Stavebné úpravy existujúcich rozvodov tepla a zmena média z parného na horúcovodné - druhá časť

Stavebné úpravy existujúcich rozvodov tepla a zmena média z parného na horúcovodné - druhá časť

Zákazka Stavebné úpravy existujúcich rozvodov tepla a zmena média z parného na horúcovodné - druhá časť, pokračovanie V2 Mesto rieši zmenu teplonosnej látky z pary na horúcu vodu, a to od bodu č. 17, kde v existujúcej šachte HV2 - Š22 budú v rámci zákazky Stavebné úpravy existujúcich rozvodov tepla a zmena média z parného na horúcovodné - druhá časť - pokračovanie V3 Solinky realizované armatúry DN 250 na prívodnom a vratnom potrubí, od ktorých začína realizácia predmetu zákazky, po šachtu HV2 - Š15 pri OC Aupark, s príslušnými odbočkami, čo si vyžiada výmenu potrubného rozvodu s klasickou izoláciou za predizolovaný potrubný rozvod (ďalej aj len HV napájač). HV napájač bude v šachte pri OC Aupark ukončený klenutým dnom a rovnako tak aj nadväzujúci parný a kondenzátny rozvod vetvy Mesto. Cieľom uskutočnenia zákazky je znížiť tepelné straty v rozvodoch, skvalitniť dodávku tepla a znížiť poruchovosť. HV napájač a tepelné prípojky budú vybavené systémom pre nepretržité monitorovanie stavu potrubia (lokalizácia porúch), ktorý bude nadväzovať na systém realizovaný v rámci zákazky Stavebné úpravy existujúcich rozvodov tepla a zmena média z parného na horúcovodné - druhá časť - pokračovanie V3 Solinky, s pripojením v bode č. 17 (systémy musia byť kompatibilné). Súbežne s potrubným vedením HV napájača budú vo výkope položené HDPE multirúra DN 50/7x12 pre optický kábel a redundantná multirúra DN 40/4x12 od bodu č. 17 až do jednotlivých objektov pripojených na CZT; budú dodané (všetky pasívne a aktívne komunikačné súčasti), namontovaná a oživená optická sieť.

Pre nedostatočný počet znakov v bode VI.3) Doplňujúce informácie, obstarávateľ uvádza nasledovné doplňujúce informácie:
Ďalšie osobitné podmienky, ktorým podlieha plnenie zmluvy: Úspešný uchádzač je povinný v lehote najneskôr do 30 dní od účinnosti tejto zmluvy, predložiť obstarávateľovi dôkazy o existencii
-stavebno-montážneho poistenia (CAR/EAR), na sumu minimálne vo výške ceny za vykonanie diela podľa Zmluvy o dielo a
-poistenie zodpovednosti voči tretím stranám vrátane krížovej zodpovednosti, ktoré budú kryť všetky telesné zranenia alebo smrť, utrpené tretími stranami, vrátane zamestnancov objednávateľa, a straty poškodenia alebo škody na majetku vrátane majetku objednávateľa, ktoré môžu vzniknúť v spojení s vykonávaním diela s limitom minimálne 1 000 000 EUR na jeden poistnú udalosť a minimálne 2 000 000 EUR ako limit ročného plnenia.
Veřejná zakázka vložena:
23.08.2021 12:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Žilinská teplárenská, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.09.2021 15:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Žilinská teplárenská, a.s.

Kontaktní osoba:
Ing. Lenka Erneková

Zadavatel telefon:
+421 556 192 440

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45232140-5
Stavebné práce na hlavnom potrubí miestneho vykurovania

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rozvody vody, topení, plynu - montáže kotlů, otopných těles, ohřívačů vody, sanitárního zařízení

Rozvody vody, topení, plynu - montáže kotlů, otopných těles, ohřívačů vody, sanitárního zařízení

Zakázky v oboru vodo topo plyn realizuje po celé ČR firma Pavelka - VTP Vlčnov. Zabývá se rozvody vody, topení, plynu. Zajistí montáže ohřívačů vody, sanitárního zařízení, kotlů, elektrokotlů, otopných těles, solárních systémů. Provádí i servis zařízení a revize. Domluvte si nezávaznou konzultaci. Cenové nabídky zpracujeme zdarma. V případě potřeby zajistíme kompletní projektovou dokumentaci. Mnoho referenčních zakázek máme v lokalitě Uherský Brod, Uherské Hradiště, Zlín: - kompletní zdravoinstalace + vytápění v bytovém domě v Uherském Hradišti - rekonstrukce rozvodů vytápení areál KASKO Slavkov - rekonstrukce kotelny Alfa Market Luhačovice - rozvody zdravoinstalace, vytápění Hotel Energetic Rožnov pod Radhoštěm.


Výroba potrubí pro vzduchotechniku - kruhové, hranaté nebo spiro potrubí

Výroba potrubí pro vzduchotechniku - kruhové, hranaté nebo spiro potrubí

Sháníte firmu, která vyrábí a dodává komponenty pro vzduchotechniku? Pak se obraťte na brněnskou firmu GIOMETAL s.r.o., která vyrábí kvalitní hranaté, kruhové a spiro potrubí pro vzduchotechniku. Mezi hlavní vzduchotechnické komponenty firmy patří: - hranaté potrubí (konstruováno pro spojování pomocí přírub) - kruhové potrubí (konstruováno pro spojování zasouváním) - spiro potrubí (s pozinkovaného plechu s nízkou tlakovou ztrátou) - tvarovky - příslušenství Vzduchotechnické potrubí je vyráběno pro účely: - přívodu a odvodu vzduchu - odsávání - výfuky filtrů - filtrace vzduchu - větrání budov - rekuperace tepla - přesun materiálu - svařovací digestoře Firma GIOMETAL s.r.o. rovněž zajišťuje i odbornou instalaci vzduchotechnických komponentů a může předložit i předběžný návrh výrobku, který s Vámi rovněž zkonzultuje. Díky moderním technologiím a profesionálnímu týmu vyrábí kvalitní vzduchotechnické komponenty nejen z pozinkovaného plechu, ale i dalších materiálů, které jsou spolehlivé a mají dlouhou životnost.


Oprava plynových spotřebičů - odstranění závad snadno a rychle

Oprava plynových spotřebičů - odstranění závad snadno a rychle

Máte pocit, že s vaším plynovým spotřebičem není něco v pořádku, nebo dokonce přestal úplně fungovat? Pak se neváhejte obrátit na zkušené profesionály ze Servisu plynospotřebičů Hromádka, kteří působí ve Znojmě a okolí. Zabýváme se opravou plynových spotřebičů, mezi které patří výměny vadných částí, čištění, promazávání pohyblivých dílů, seřízení průtoků plynu, atd. Zajišťujeme také revize plynových spotřebičů např. zjišťování úniků plynu. Opravy provádí vždy jen vyškolení technici, kteří mají odborné vzdělání a dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. V případě nutnosti nás neváhejte kontaktovat! S námi máte zaručený servis a profesionální přístup, který si zasloužíte.


Průmyslové plynové infrazářiče Schulte - nejúčinější nízkoteplotní sálavé systémy pro vytápění hal

Průmyslové plynové infrazářiče Schulte - nejúčinější nízkoteplotní sálavé systémy pro vytápění hal

Rekonstrukce vytápění v průmyslových podnicích může přinést velké úspory na energiích. Jednou z možností je modernizace instalací plynových infrazářičů Schulte - tyto nízkoteplotní sálavé systémy jsou nejúčinější pro vytápění hal, dodává je společnost SCHULTE INFRA s.r.o. z Uherského Hradiště. Firma má zastoupení německé společnosti Schulte GmbH pro dodávku zařízení po celé ČR. Moderní topné technologie v podobě sálavých systémů jsou vhodné pro střední i velké průmyslové haly. Pokud chcete jít jinou cestou v rámci vytápění hal, než využitím plynových infrazářičů, dodáváme také elektrické infrazářice s programovatelným termostatem. Naše společnost v oblasti modernizace vytápění působí téměř 20 let, neváhejte se na nás obrátit.


Dodávky a servis špičkových plynových a parních kotlů

Dodávky a servis špičkových plynových a parních kotlů

Nabízíme konečné řešení v dodávkách plynových a parních kotlů. Dále také naše firma FALKOM s.r.o. Kolín provádí montáž, opravy, rekonstrukce, zkoušky, revize a servisní činnost: - kotlů 1., 2., 3. a 4. třídy. Součástí je i výroba a dodávky náhradních dílů, včetně odlitků a výkovků. Provádíme montáž, opravy, rekonstrukce, zkoušky, revize a servisní činnost: - kotlů 1., 2., 3. a 4. třídy parních a kapalinových do nejvyššího přetlaku 12,0 MPa a pracovní teploty 540 °C - tlakových nádob stabilních skupin A, B do nejvyššího přetlaku 12,0 MPa a pracovní teploty 350 °C - souborů úpraven vod, zauhlování, odškvárování, olejového hospodářství a výměníkových stanic.


Vyberte si u nás vodovodní potrubí a tvarovky z PVC, PE, PP, litiny nebo z oceli

Vyberte si u nás vodovodní potrubí a tvarovky z PVC, PE, PP, litiny nebo z oceli

Čeká Vás rekonstrukce či stavba vodovodů? Pokud ano, obraťte se na společnost DILES Company s.r.o., kde Vám rádi poradí při výběru vhodných materiálů a pomohou Vám s nalezením optimálního technického řešení. Navíc objednávku dodají přímo na stavbu nebo na místo, které si sami určíte. Dodají veškerý sortiment potřebný při stavbě vodovodů: - Potrubí PE80, PE100 a PE100RC – jednovrstvé, vícevrstvé a s PP ochranným pláštěm - Tvarovky PE100, mechanické spojování PE potrubí – ISIFLO, GEBO, UNIDELTA - Potrubí a tvarovky z tlakové tvárné litiny PN10 – PN40, ocelové, PVC tlakové - Redukční ventily, filtry, montážní vložky, zemní soupravy apod.) - Vodoměrné šachty betonové a plastové (tubusové i vlezné) - Poklopy vodárenské litinové, ocelové, plastové a kompozitní - Příslušenství – žebříky, madla, betonové a plastové podkladky a jiné… A spoustu dalšího sortimentu … pro více informací nás neváhejte kontaktovat.