Sýry tavené a přírodní, pořízení a ochraňování

Sýry tavené a přírodní, pořízení a ochraňování

Předmětem VZ je dodání 200 tun sýrů tavených a 150 tun sýrů přírodních a jejich ochraňování. Předmět VZ je rozdělen na 7 samostatných částí.
Veřejná zakázka vložena:
26.08.2021 11:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa státních hmotných rezerv

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
25.10.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 577 108 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa státních hmotných rezerv

Zadavatel IČ:
48133990

Zadavatel ulice:
Šeříková 616/1

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Havelková

Zadavatel telefon:
+420 222 806 166

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.sshr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15540000-5
Sýry

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Farma Tompeli, výroba mléčných výrobků z kravského mléka Železný Brod, jogurty, tvarohy, sýry

Farma Tompeli, výroba mléčných výrobků z kravského mléka Železný Brod, jogurty, tvarohy, sýry

Představujeme Vám Farmu Tompeli ze Železného Brodu, která se zaměřuje díky zpracování mléka ve vlastní mlékárně na výrobu čerstvých mléčných výrobků. Máte rádi sýry, jogurty, tvarohy, mléko nebo smetanu? Chcete si pochutnat na čerstvých mléčných výrobcích? Naše farma Tompeli dodává výrobky na různá prodejní místa, více na našich stránkách. Naše produkty: - mléčné výrobky z kravského mléka - surové mléko - jogurt - pařený sýr - čerstvé bílé sýry balkánského typu - polotvrdý sýr - tvaroh - smetana - kefír - sýrový mls - sýr cihlovka


Živočišná výroba Staré Město u Moravské Třebové, výroba mléka, chov dojnic ve volném ustájení

Živočišná výroba Staré Město u Moravské Třebové, výroba mléka, chov dojnic ve volném ustájení

Představujeme Vám zemědělské družstvo AGRONA Staré Město, a.s., které hospodaří asi na 3000 ha zemědělské půdy v bývalých okresech Svitavy a Ústí nad Orlicí. Zabýváme se chovem dojnic a výrobou mléka. Areál se nachází v obci Dětřichov, kde chováme asi 350 dojnic červenostrakatého plemene ve dvou kravínech s centrální dojírnou. O naše dojnice je dobře postaráno ve formě volného a přistýlaného ustájení. Mléko prodáváme prostřednictvím mlékárenského odbytového družstva Morava. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu přímo v Dětřichově.


Potraviny Nová Paka, prodej potravin a drogerie

Potraviny Nová Paka, prodej potravin a drogerie

Neradi nakupujete ve velkých obchodních řetězcích? Jste z Nové Paky v okrese Jičín či okolí? Nakupujte u nás! Naše Potraviny Nová Paka – Ladislav Knap Vám poskytnou vše, co hledáte. Čeká Vás rozsáhlý sortiment zboží, příjemný personál, stálá nabídka i rozumné ceny. Pečlivě volíme své dodavatele, abychom Vám poskytli vždy čerstvé a kvalitní zboží. Denně pro Vás pečeme čerstvé pečivo. U nás pořídíte vše. Základní potraviny, čerstvé ovoce i zeleninu, široký výběr mléčných produktů, maso, uzeniny i alkoholické a nealkoholické nápoje. V Potravinách Nová Paka – Ladislava Knapa si vyberete i z bohaté nabídky drogistického zboží. Prací prášky, aviváže, čistící prostředky i další zboží na Vás čeká u nás v prodejně. Těšíme se na Vás.


Mléčné výrobky z Vysočiny – sýry, jogurty, tvaroh a další

Mléčné výrobky z Vysočiny – sýry, jogurty, tvaroh a další

Preferujete regionální výrobky? Chcete si pochutnat na kvalitních mléčných výrobcích z Vysočiny? Navštivte prodejnu Zelená zahrada ve Znojmě, kde si vyberete ze širokého sortimentu čerstvých mléčných výrobků regionální produkce. Máme pro Vás připravený široký sortiment mléčných výrobků: - měkké a tvrdé sýry - jogurty - tvaroh, zakysaná smetana - pomazánková másla - sýrové speciality - korbačíky, parenice, oštiepky


Chutné marinované pařené sýry, i Sedlčanský hermelín, v zajímavých skleníčkách mohou potěšit i jako dárek

Chutné marinované pařené sýry, i Sedlčanský hermelín, v zajímavých skleníčkách mohou potěšit i jako dárek

Pochutnáváte si rádi na dobrých kvalitních marinovaných nakládaných sýrech? Máte rádi pikantnější hermelín? Přemýšlíte nad originálním dárkem? Co takhle pro gurmány marinované sýry ve stylových skleničkách? Marinované sýry od společnosti MILKEFEKT s.r.o. v Třinci Vás jistě nadchnou svým zpracováním a chutí. Sýry jsou marinované v řepkovém oleji s vybranými druhy koření. K tomu je přidána i sterilizovaná zelenina. Sýry prodáváme ve stylových sympatických skleničkách s jutovým krytem, čímž mohou skvěle posloužit i jako originální gurmánský dárek pro své blízké. Velmi oblíbeným marinovaným sýrem u nás je Hermelín, který vyrábíme přímo ze Sedlčanského hermelínu se speciálně vyvinutou směsí koření a s olivami. Ďábelskou, lehce pikantní chuť mu dodávají feferonky a beraní rohy. Také jej dodáváme buď ve skleničkách nebo ve větším množství v plastových kyblících s víčkem. Možnost zakoupit i v nepikantní verzi. Náš hermelín Vám jistě zpříjemní nejen večer u vína, ale i běžnou snídani či oběd.


Výroba tradičních sýrů – pařenice, korbačíky, oštěpky, sýrové nitě a tyčinky, Beskydské fakury

Výroba tradičních sýrů – pařenice, korbačíky, oštěpky, sýrové nitě a tyčinky, Beskydské fakury

Máte rádi tradiční sýry? Dáváte přednost českým výrobcům, u kterých máte záruku, že při výrobě použijí kvalitní suroviny? Pak jistě oceníte sýrové speciality, které vyrábí firma MILKEFFEKT s.r.o. se sídlem v Třinci dle tradičních českých a slovenských receptur. Veškeré suroviny, které používáme při výrobě, pochází od ověřených dodavatelů a musí vždy splňovat veškeré nároky na kvalitu a hygienu. Pařené sýry a oštěpky balíme do měkké folie nebo do tvrdé vaničky. Jinak jsou všechny ostatní výrobky baleny v ochranné atmosféře, aby byla zachována čerstvost a typická chuť. Na výrobky nemá ochranná atmosféra negativní vliv. Zakoupit u nás můžete oblíbené Beskydské faruky, sýrové tyčinky, copy, rolády a nitě, kaškavaly, oštěpky vhodné na grilování, ručně pletené korbačíky, pařenice a sýry ve slaném nálevu. Marinované pařené sýry lze u nás koupit v zajímavých sympatických skleničkách v různých velikostech. Tyto skleničky můžete darovat svým blízkým jako zajímavý chutný dárek, který jistě ocení. Některé sýry vyrábíme v různých příchutích – přírodní, uzené bukovým dřevem, pikantní nebo bylinkové.