VN Brno - pořízení technologických zařízení budov č. 1, 2, 15 ve VN Brno

VN Brno - pořízení technologických zařízení budov č. 1, 2, 15 ve VN Brno

Předmětem plnění veřejné zakázky je pořízení nových technologických zařízení budov č. 1, 2 a 15 v areálu zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
23.08.2021 11:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vojenská nemocnice Brno

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
06.09.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 755 795 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vojenská nemocnice Brno

Zadavatel IČ:
60555530

Zadavatel ulice:
Zábrdovická 3/3

Zadavatel PSČ:
636 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
plk. Ing. Viktor Hanáček

Zadavatel telefon:
+420 973 445 653

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vnbrno.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42000000-6
Průmyslové stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní vozíky a tablety s aktivním ohřevem Thermoline

Kvalitní vozíky a tablety s aktivním ohřevem Thermoline

ABNER, a.s. Praha Nabízíme tabletový systém Thermoline pro nemocnice s aktivním ohřevem. U systému Thermoline je kontaktní ohřev a teplotní senzorika integrována do tabletu. Teplo proudí přes tepelné zóny a přes porcelánové nádobí přímo do jídel. Šetrná technologie ohřevu zaručuje nejen optimální teplotu ke konzumaci, ale zajišťuje rovněž, aby jídlo nebylo připáleno či vysušeno. K uvedenému systému dodáváme i nerezové transportní vozíky pro 16, 20, 24 nebo 30 tabletů.


Gastrozařízení, varná technika, konvektomaty - prodej

Gastrozařízení, varná technika, konvektomaty - prodej

Díky dlouholetým zkušenostem v gastronomii se firma GAVONA Šumperk zaměřujeme na prodej a také servis gastrozařízení v okolí Šumperka, Jeseníku a Olomouce. Pořídíte u nás tato gastrozařízení: - varná technika (konvektomaty, sporáky, fritézy,..) - stolní varná technika (vodní lázně, indukční vařidla,..) - krouhače na zeleninu, mlýnky na maso, škrabky - gastronádoby, zmrzlinové stroje, chladící skříně - nerezový nábytek - čistící prostředky a další. Provádíme návrhy gastronomických provozů včetně instalace a zaškolení vámi vybraných zařízení. Soustředíme se na známe značky jako jsou například Winterhalter a Retigo.


Zapůjčení profesionálního gastronomického vybavení na oslavu, raut i párty

Zapůjčení profesionálního gastronomického vybavení na oslavu, raut i párty

Profesionální gastronomické vybavení vám zajistí firma GAVONA Šumperk - vybrat si můžete z širokého vybavení dle vaší potřeby. V naší půjčovně gastro zařízení naleznete vše potřebné: - konvektomaty - vodní lázně - grily - gastronádoby - talíře, příbory, hrnce a další. Díky gastronomického vybavení od firmy GAVONA bude vaše rodinná oslava, svatba či párty bez jediné chybičky.


Prodej i pronájem strojů na lahodnou a osvěžující ledovou tříšť

Prodej i pronájem strojů na lahodnou a osvěžující ledovou tříšť

Hledáte spolehlivé stroje na výrobu ledové tříště a chcete jen kvalitní suroviny? U společnosti Cornico Popcorn Company s.r.o. je najdete. Zajistí vám nejen prodej, ale také pronájem strojů na ledovou tříšť. Výrobníky ledové tříště: - pronájem s odběrem surovin - pronájem s odkupem stroje - suroviny k pronájmu (sirupy - malina, jablko, jahoda, lesní směs, mango, kiwi, meloun, broskev, hruška a další) - prodej strojů, pohárků, brček, štítků a jiných doplňků. Osvěžující a lahodná ledová tříšť potěší každého obzvláště v horkých letních dnech. Pronajměte si výrobník ledové tříště a začněte vydělávat i vy!


Výčepní a chladicí zařízení od předního českého výrobce

Výčepní a chladicí zařízení od předního českého výrobce

Hledáte spolehlivé výčepní či chladicí zařízení poctivé české výroby? Naše společnost SINOP CB a.s. je předním výrobcem a dodavatelem nejen chladicí výčepní a nápojové techniky. Nabízíme špičkové provedení, nejvyšší kvalitu a poctivou českou značku. Pro restaurace, pivovary, hotely, ale i k Vám domů. Dodáme Vám vše od přenosných výčepů, vodních chladičů, post-mixů, sodobarů až po sanitační zařízení. V případě zájmu či dotazu se obraťte na naši společnost SINOP CB a.s. Vyrobíme Vám nebo upravíme výčepní zařízení na míru. Nabízíme i nadstandardní výbavu izolovanými chladicími bloky. Kompletní sortiment od ručních píp až po vysoce výkonná zařízení do pivovarů a restaurací Vám dodá společnost SINOP CB a.s. Sídlíme v Litvínovicích v ul. Pod Stromovkou 205.


Mrazící skříně Praha – gastronomické vybavení

Mrazící skříně Praha – gastronomické vybavení

Mrazící skříně jsou základním gastronomickým vybavením jídelen, restaurací a vývařoven. Společnost GASTROART CZ spol. s r.o. z Prahy nabízí široký výběr těchto spotřebičů s různými objemy i rozměry od prověřených výrobců. Zachování čerstvosti potravin v mrazících skříních z naší nabídky je garantováno moderním systémem chlazení, intuitivním ovládáním, vnitřním rozdělením a kontrolkou poruchy. Profesionální vybavení pro gastronomii včetně mrazících skříní Vám dodá společnost GASTROART CZ spol. s r.o.