Dodávky hmot pro VDZ - rozpouštědlová barva bílá, ne vodou ředitelná s dodatečným posypem

Dodávky hmot pro VDZ - rozpouštědlová barva bílá, ne vodou ředitelná s dodatečným posypem

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky hmot pro VDZ rozpouštědlové barvy bílé, ne vodou ředitelné, s dodatečným posypem. Zadavatel předpokládá celkový odběr hmot v množství 100 tun bílé barvy a 50 tun balotiny.
Veřejná zakázka vložena:
23.08.2021 11:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Brněnské komunikace a.s.

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
21.09.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Brněnské komunikace a.s.

Zadavatel IČ:
60733098

Zadavatel ulice:
Renneská třída 787/1a

Zadavatel PSČ:
639 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Bc. Milena Bartíková

Zadavatel telefon:
+420 532 144 348

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.bkom.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod nátěrových hmot Olomouc, průmyslové barvy, fasádní barvy, malířské barvy, na dřevo

Velkoobchod nátěrových hmot Olomouc, průmyslové barvy, fasádní barvy, malířské barvy, na dřevo

Představujeme Vám firmu PROZK s.r.o. z Olomouce, která svoji činnost zaměřila na velkoobchodní prodej nátěrových hmot od malířských až po průmyslové barvy a řemeslné potřeby. Naše nabídka: - průmyslové barvy - barvy na dřevo a kov - fasádní barvy - malířské a jiné barvy - spraye - ředidla a penetrace - míchací centrum Chystáte si doma vymalovat celý byt? Potřebujete dát svému autu ochrannou vrstvu? Pustili jste se do rekonstrukce domu a budete potřebovat fasádní barvy? Pak naše firma PROZK s.r.o. z Olomouce má ten nejlepší sortiment nátěrových hmot.


Prodej barev značky Primalex - betonové stěrky, interiérové, fasádní nátěry

Prodej barev značky Primalex - betonové stěrky, interiérové, fasádní nátěry

Chystáte se malovat a natírat? Pak navštivte naši prodejnu barev v Hranicích. Firma Král - barvy působí v oblasti prodeje barev a příslušenství. Vybrat si u nás můžete z širokého sortimentu nátěrových hmot, omítek, fasádních barev, tónovaných nátěrových hmot, malířských potřeb od ověřených výrobců. V naší nabídce máme širokou škálu barev a nátěrů značky Primalex. Široký sortiment od značky Primalex: - interiérové barvy - fasádní barvy a omítky - lazury na dřevo i na kov - míchací centrum - připravíme vám barvu na počkání - syntetické barvy - betonové a dekorační barvy - akrylátové spreje - betonové stěrky. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou s výběrem odstínu a poradí, jaký produkt bude ten nejvhodnější. V našem míchacím centru mícháme barvu na počkání, na výběr je přes 2000 odstínů. Naši prodejnu barev Král naleznete v Hranicích na adrese Skalní 1059. Ve svém oboru jsme specialisté.


Ochrana, impregnace nových i starších dřevěných plotů proti škůdcům a plísním

Ochrana, impregnace nových i starších dřevěných plotů proti škůdcům a plísním

Při pořízení nového dřevěného plotu, nebo údržbě toho stávajícího, vsaďte na ověřené přípravky Bochemit od společnosti Bochemie, které ochrání dřevo proti broukům, houbám, plísním, ale i dřívějšímu stárnutí a oprýskání. Stavíte-li nový plot, pak zakupte impregnované dřevo již na pile (vždy hledejte certifikát kvůli správné impregnaci dřeva našimi přípravky Bochemit). Pro vakuo-tlakovou impregnaci se hodí Bochemit Forte Profi a pro máčení v máčecích vanách Bochemit QB Profi. Chcete-li dřevo impregnovat proti škůdcům sami, pak volte Bochemit Opti F+ nebo Bochemit QB Hobby na menší plochy (aplikace štětcem). Naleznete u nás také Bochemit proti plísním, který se hodí v případě renovace plotu, a Bochemit Plus I pro sanování plotu napadeného hmyzem. Napadené plotové díly však doporučujeme nahradit za nové, aby nedošlo k případnému rozšíření nákazy do dalších částí. Nezapomeňte dřevo před úpravou přebrousit, aby se impregnace a lazura lépe vsákla. Bochemit Estetik nakonec dodá materiálu požadovaný tón barvy a ochrání jej proti vodě a UV záření. Pro dlouhodobou trvanlivost nátěru až 15 let volte Bochemit Estetik Profi. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Chraňte plot, který chrání vás!


Sedlácká barva s fermeží a olejem - extrémně penetrující krycí barva na dřevo pro laiky i profesionály

Sedlácká barva s fermeží a olejem - extrémně penetrující krycí barva na dřevo pro laiky i profesionály

Sedlácká barva pro venkovní a vnitřní použití, je vodou ředitelná barva 3v1 na bázi uretanizované fermeže s olejem. Tři vlastnosti barvy v jedné plechovce se při Vašem nátěru postarají o základní barvu, vrchní barvu a zároveň se můžete spolehnout na odolnost povrchu na plísně a houby. Sedlácká barva dokonale zvýrazňuje texturu dřeva a sametový pololesklý olejový povrch s extrémně penetračními krycími vlastnostmi odpuzuje vodu a zamezuje loupání nátěru a zpuchýřkování. Barva se aplikuje přímo na surové dřevo bez jakéhokoliv napouštědla (penetrace) s životností minimálně osmi let. Sedlácká barva je vodou ředitelná barva bez zápachu vhodná pro aplikaci na: -dřevěné obložení budov -zahradní nábytek a pergoly/altány -okna, dveře -ploty, staré vrata -dřevěné součástí dětských hřišť -chatky, stodoly -výplně zábradlí atd. DUMAG barvy s.r.o. je specializovaná prodejna v Opavě, která Vám zajistí nejmodernější barvy do interiérů i exteriérů a profesionálně vyškolený personál Vám vždy poradí dle Vašich konkrétních potřeb a požadavků.


Impregnace dřeva – účinná ochrana střešních krovů před škůdci

Impregnace dřeva – účinná ochrana střešních krovů před škůdci

Společnost Bochemie je výrobcem účinných impregnačních prostředků Bochemit, které ochrání střešní krovy před napadením dřevokaznými škůdci. I v případě použití důkladně vysušeného dřeva poslouží impregnace jako pojistka proti potencionálním problémům spojenými s napadením dřeva díky případnému zvýšení vlhkosti dřeva vlivem možného zatékání při dešti, kondenzaci par, přenosu vlhkosti z mokrého zdiva nebo živelné pohromy a tím pádem rozvoji podmínek vhodných pro rozvoj škůdců. Na následující modulaci vám můžeme ukázat přínos ošetření střešních krovů přípravky Bochemit: - na dům o půdorysu 15x10 metrů v hodnotě 3 miliony Kč je potřeba zhruba 8 m3 střešního řeziva - pokud zakoupíte střešní řezivo ošetřené profesionálními impregnačním prostředky Bochemit na pile, zaplatíte za něj zhruba 45 tisíc Kč - pokud si zakoupíte řezivo neošetřené impregnačními prostředky, zaplatíte za něj zhruba 40 tisíc Kč - pokud se rozhodnete si impregnovat střešní krovy svépomocí, výdaje s tím spojené vás vyjdou zhruba na 1 tisíc Kč Z výše uvedeného příkladu je zřejmé, že náklady spojené s nákupem již impregnovaného střešního řeziva nebo přípravků Bochemit na impregnaci střešních krovů svépomocí jsou zanedbatelné v porovnání s cenou běžného domu. Výdaje na profesionálně provedenou impregnaci na pile, tzn. preventivní ošetření dřeva proti škůdcům ve výši 5 tisíc Kč z pily totiž podle uvedeného schématu představují pouhých 0,16 % z celkové hodnoty domu.


Značkovací barvy a spreje na podlahové značení, lesnické i reflexní - e-shop - velký výběr

Značkovací barvy a spreje na podlahové značení, lesnické i reflexní - e-shop - velký výběr

Hledáte internetový obchod s velkým výběrem značkovacích barev či reflexních sprejů za příjemné ceny? Pak navštivte safetyshop.cz, kde najdete vše potřebné pro bezpečnostní značení. Naleznete zde značkovací spreje určené pro lesnictví a dřevozpracující průmysl. Trvanlivost značení spreje je 6 – 12 měsíců. Dále spreje pro geodety, stavebníky a technické služby. Reflexní spreje vydrží 9 – 10 měsíců. Značkovací fotoluminiscenční barva na podlahu za denního světla absorbuje sluneční světlo. V noci mění svou barvu se svítícím efektem. Barva je vhodná při výpadku energií – značit lze i stěny, regály a skříně. Vydrží svítit až 8 hodin. Značkovací spreje TRACING plus jsou vhodné do exteriérů a interiérů. Jedná se o spreje pro pozemní značení. Především se využívají pro značení parkovišť, skladů, hal atd. Díky složení vydrží nástřik až 2 roky. Spreje TRACING Sport využijete pro značení čar na travním sportovním hřišti. Dostupný je jako aerosol a je aplikován pomocí značkovacího vozíku, který je speciálně určen pro travnaté sportovní hřiště.