Dodávky elektrických strojů pro gastroporovozy

Dodávky elektrických strojů pro gastroporovozy

Předmětem veřejné zakázky je závazek dodávat na základě dílčích objednávek elektrické stroje pro gastroprovozy dle technické specifikace.
Veřejná zakázka vložena:
23.08.2021 09:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.09.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 639 970 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Zadavatel IČ:
67779999

Zadavatel ulice:
Přípotoční 300, 101 00 Praha 10

Zadavatel PSČ:
101 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Marin Jiroušek

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zsmv.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výčepní a chladicí zařízení od předního českého výrobce

Výčepní a chladicí zařízení od předního českého výrobce

Hledáte spolehlivé výčepní či chladicí zařízení poctivé české výroby? Naše společnost SINOP CB a.s. je předním výrobcem a dodavatelem nejen chladicí výčepní a nápojové techniky. Nabízíme špičkové provedení, nejvyšší kvalitu a poctivou českou značku. Pro restaurace, pivovary, hotely, ale i k Vám domů. Dodáme Vám vše od přenosných výčepů, vodních chladičů, post-mixů, sodobarů až po sanitační zařízení. V případě zájmu či dotazu se obraťte na naši společnost SINOP CB a.s. Vyrobíme Vám nebo upravíme výčepní zařízení na míru. Nabízíme i nadstandardní výbavu izolovanými chladicími bloky. Kompletní sortiment od ručních píp až po vysoce výkonná zařízení do pivovarů a restaurací Vám dodá společnost SINOP CB a.s. Sídlíme v Litvínovicích v ul. Pod Stromovkou 205.


Mrazící skříně Praha – gastronomické vybavení

Mrazící skříně Praha – gastronomické vybavení

Mrazící skříně jsou základním gastronomickým vybavením jídelen, restaurací a vývařoven. Společnost GASTROART CZ spol. s r.o. z Prahy nabízí široký výběr těchto spotřebičů s různými objemy i rozměry od prověřených výrobců. Zachování čerstvosti potravin v mrazících skříních z naší nabídky je garantováno moderním systémem chlazení, intuitivním ovládáním, vnitřním rozdělením a kontrolkou poruchy. Profesionální vybavení pro gastronomii včetně mrazících skříní Vám dodá společnost GASTROART CZ spol. s r.o.


Front cooking pro každý prostor Praha - Libero Line

Front cooking pro každý prostor Praha - Libero Line

Jste profi kuchař a chcete pro své zákazníky skvělý gastronomický zážitek se vším všudy? Výtečnou chuť a kuchařskou show můžete provést i díky profesionálnímu zařízení, které Vám dodá naše společnost GASTROART CZ, spol. s r.o., sídlící v Praze. Nabízíme široký sortiment potřebného zařízení jako například i Front cooking řady Libero Line, díky kterému uspokojíte i ty nejnáročnější hosty, když připravíte pokrm přímo před nimi. Můžete si vybrat mobilní vozík s vestavěným odsávání se 2 až 3 ks stolních zařízení, které si sami nakombinujete. Zvolit si můžete opékací desky, indukční wok a desku, sklokeramickou desku, panini gril.


Zapůjčení profesionálního gastronomického vybavení na oslavu, raut i párty

Zapůjčení profesionálního gastronomického vybavení na oslavu, raut i párty

Profesionální gastronomické vybavení vám zajistí firma GAVONA Šumperk - vybrat si můžete z širokého vybavení dle vaší potřeby. V naší půjčovně gastro zařízení naleznete vše potřebné: - konvektomaty - vodní lázně - grily - gastronádoby - talíře, příbory, hrnce a další. Díky gastronomického vybavení od firmy GAVONA bude vaše rodinná oslava, svatba či párty bez jediné chybičky.


Stroje na Hot-Dog, pro přípravu párku v rohlíku - prodej, pronájem

Stroje na Hot-Dog, pro přípravu párku v rohlíku - prodej, pronájem

Plánujete narozeninovou oslavu, párty nebo si doma rádi vychutnáváte párek v rohlíku? Pořiďte si speciální stroje na Hot Dog na e-shopu firmy CORNiCO Company, s.r.o. - cornico.cz ! V našem e-shopu seženete vše potřebné pro přípravu Hot Dogu nebo-li párku v rohlíku. Stroje si u nás můžete zakoupit, ale také pronajmout. Vše pro Hot Dog - prodej, e-shop: - speciální stroje - papírové obaly, sáčky, misky, tácky. Kupte si profi speciální stroj na Hot Dog ještě dnes.


Gastrozařízení pro profi kuchyně, hotely či vývařovny

Gastrozařízení pro profi kuchyně, hotely či vývařovny

Provozujete hotel, restauraci, vývařovnu, bufet nebo třeba školní či nemocniční jídelnu? Potřebujete nové vybavení do Vaší velkokuchyně? Naše společnost GASTROSERVIS JS Vám dodá vysoce kvalitní stroje a zařízení pro gastronomii. Prodej, montáž i servis – bezpečně, rychle a kvalitně – to vše zajistíme. Nabízíme myčky nádobí, sporáky, konvektomaty, fritézy, kotle, konzolové systémy i škrabky na brambory. Kompletní gastro zařízení pro všechny typy provozoven. Vše ve vysoké kvalitě a za přívětivou cenu. Naši společnost GASTROSERVIS JS najdete na ul. Huřvinská 1194 v Rakovníku. V případě zájmu nás kontaktujte pro nezávaznou cenovou nabídku.