Nákup osobních vozidel s odkupem stávajících vozidel BMW

Nákup osobních vozidel s odkupem stávajících vozidel BMW

Zadavatel disponuje vozovým parkem 8 ks osobních automobilů vyšší třídy tovární značky BMW, která slouží k přepravě, osobní ochraně a plnění protokolárních záležitostí ústavních činitelů Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Tato stávající vozidla chce zadavatel obměnit za 13 ks nových vozidel pro stejné potřeby. Obměna těchto vozidel flotily bude zadavatelem provedena jednorázově. Základním hlediskem při obměně vozového parku je respektování investiční náročnosti a provozní hospodárnosti.
Veřejná zakázka vložena:
23.08.2021 10:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Kancelář Poslanecké sněmovny

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
06.09.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
9 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Kancelář Poslanecké sněmovny

Zadavatel IČ:
00006572

Zadavatel ulice:
Sněmovní 176/4

Zadavatel PSČ:
118 26

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Ing. Lukáš Peřinka

Zadavatel telefon:
+420 257 174 401

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.psp.cz/sqw/hp.sqw?akk=7

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34110000-1
Osobní vozidla

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodejce a autorizovaný servis vozů Citroën

Prodejce a autorizovaný servis vozů Citroën

Chystáte se ke koupi nového vozu? Chcete kvalitní, bezpečný a současně stylový vůz? Přijďte do naší prodejny CARLING AUTO, spol. s r.o. v Brně na ulici Hviezdoslavova 51 v Brně – Slatině. Vyberte si z celé řady vozů značky Citroën. Nabízíme vozy osobní i užitkové. Skladové i předváděcí. Stačí si jen vybrat z celé řady kvalitních a bezpečných vozů značky Citroën. Chcete si domluvit testovací jízdu? Přijďte si k nám vyzkoušet třeba nový osobitý a energický Citroën C4. Tento vůz nabízí prostorný interiér pro maximální pohodlí, variabilní zavazadlový prostor i skvělý a originální design. Naši prodejci v CARLING AUTO, spol. s r.o. v Brně – Slatině Vám pomůžou i s financováním.


Prodej, servis, lakovna i opravy - osobní i užitkové vozy Fiat

Prodej, servis, lakovna i opravy - osobní i užitkové vozy Fiat

Sháníte nejnovější osobní vůz Fiat nebo užitkový vůz Fiat Ducato či Professional? Ve společnosti Pavlas Trust s.r.o. si přijdete na své. Prodej: - osobní, dodávkové, užitkové auta - skladové vozy - vozy Fiat ihned k odběru. Servis, oprava: - mechanický servis - opravy elektroinstalací vozidel - karosářský servis - lakovna - přímý příjem. Poskytujeme také opravy, servis i prodej náhradních dílů pro automobily Fiat, Chevrolet a Lada. Autosalon Pavlas Trust s.r.o. naleznete v Chlebovicích u Frýdku - Místku a na Ruské ulici v Ostravě - Vítkovicích.


Nové sportovní SUV Taigo značky Volkswagen se představí na evropské premiéře

Nové sportovní SUV Taigo značky Volkswagen se představí na evropské premiéře

Líbí se Vám vozy značky Volkswagen a vždy se těšíte na jejich novinky? Oceňujete design, výbavu i bezpečnost těchto vozů? Navíc preferujete SUV? Pak Vás jistě zaujme nové sportovní SUV Taiga, které bude představeno na evropské premiéře a které splní všechna Vaše očekávání. Společnost INTERMOBIL s.r.o., která se zaměřuje na prodej vozů značky Volkswagen, má nyní pro Vás malou ochutnávku, jak tento vůz bude vypadat. Taiga Volkwagen je nové sportovní SUV ve stylu kupé, které Vás překvapí nejen nadčasovým moderním designem, s hospodárnými motory TSI, LED osvětlením, ale i počtem asistenčních systémů a moderním konceptem ovládání. Řadí se do segmentu malých vozů a do kategorie CUV. Jistě se na nový vůz těšíte stejně jako my, proto se můžete spolehnout, že Vás budeme o jeho uvedení na trh včas informovat.


Autorizovaný prodejce nových vozů Renault -  vozy k okamžitému odběru -  Autocentrum Nevecom

Autorizovaný prodejce nových vozů Renault - vozy k okamžitému odběru - Autocentrum Nevecom

V naší nabídce najdete osobní, užitkové, sportovní a elektrické vozy Renault. Osobní vozy: Nové Clio, Clio Grandtour Nový Captur, Captur, Megane, Megane Grandtour, Megane GrandCoupé Grand Scenic, Nový Kadjar, Talisman, Talisman Grandtour Nový Koleos, Kango, Nový Trafic Passenger a Trafic SpaceClass. Užitkové vozy: Kango Express, Nový Trafic, Nový Master. Sportovní vozy: MEGANE R.S. Elektrické vozy: Nové Zoe, Kangoo Z.E.,Master Z.E. U nás můžete požádat o testovací jízdu, nebo se přímo zastavit osobně v našem Autocentrumu Nevecom na Americké ulici - vedle hypermarketu TESCO. Rádi vám pomůžeme vybrat model dle vašich představ a možností.


Prodejce vozů značek Kia a Honda

Prodejce vozů značek Kia a Honda

Uvažujete nad koupí nového vozu? Líbí se vám některá ze značek Honda nebo Kia? Potřebujete zajistit servis či vypůjčit osobní automobil? Využijte našeho autorizovaného automobilového centra ACURA spol. s r.o. Jakožto dealer vozů Honda a Kia, poskytujeme našim klientům odborný prodej těchto automobilů. V nabídce máme jak nové vozy, tak i ojeté. Všechny modely dovážíme výhradně ze zahraničí a zprostředkováváme i prodej náhradních dílů a součástek v rámci servisu. Mimo prodej jsme specialisty i na servis, opravy vozů a pneuservis. Doplňkovou službou je mytí a čištění automobilů. Vše je možno nakoupit i za sjednaný leasing nebo úvěr, zaštiťujeme i tyto služby. Fanoušci motocyklů si u nás můžou vybrat i tyto stroje. Náš showroom se nachází v Chomutově na adrese Vinohradská 5647 v otvíracích hodinách od 8:00 do 17:00.


Městský crossover VW T-Cross -světová premiéra nového SUV od značky Volkswagen

Městský crossover VW T-Cross -světová premiéra nového SUV od značky Volkswagen

Volkswagen představil světu ve světové premiéře v Amsterodamu, Sao Paula a Šanghaji první malé, hospodárné a kompaktní SUV vhodné do města – městský Crossover VW T-Cross. Tento model má oproti předchozím modelům SUV od VW více výhod – je kratší a tím pádem vhodný do města než model T-Roc a kompaktnější než Tiguan. Nový VW T-Cross navíc disponuje i dalšími kvalitami: - základem vozu je modulární platforma MQB – pohánění přední nápravy může tak být umístěno co nejvíce vpředu - zavazadlový prostor poskytuje objem 385 až 455 litrů, po sklopení zadních sedadel až 1281 litrů - výběr ze čtyř přeplňovaných motorů – jeden vznětový, tři zážehové - vůz je sériově vybaven mnoha asistenčními systémy – nouzové brzdění City, asistent pro detekci překážek vpředu, asistent rozjezdu do kopce, asistent pro jízdu v jízdním pruhu, asistent pro změnu jízdního pruhu, asistent pro vyjetí z parkovacího místa apod. Více informací Vám poskytne Váš autorizovaný prodejce vozů VW na Znojemsku – Intermobil s.r.o.