Chladená  hydina

Chladená hydina

Predmetom zákazky je výber dodávateľa resp. dodávateľov potravín pre organizáciu v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK Hornooravská nemocnica s poliklinikou Trstená. Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti súťažných podkladov B.1 Opis predmetu zákazky, B.3 Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky a B.4 Ďalšie informácie a požiadavky verejného obstarávateľa.
Veřejná zakázka vložena:
26.08.2021 11:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Žilinský samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
22.09.2021 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Žilinský samosprávny kraj

Kontaktní osoba:
Ing. Helena Kučková

Zadavatel telefon:
+421 415032111 / 415032414


Zadavatel web:
http://www.regionzilina.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zabijačkové speciality z řeznictví – jitrnice, jelita, tlačenky a další

Zabijačkové speciality z řeznictví – jitrnice, jelita, tlačenky a další

Máte rádi zabijačkové výrobky? Dali byste si poctivou tlačenku nebo jelítko? Vše, na co máte chuť, koupíte v prodejně Poctivé uzenářství v Prosiměřicích. Pro naše zákazníky máme v nabídce skvělé zabijačkové výrobky dělané podle našich osvědčených receptur. Pochutnat si u nás můžete na jitrnicích, jelitech, světlé nebo krvavé tlačence. Na pultu naší prodejně objevíte také klobásy, škvarky, domácí sádlo, ovar, prejt apod.


Dodávka opracované a rozbourané zvěřiny pro restaurace – jelen, daněk, srnec, divočák a další

Dodávka opracované a rozbourané zvěřiny pro restaurace – jelen, daněk, srnec, divočák a další

Hledáte pro vaši restauraci stálého dodavatele kvalitní zvěřiny? V tom případě oslovte firmu Moravialov, která se postará o stálou dodávku opracované a bourané zvěřiny pro Vaši restauraci. Prodáváme gulášové maso, řízečky, svíčkovou, hřbet a maso s kostí i bez. Vybrat si u nás můžete: - kýtu a plec bez kosti, gulášové maso, svíčková z jelena - kýtu a hřbet bez kosti, svíčková z daňka - řízečky z kýty, kýtu, plec a krk bez kosti, svíčková, hřbet, maso na guláš ze srnce - mufloní kýtu a hřbet bez kosti, maso na guláš - kolínko, kýtu, hřbet, špek, svíčková z divočáka - zajíce


Rize česká ekologická zemědělská farma

Rize česká ekologická zemědělská farma

Potrpíte si na kvalitních surovinách? Záleží vám na tom, co jíte a z čeho vaříte? Hledáte dodavatele českého a čerstvého hovězího masa? V tom případě musíte navštívit naši farmu Jan Hořák v Rýmařově, které je právem jednou z ekologických zemědělských farem v České republice. Pro zákazníky máme v nabídce hovězí maso té nejvyšší kvality ze skotu, který je chován přímo u nás na farmě. Maso je bouráno a připravováno pro vás také u nás. Zakoupit lze v prodejně nebo v pojízdném voze. Veškeré zboží můžete objednávat telefonicky nebo e-mailem. Zaručujeme vám prvotřídní kvalitu a chuť. Prodej probíhá ve čtvrtek a pátek. Nabízíme možnost koupit i šlechtěné býčky. Veškeré informace jsou uvedeny na webových stránkách nebo přímo na farmě. Najdete nás také na trzích v Olomouci, Opavě, Rýmařově nebo Šternberku. Farma se nachází v Janovicích u Rýmařova, Opavská 123.


Kvalitní a čerstvé hovězí a vepřové maso přímo od řezníka na Váš stůl

Kvalitní a čerstvé hovězí a vepřové maso přímo od řezníka na Váš stůl

Kvalitní a opravdu čerstvé maso, které se na Váš stůl dostane v co nejkratším čase od porážky, zakoupíte v okolí Znojma v prodejně Poctivé uzenářství s.r.o. naše řeznictví a uzenářství najdete v Prosiměřicích. Proč si právě koupit maso u nás? Je pro nás prioritou, aby naši zákazníci dostali vždy kvalitní, čerstvé, vyzrálé a kvalitně připravené hovězí či vepřové maso. Maso, které našim zákazníkům prodáváme, pochází a je zpracováno v našem provozu. Maso tak neprošlo vakuovým balením či procesem hlubokého zmrazení. Pokud si chcete pochutnat na kvalitním mase, navštivte Poctivé uzenářství v Prosiměřicích!


Vychutnejte si chuť uzeného masa, které je vyrobené bez náhražek, pouze z kvalitního masa

Vychutnejte si chuť uzeného masa, které je vyrobené bez náhražek, pouze z kvalitního masa

Pořádáte oslavu a chystáte pro hosty večeři? Jistě je potěšíte výborným uzeným bokem. Máte rádi uzená masa a hledáte spolehlivé řeznictví, kde se udí na bukovém dřevě a vyrábí poctivé maso? Navštivte řeznictví Poctivé uzenářství s.r.o., které najdete v Prosiměřicích blízko Znojma. Vyrábíme pro Vás poctivé výrobky z kvalitního masa. Nepoužíváme náhražky na nastavování, jako jsou kosti, hlavy a kůže. Ani sójovou mouku a především žádné chemikálie. Ani do uzenin nevstřikujeme vodu. Navíc jsou všechny naše výrobky bez lepku. Tím Vám můžeme zajistit kvalitní a poctivé uzené maso, které udíme na bukovém dřevě. Jen na takovém mase si můžete opravdu pochutnat. Přijďte si k nám pro uzené maso, bok a další uzeniny. Z našeho masa hravě vykouzlíte vynikající oběd, večeři či pohoštění pro hosty na oslavě i na zahradní party.


Tradiční masna z Jihomoravského kraje – řeznictví Rousínov

Tradiční masna z Jihomoravského kraje – řeznictví Rousínov

Co se vám vybaví při spojení „výborné maso“? Je to řeznictví Františka Janečka z Rousínova u Vyškova. Zavítejte do naší prodejny a kupujte české produkty nejvyšší kvality. Nemusíte se bát, zaručíme vám, že jíte nejlepší suroviny. V naší prodejně najdete to nejlepší zboží z masných výrobků. Nabídneme vám kvalitní vepřové, kuřecí nebo hovězí maso, ale i uzeniny všeho druhu – párečky, salámy, šunky, klobásky. Klademe důraz na čistotu, čerstvost a vybíráme si pouze české dodavatele, takže se na váš talíř dostane to nejlepší z české produkce. Nemusíte se bát o to, co kupujete a zaručíme vám, že bude vařit z nejlepšího z nejlepších. Dojeďte si nakoupit do prodejny na adresu Sušilovo náměstí 56/34. určitě se k nám budete rádi vracet. Přesvědčte se sami. Jsme tu pro vás od úterý do soboty, otevřeno je od 7:30 do 16:30, mimo sobotu, kdy končíme v 10:00.