Systém benefitů poskytovaný zaměstnavatelem - Cafeteria

Systém benefitů poskytovaný zaměstnavatelem - Cafeteria

Předmětem veřejné zakázky je zajištění poskytnutí služeb v oblasti kulturního a sociálního rozvoje zaměstnanců zadavatele prostřednictvím systému „Cafeteria“ (dále jen „Cafeteria systém“) v rámci benefitů poskytovaných zaměstnavatelem (zadavatelem) prostřednictvím příspěvků z fondu kulturních a sociálních potřeb, v souladu s platnými právními předpisy (zejm. se zákonem č. 218/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech a o změně některých souvisejících zákonů (rozpočtová pravidla) a vyhláškou č. 114/2002 Sb., vyhláška Ministerstva financí o fondu kulturních a sociálních potřeb, ve znění pozdějších předpisů), v oblasti kultury, sportu, vzdělávání, rekreačního a zdravotního vyžití (dále jen vyhláška o FKSP).
Veřejná zakázka vložena:
23.08.2021 11:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
21.09.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Zadavatel IČ:
00159816

Zadavatel ulice:
Pekařská 664/53

Zadavatel PSČ:
656 91

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. Mária Barciová

Zadavatel telefon:
+420 543 183 287

Fax:
+420 543 183 285

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.fnusa.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dárkové poukazy platnost bez časového omezení

Dárkové poukazy platnost bez časového omezení

A-SPORT Zábavní centrum Hradec Králové má pro všechny kdo chtějí trávit čas trochu aktivněji výhodné dárkové poukazy. Dárkové poukazy Dárkový poukaz na 1 hodinu bowlingu nebo ricochetu. Platnost poukazu není časově omezena. Udělejte radost svým blízkým super zážitkem! Celková kapacita areálu je 350 osob. Telefony a rezervace 732 747 653, 607 239 502. V celém objektu nekouříme. Otevírací doba Pondělí-Pátek: 14:00 - 02:00 Sobota: 12:00 - 02:00 Neděle: 12:00 - 00:00


Dárkový poukaz pro nákup rybářských potřeb – ideální dárek pro začínající i zkušené rybáře

Dárkový poukaz pro nákup rybářských potřeb – ideální dárek pro začínající i zkušené rybáře

Máte doma vášnivého nebo začínajícího rybáře? Chcete ho potěšit milým dárkem? Zamiřte do prodejny Rybářských potřeb Michal Bitala v Přerově, kde pořídíte dárkové poukazy, se kterými jistě nešlápnete vedle. Za dárkový poukaz je u nás možné nakoupit vše potřebné pro rybaření. Prodáváme jak pruty, tak i navijáky pro začínající i zkušené rybáře. Seženete u nás ale i rybářskou bižuterii a návnady, případně nástrahy nebo krmivo pro ryby – záleží čište na výběru držitele dárkové karty.


Vánoční překvapení s výhodnými vánočními poukazy

Vánoční překvapení s výhodnými vánočními poukazy

JM Optik Liberec prodej oční optiky Slevy na všechny multifokální skla a sluneční brýle. Dva páry čoček Varilux za cenu jednoho. Vánoční poukaz za Váš nákup Získejte Vánoční poukaz na 100 Kč za každých 1000 Kč z vaší zakázky. AKCE PLATÍ OD 1.12. - 31.12.2020. Jednoduše řečeno za každých 1000 korun Vaší zakázky Vás obdarujeme 100 korunovou poukázkou na další nákup. Získáte tak další prostředky pro nákup kvalitního zboží u nás v JM Optik Liberec.


Dárkový poukaz na pobyt ve stylovém rodinném Hotelu Roubenka v Beskydech

Dárkový poukaz na pobyt ve stylovém rodinném Hotelu Roubenka v Beskydech

Chcete své blízké potěšit milým dárkem v podobě dárkového poukazu pro pobyt v hotelu v Beskydech? Darujte jim dárkový poukaz pro pobyt ve stylovém rodinném hotelu Roubenka. Dárkovým poukazem pro pobyt v našem hotele zajisté uděláte všem radost – hosté se mohou těšit na krásnou okolní krajinu a malebný výhled na Štramberskou trúbu, snídani na pokoji, ale také velké množství turistických cílů – město Štramberk, Kopřivnice, hrad Hukvaldy a další.


Solárium, výhodná akce na permanentky, dárkové poukazy

Solárium, výhodná akce na permanentky, dárkové poukazy

Připravili jsme pro Vás speciální akci, kdy za 1000,-Kč získáte permanentku v hodnotě 2000,-Kč, opalování Vás tedy vyjde na polovinu! Chcete-li udělat radost své mamince, kamarádce či přítelkyni, jsou pro Vás připraveny dárkové poukazy, které jistě ocení každá moderní žena. Kromě toho Vám nabízíme prodej kvalitní solární kosmetiky Emerald Bay, aby Vaše pokožka byla chráněná, hebká a bezchybně opálená. Připravte svoji pokožku na léto a přijďte se opálit a odpočinout si do příjemného prostředí našeho solárního studia Na Hluboké. Těšíme se na Vás!


Kvalitní dětská obuv celoroční, papuče, přezůvky, gumáky, sandálky - prodej, eshop Barefoot

Kvalitní dětská obuv celoroční, papuče, přezůvky, gumáky, sandálky - prodej, eshop Barefoot

Připravte se v klidu na další školní rok a pořiďte svým dětem kvalitní papuče, přezůvky, gumáky, celoroční obuv i sandálky v prodejně Bosé děti - Barefoot Zlín. Dětská obuv z aktuální kolekce i výprodejové modely jsou na našem eshopu i v kamenné prodejně. Při nákupu na eshopu si díky uvedeným rozměrům vnitřní stélky vyberete ideální velikost. Nákupem kvalitní obuvi podporujete zdravý vývoj nohy svých dětí. V naší prodejně i na eshopu je také možné pořídit poukazy na nákup v hodnotě 250,-, 500,-, 1000,- a 2000,- Kč. Potěšit tedy můžete i své blízké.