Pořízení fotovoltaického systému včetně akumulace energie pro vlastní spotřebu

Pořízení fotovoltaického systému včetně akumulace energie pro vlastní spotřebu

Předmětem tohoto zadávacího řízení je Dodávka komplexního systému fotovoltaické elektrárny včetně akumulace energie. Předmětem plnění je dodávka nové, nepoužité technologie fotovoltaické elektrárny včetně akumulace energie a kompletní montáže v místě realizace.
Veřejná zakázka vložena:
23.08.2021 09:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Autodoprava Řehák s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Litoměřice

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
23.09.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Autodoprava Řehák s.r.o.

Zadavatel ulice:
Čížkovice 294

Zadavatel PSČ:
411 12

Zadavatel obec:
Čížkovice

Zadavatel telefon:
+420 416 538 381

Zadavatel email:

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

09331200-0
Solární fotovoltaické moduly

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Eshop, prodej elektroinstalačního materiálu Most, kabely, jističe, napájecí zdroje, zásuvky, žárovky

Eshop, prodej elektroinstalačního materiálu Most, kabely, jističe, napájecí zdroje, zásuvky, žárovky

Představujeme Vám firmu TORAKA - ELEKTRO, kterou provozuje pan Martin Kaplan. Zabýváme se prodejem, technickou podporou a elektroinstalací veškerého elektro a elektroinstalačního materiálu. Dále nabízíme prodej i technické poradenství pro elektromontážní a elektroinstalační práce. Služby nabízíme jak pro velké a malé firmy, průmyslové podniky, živnostníky ale také maloobchodní elektro prodej pro širokou veřejnost. - kabely, kabelové lišty - proudové chrániče, stykače, relé - prodlužovací kabely - zásuvky, spínače a vypínače - rozvaděče, rozvodnice, staveništní rozvaděče - led osvětlení, svítidla, žárovky, zářivkové trubice a mnoho dalšího.


Elektrorozvody - kabelové rozvody zvonků a telefonů

Elektrorozvody - kabelové rozvody zvonků a telefonů

Každý pořádný dům a byt musí mít kvalitní elektrorozvody. Naše firma Furch Jiří se Vám o to postará v Opavě a okolí. Provádíme kvalitní elektrorozvody, včetně kabelových rozvodů a rozvodů telefonů a zvonků či jiné dorozumívací techniky. Nabízíme Vám tyto elektrorozvody: - domovní - průmyslové - výrobní haly - silnoproudé - slaboproudé - vysokonapěťové (do 1000 V) - nízkonapěťové. Kromě realizace elektrorozvodů, poskytujeme také jejich opravy a revize. Provedeme také rozvody: - zvonků - kabelové - počítačové - kamerové - domácích telefonů - dorozumívací techniky. Elektro rozvody jsou z podstatné části doménou kvalifikovaného odborníka a tím je naše firma Furch Jiří, která se těší na spolupráci s Vámi. Pro jakékoli dotazy nás neváhejte kontaktovat.


Kioskové trafostanice na klíč, betonové kiosky - nejmodernější trafostanice

Kioskové trafostanice na klíč, betonové kiosky - nejmodernější trafostanice

Sháníte společnost, která Vám dodá kioskovou trafostanici? Pak neváhejte a obraťte se na nás na firmu S.G. CZ, spol. s r.o., se nachází v Brně a dodává kioskové trafostanice. Převážně se zaměřujeme na dodávku betonových kiosků. Kioskové trafostanice patří mezi nejmodernější trafostanice a jsou výborné pro svou variabilitu. Výstavba je rychlá, jsou nízké náklady na provoz, jsou bezpečné a máte možnost si vybrat architektonické parametry. Dodáváme hlavně do průmyslových zón, do výrobních závodů, do obytné lokality, do malých elektráren, větrných a vodních elektráren. Realizujeme kioskové trafostanice na klíč - VN přípojky, dodáme projektovou dokumentaci , která bude schválena od ČEZ, E.ON, dle přání zákazníka. Zajistíme rychlý záruční i pozáruční servis. Více informací na webových stránkách.


Elektroinstalační práce Praha, montáže zabezpečovacích a monitorovacích systémů, satelity, antény

Elektroinstalační práce Praha, montáže zabezpečovacích a monitorovacích systémů, satelity, antény

Představujeme Vám firmu Petr Novotný z Prahy, která svoji činnost zaměřila na kompletní elektroinstalační práce. Svým zákazníkům nabízíme montáže zabezpečovacích a monitorovacích systémů, instalaci antén a satelitů. Provádíme také slaboproudé i silnoproudé elektroinstalační práce. Elektroinstalační práce Praha: - domovní i firemní rozvody - slaboproudé montáže - silnoproudé montáže - montáže zabezpečovacích a monitorovacích systémů - instalace antén a satelitů Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Volyňská 886/10, Praha.


Elektroinstalace a elektromontáže na míru - bezproblémové využívání elektrické energie

Elektroinstalace a elektromontáže na míru - bezproblémové využívání elektrické energie

Žádná stavba nebi průmyslový objekt se neobejde bez elektroinstalace - proto je zde certifikovaná firma s dlouholetou praxí - ELMONT GROUP, a.s.. Zajistí vám elektroinstalace a elektromontáže na míru pro bezproblémové využívání elektrické energie. Naše služby můžete využít nejen v oblasti Brno a okolí, ale také v rámci celé České republiky. Elektroinstalace a elektromontáže - zajistíme vám: - elektroinstalace silnoproudu v obchodních, administrativních a průmyslových objektech, v bytové výstavbě i v rodinných domech - kompletní elektromontážní práce včetně realizace protipožárních systémů, EIZ (elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické kontroly vstupu i kamerových systémů), satelitní a TV rozvody, datové i telefonní sítě - vnější a vnitřní silnoproudé elektrické rozvody - revize elektrických zařízení a další. Provedeme jakékoliv úkony související s elektroinstalacemi a elektromontážemi - neváhejte se na nás s důvěrou obrátit.


Nábor nových posil se zájmem a znalostí montáže průmyslových elektroinstalací

Nábor nových posil se zájmem a znalostí montáže průmyslových elektroinstalací

SD Install je společnost zabývající se mimo jiné kompletní elektroinstalací průmyslových linek a výrobních celků. Stejně tak jednotlivých technologických celků a průmyslových strojů a zařízení. Jedná se o specifický obor elektroinstalací kde je kladen velký důraz na automatizaci a centrální řízení. Jedná se tedy o elektroinstalaci od natažení a instalování kabelových rozvodů až po zapojení průmyslových rozvoden a rozvaděčů a zapojení sensorů, automatických čidel, zapojení motorů, ovládacích zařízení a jiných automatizovaných částí jako jsou podavače, lopatkové dopravníky, drtičky, sila, lisy atd. U pracovníků elektro je kladen důraz na znalosti z průmyslových elektroinstalací a k tomu potřebných osvědčení včetně vyhlášky 50 a paragrafů 6,7,8. Rádi v našem týmu přivítáme nové posily se zájmem o průmyslové elektroinstalace. Pro nové posily čekají benefity, jako je: - placené ubytování - 3 měsíce volna / rok - ohodnocení 70.000 - 120.000 Kč - zajistíme školení - vozíky, manipulátory, jeřáby, plošiny a další...