohy byly pevně na podlaze a záda se pohodlně opírala. Manipulace s nábytkem je velmi snadná a pohodlná. Podpořte dynamické sezení Vašeho dítěte a pořiďte mu náš revoluční rostoucí nábytek!