Veterinární ordinace Slovanka – profesionální ošetření malých i velkých zvířat

Veterinární ordinace SLOVANKA

Veterinární ordinace Slovanka – profesionální ošetření malých i velkých zvířat

Veterinární ordinace Slovanka Česká Lípa poskytuje ošetření, prevence nebo poradenské služby. V naší veterinární ordinaci ošetřujeme veškerá zvířata, malá i velká, domácí, hospodářská i exotická. Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, rádi Vám poradíme s výběrem krmiv, vhodnou výživou nebo dokonce s tréninkem. Naše ordinace poskytuje kvalitní ošetření pro malá i velká zvířata. Disponujeme moderně zařízenou ordinací na okraji České Lípy, ale jsme schopni po dohodě přijet ošetřit nemocná zvířata i k Vám do bytu popř. na farmu, statek apod. Stálá pohotovost Mobil: 602 446 552 Telefon po dobu ordinace Telefon: 487 832 686

Revitalizace území bývalé pískovny a lesních pozemků  v k .ú. Sedlnice pro využití volného času

Revitalizace území bývalé pískovny a lesních pozemků v k .ú. Sedlnice pro využití volného času

Předmětem této veřejné zakázky je provedení činností dle PD s názvem „Revitalizace území bývalé pískovny a lesních pozemků v k. ú. Sedlnice pro využití volného času“, zpracované společností GSP s.r.o., IČ:60321431, se sídlem Slavíkova 6068/18, Poruba, 708 00 Ostrava, která je přílohou č. 3 ZD.

Předmětem plnění je příprava území, sanace, zajištění a stabilizace území, terénní úpravy, úprava příjezdové komunikace (CPV kód 45233123-7), vytvoření dráhy pro cyklokros, vytvoření oddychové a volnočasové zóny, vytvoření a úprava ochranných zón v okolí střelnice (protihlukové stěny), propojení cyklostezky a cesty pro pěší k přilehlému rybníku, úprava vodních složek krajiny (CPV kód 45240000-1), biologická rekultivace (výsadba zeleně), začlenění rekultivovaného území do okolní krajiny, biologická rekultivace (údržba zeleně).

Konečným výsledkem provedené sanace a revitalizace bude vytvoření funkční krajiny v návaznosti na širší okolí. Řešení území je ve vztahu k hornické činnosti konečné.
Veřejná zakázka vložena:
26.08.2021 12:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo financí

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.10.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo financí

Zadavatel ulice:
Letenská 525/15

Zadavatel PSČ:
118 10

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Ing. Jan Matejsek

Zadavatel telefon:
+420 257 043 911

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mfcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45112720-8
Krajinné úpravy sportovních hřišť a rekreačních oblastí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní zemní a výkopové práce Klatovy, základové desky, jímky, septiky, nádrže, bazény

Kompletní zemní a výkopové práce Klatovy, základové desky, jímky, septiky, nádrže, bazény

Představujeme Vám firmu Pajer Jiří z okresu Klatovy, která svoji činnost zaměřila na kompletní zemní a výkopové práce. Svým zákazníkům vykopeme základové desky, septiky, nádrže, bazény a další. Součástí služeb je i autodoprava. Kompletní zemní a výkopové práce Klatovy: - základové desky - sanace staveb - jímky, septiky, nádrže - bazény - likvidace a odvoz sutě a odpadů - autodoprava. Pokud Vás naše kompletní zemní a výkopové práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Sirkařská 977, Sušice, Klatovy.


Oprava cest a silnic Praha  -  kompletní servis v oblasti komunikací

Oprava cest a silnic Praha - kompletní servis v oblasti komunikací

Opravujeme vozovky, chodníky, parkoviště, cesty a dvory. Provádíme veškeré dlaždičské práce z kamenné dlažby. Dláždíme zahradní i veřejné chodníky, domovní příjezdové cesty, náměstí a třeba i veřejná prostranství. Naše firma má pověst spolehlivého partnera, na kterého je možné se s důvěrou obrátit. Pracujeme na vysoké odborné úrovni, používáme moderní materiály a technologie a v neposlední řadě dbáme na ekologii, bezpečnost práce. Samozřejmostí je dobře odvedená práce, za kterou ručíme. Zakázky provádíme v Praze, v přilehlých krajích a na dalších místech ČR.


Projekty pro revitalizaci malých vodních ploch - tůně, mokřady, rybníky a malé vodní toky

Projekty pro revitalizaci malých vodních ploch - tůně, mokřady, rybníky a malé vodní toky

Společnost ARVITA P Zlín má zkušenosti s projekty pro revitalizaci malých vodních ploch. Připravíme projekty pro tůně, rybníky, mokřady, biocentra. Pro všechny projekty lze žádat o dotace z Operačního programu životního prostředí, z programu Prioritní osa 4. Cílem projektů je zlepšení stavu přírody, krajiny a optimalizace vodního režimu krajiny. Projekty zpracováváme pro města, obce, kraje, příspěvkové organizace, soukromé firmy i fyzické osoby.


Výstavba a rekonstrukce mostů, silnic i dálnic

Výstavba a rekonstrukce mostů, silnic i dálnic

Hledáte spolehlivého dodavatele stavebních prací? Naše společnost COLAS CZ, a.s. je generálním dodavatelem silničního stavitelství v ČR. Výstavba, rekonstrukce, opravy na pozemních komunikacích a mostech to jsou hlavní činnosti naší společnosti. Jsme součástí skupiny COLAS, světového lídra v oboru silničního stavitelství, který působí ve více než 50 zemích světa. Sídlo naší společnost COLAS CZ, a.s. najdete v Praze, působíme ale samozřejmě po celé ČR. Stavíme mosty, provádíme sanace a modernizace již existujících mostních staveb. Stavíme dálnice, silnice, cyklostezky i polní a lesní cesty. Provádíme také pokládku hutněných asfaltových směsí, zemní práce, ekologické stavby i výstavu a rekonstrukci vodohospodářských staveb.


Návrhy zahrad a úpravy terénu Blansko, zahradní úpravy, zahradní stavby, zahradní architektura

Návrhy zahrad a úpravy terénu Blansko, zahradní úpravy, zahradní stavby, zahradní architektura

Představujeme Vám Ateliér zahradní tvorby ProGarden z Blanska, který provozuje Ing. Edita Mrázková. Svou činnost jsme zaměřili na kompletní realizace zahrad. Ateliér zahradní tvorby ProGarden Blansko: - zahradní architektura - prvotní studie - návrhy zahrad - úpravy terénu a zahradní stavby - zahradní úpravy - zahradní stavby Pokud Vás naše návrhy zahrad či úpravy terénu zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Svatá Kateřina 6, Blansko.


Zemní práce, terénní úpravy otočným bagrem

Zemní práce, terénní úpravy otočným bagrem

Firma Ing. Luděk Páleníček Martinice disponuje otočným bagrem pro různé terénní úpravy. Pokud potřebujete realizovat výkopové a zemní práce v regionu Zlínský kraj obraťte se na nás - tel.: 605469309. Zemní práce všeho druhu: -přípojky včetně výkopových prací, napojení do objektů, elektroinstalace - plyn, voda, kanalizace -dodávka materiálů včetně kanalizace plyn - voda - montáž. Zakázky realizujeme po celé Moravě.