Chlieb a pečivo

Chlieb a pečivo

Predmetom zákazky je výber dodávateľa, resp. dodávateľov potravín pre organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti verejného obstarávateľa, a to konkrétne jedálne materských škôl

Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti A.2 súťažných podkladov a časti B.2 súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
24.08.2021 06:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Bratislava - Petržalka

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.09.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Bratislava - Petržalka

Kontaktní osoba:
Miroslav Cák

Zadavatel telefon:
+421 940 999 690

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.petrzalka.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pekařství a cukrářství Špáňa Šanov, čerstvý chléb, rohlíky, škvarkové placky, čerstvé zákusky

Pekařství a cukrářství Špáňa Šanov, čerstvý chléb, rohlíky, škvarkové placky, čerstvé zákusky

Představujeme Vám Pekařství a cukrářství Špáňa z Šanova, které nabízí široký sortiment čerstvých a chutných pekařských a cukrářských výrobků rozmanitých chutí. v našem sortimentu nabízíme i tmavý chléb z žitných a speciálních mouk charakteru zdravé výživy. Pekařství a cukrářství Špáňa Šanov: - běžné pečivo - chléb - jemné pečivo - tmavé a cereální pečivo - cukrářské výrobky Pokud Vás pekařské a cukrářské výrobky zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Šanov 212, Senomaty. Další naše prodejny - Pekařství Nové Strašecí, Špalda - obchod zdravé výživy Rakovník, Pekařství a cukrárna u Hanky Rakovník.


Výroba a prodej zdravého, tmavého i cereálního pečiva s vysokým obsahem vlákniny

Výroba a prodej zdravého, tmavého i cereálního pečiva s vysokým obsahem vlákniny

Chcete-li udělat něco zdravého pro svůj životní styl, bude jistě prvním krokem návštěva v jedné z prodejen naší pekárny IVANKA, která disponuje špičkovými produkty. Kromě pečiva běžného a sladkého zde naleznete zdravé produkty tradiční výroby. Výrobky jsou na velmi vysoké úrovni zdravotní nezávadnosti. V našem pestrém sortimentu zdravého pečiva se nachází: - pečivo tmavé, rohlík sypaný cereáliemi - pečivo s obilnou záparou, kaiserka tmavá - houska ražená tmavá, rustikální vícezrnné pečivo - raženka kornmix, bulka s dýňovým semínkem a další Zdravé pečivo je vyráběno z kvalitních surovin a je vhodné nejen jako součást redukční diety, ale také k udržení hmotnosti a vylepšení vašeho zdravého životní stylu. Zastavte se do jedné z našich prodejen, kde vás přivítá vůně čerstvého tradičního pečiva a neváhejte ochutnat tyto kvalitní výrobky, které pohladí i na duši.


Italské jemné a křupavé tyčinky GRISSINI - kvalitní grahamové tyčinky

Italské jemné a křupavé tyčinky GRISSINI - kvalitní grahamové tyčinky

Italské jemné a křupavé tyčinky oceněné značkou Czech Made vyrábí opavská firma PEKÁRNA KRÁL s.r.o. Dbáme na kvalitu, proto mají naše tyčinky dlouhou trvanlivost a chuťovou stálost. V naši Pekárně vyrábíme různé druhy tyčinek: - Opavské tyčinky s chutí sýru, které jsou křehké s pikantní chutí vhodné pro posezení u vína či piva, ale i doplněk studené kuchyně - Italské GRISSINI s dlouhou trvanlivostí vhodné při redukci diety - Grahamové tyčinky pečené z celozrnné mouky - Italské sypané krystalickou solí - pálivé Opavské s příchutí sýru a chilli nebo s příchutí slaniny - tyčinky SEZAM sypané sezamovým semínkem - mini GRISSINI Dejte přednost českému výrobku a vyzkoušejte výbornou chuť našich tyčinek!


Výroba Mařatského chleba Uherské Hradiště, chleba z žitného kvásku, chleba bez zbytečných přísad

Výroba Mařatského chleba Uherské Hradiště, chleba z žitného kvásku, chleba bez zbytečných přísad

Představujeme Vám firmu Pekařství Masařík s.r.o. z Uherského Hradiště, které peče Mařatský chléb původní receptury bez přidaných éček a urychlovačů. Chléb od nás se pyšní křupavou, zlatou kůrkou s nezaměnitelnou chutí a vůní střídky. Naše pekárna má dlouholetou historii a zachovává technologie původní receptury. Těsto na přípravu chleba zraje z žitného kvásku bez moderní chemie. Pokud Vás náš Mařatský chléb zaujal a chtěli ho mít každý den na stole, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese 1. Máje 165, Uherské Hradiště.


Výroba a prodej chutného a čerstvého  pečiva a zákusků

Výroba a prodej chutného a čerstvého pečiva a zákusků

Lahodné čerstvé pečivo a zákusky vyráběné podle poctivé receptury vyrábí a prodává v oblasti Brna-venkov pekárna IVANKA s.r.o. sídlící v Moravském Krumlově. Máte-li chuť na chutný a křupavý chléb či lahodný ovocný nebo krémový zákusek, navštivte některou z našich prodejen pekárny IVANKA. V našich prodejnách v okolí brna můžete zakoupi pekařské výrobky, a to: - chléb – kváskový, krumlovský, cibulový, tmavý, toastový, česnekový a další - rohlíky – grahamový, tukový, pizza rohlík, anglický rohlík - pletýnky, bulky a kaiserky - bagety a veky - koláče, hřebeny, šátečky, záviny, bábovky a další. Můžete si u nás také pochutnat na cukrářských výrobcích a zákuscích, jako jsou: koblihy a donuty - karamelové a ovocné dortíky - ovocné a krémové řezy - tvarohovo-ovocné dorty Přejeme Vám dobrou chuť!


Jemné pečivo, koláčky, šátečky s bohatou náplní – povidla, tvaroh ovoce

Jemné pečivo, koláčky, šátečky s bohatou náplní – povidla, tvaroh ovoce

Máte chuť na nadýchaný a chutný koláč s bohatou náplní? Hledáte pekárnu se širokým výběrem koláčů a šátečků? Pak navštivte některou z poboček pekárny Ivanka. Pro naše zákazníky máme připravené každý den čerstvé koláče a šátečky. Koláče tlačené, vázané, posvícenské nebo svatební s ovocnou náplní, tvarohem nebo povidly – to vše najdete v našem sortimentu. Pro milovníky šátečků máme připravené šátečky s ovocnou náplní, plundry, ale i hřeben nebo šáteček z listového těsta. Kdo právě nemá chuť na koláč ani šáteček, zajisté rád ochutná plněné loupáky nebo záviny naší výroby.