Obnova základního energocentra na ZTC1

Obnova základního energocentra na ZTC1

Předmětem plnění této veřejné zakázky je realizace díla, kterou je provedení stavebně technických opatření pro obnovení funkce energocentra v základním technickém centru č. 1 (ZTC1) ochranného systému pražského metra, tj. obnovení záložních zdrojů za účelem zajištění napájení pražského metra elektrickou energií v případě black outu a ochranného systému pražského metra v případě jeho aktivace. Základní koncepce stavby spočívá v provedení výměny stávajících technologických zařízení, resp. obnovy zařízení po jejich dřívější částečné likvidaci, přičemž hlavní části obnovované technologie představují stabilní záložní zdroje elektrické energie, tzn. dieselagregáty 4 x 2, 5 MVA
Veřejná zakázka vložena:
26.08.2021 12:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
04.10.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
585 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 42/217, Vysočany, 190 00 Praha 9

Zadavatel PSČ:
190 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
JUDr. Tomáš Tomšíček

Zadavatel telefon:
+420 270 006 260

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dpp.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45220000-5
Konstrukční a stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pohony pro garážová vrata největšího evropského výrobce Nice a příslušenství

Pohony pro garážová vrata největšího evropského výrobce Nice a příslušenství

Pohony pro garážová vrata od společnosti Nice Vám zajistí vysokou bezpečnost a ochranu proti vloupání. Jsou prakticky bezporuchové, přitom tiché a jejich provoz je ekonomický. Společnost PERFECT DOOR z Prahy, která je zastoupením značky Nice pro Českou republiku, Vám pomůže s výběrem pohonu, zároveň realizuje jeho odbornou montáž prakticky k jakémukoliv typu garážových vrat. Pohony pro garážová vrata Nice Vám zajistí pohodlné automatické otevírání vrat na dálkové ovládání, bez nutnosti vystupovat z Vašeho vozu. Bezpečnost je zajištěna díky funkci zálohování při výpadku napájení a vrata jsou po zavření automaticky uzamčena samosvorným mechanismem pohonu. Kromě pohonů garážových vrat Vám firma PERFECT DOOR dodá také veškeré potřebné příslušenství - dálkové ovladače, fotobuňky, kódové klávesnice, klíčové spínače, čtečky karet a čipů, majáky, sloupky, bezdrátové systémy i solární napájení. Pokud tedy hledáte pohon garážových vrat, který bude tichý, spolehlivý a bezpečný zároveň, obraťte se na společnost PERFECT DOOR z Prahy!


Náhradní zdroje - sestava Jablotron, zálohovaná oběhová čerpadla

Náhradní zdroje - sestava Jablotron, zálohovaná oběhová čerpadla

Tradiční jesenická firma KOVER se zaměřuje na prodej širokého sortimentu potřebného pro elektrikáře, instalatéry či topenáře a nyní v naší elektro prodejně nabízíme nejnovější řešení zálohování čerpadel a náhradního zdroje, kterou je cenově výhodná sestava Jablotron (ta vám zajistí možnost širokého nastavení vlastností podle konkrétní aplikace a přání). Co sestava Jablotron obsahuje: - nízkopříkonové čerpadlo - řídící jednotku (zajišťuje zálohování a regulaci čerpadla) - zálohovací akumulátor (až 24 hodin provozu) - potřebná teplotní čidla pro regulaci a ovládání čerpadla. Zálohovaná oběhová čerpadla - náhradní zdroje: - nahrazuje standardní oběhová čerpadla - je energeticky úsporné a při výpadku sítě běží přímo z akumulátoru (nevznikají tak žádné ztráty způsobené převodem napětí) - topný systém může fungovat až 24 hodin bez elektřiny.


Prodej, dodávka servomotorů, servopohonů  a řídících systémů

Prodej, dodávka servomotorů, servopohonů a řídících systémů

Pokud hledáte prodejce servopohonů, řídících systémů nebo servopohonů a jste z Brna a okolí, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma TG Drives, s.r.o., působí na Brněnsku a zabývá se komplexní dodávkou a zprovozněním servopohonů. V oboru se pohybujeme již od roku 1995. Naší činností je i dodávka řídících systémů, servomotorů a digitálních servozesilovačů. U nás si můžete zakoupit servomotory řady TGN, TGH a TGT, momentové (přímé) motory TGQ a dále pak také lineární servomotory. Jestliže chcete vědět více informací o všech servomotorech a servopohonech, kontaktujte nás. Těšíme se na Vás. Více informací najdete na webových stránkách.


Kuželočelní průmyslové převodovky

Kuželočelní průmyslové převodovky

Sháníte kuželočelní průmyslovou převodovku? Výkonné a kvalitní převodovky jsou k dostání u obchodní společnosti SPONA – ROL s.r.o., výhradního obchodního zástupce renomovaných italských výrobců STM, GSM, RACE, LAFERT Motors v České republice. U nás si jistě vyberete. Spolehlivé univerzální kuželočelní převodovky řady RXO/V 800 splňují požadavky pro přenos energie ve středně těžkém a těžkém průmyslu. Ideální volbou je také řada RXO/V 700 s robustním tělem a velkým množstvím volitelného příslušenství. Výborný poměr cena/výkon naleznete u produktové řady O a S. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Šnekové převodovky a soukolí – dodavatel číslo jedna na našem trhu

Šnekové převodovky a soukolí – dodavatel číslo jedna na našem trhu

Německý dodavatel šnekových převodovek a soukolí prvotřídní kvality udělil obchodní společnosti STAPI – Stanislav Pípal s.r.o. z Kladna ocenění nejlepšího prodejce těchto dílů. Výhradní zástupce nabízí na našem trhu nejen šnekové převodovky a soukolí, ale také lineární vřetenové pohony a pohony (otoče) určené pro solární elektrárny. Neváhejte kontaktovat obchodní společnost STAPI – Stanislav Pípal s.r.o. pro představení kompletního sortimentu, technické informace a cenou nabídku.


Distribuční a výkonové transformátory

Distribuční a výkonové transformátory

Hledáte originálního dodavatele přístrojů a rozvaděčů vysokého napětí? Stojíte před složitým projektem realizace distribučních transformátorů a potřebujete partnera, na kterého se můžete spolehnout? Neváhejte se obracet na naši společnost VFSERVIS s.r.o. Mezi naše nejžádanější produkty v oblasti transformátorů patří portfolio čítající olejové distribuční transformátory pro výkony až 2000kVa vhodné zejména pro použití ve výrobách či městských aglomeracích, suché transformátory se zalévaným vinutím pro výkony až 30MVA pro použití v nadměrně vlhkém či mrazivém prostředí, suché transformátory RESIBLOCK s izolací ze skelného vlákna pro výkony do 40MVA a veškeré výkonové transformátory ABB. Našim zákazníkům nabízíme bezkonkurenční kvalitu za přijatelnou cenu, potřeby našich zákazník stavíme na první místo. Neváhejte se sami přesvědčit o našem zákaznickém servisu a kontaktujte nás na našich webových stránkách, anebo nás navštivte v sídle naší společnosti na adrese Stará Duchcovská 48/102, Teplice. Společně nalezneme to nejvhodnější řešení pro Váš projekt. VFSERVIS s.r.o – rychlost, kvalita a preciznost!