Poptávám foto na polštář

Poptávám foto na polštář

Poptávám foto na polštář. Zajímala by mě cena a typ polštáře. Moc děkuji a přeji hezký den.
Poptávka byla vložena dne:
23.08.2021 10:36

Platnost poptávky:
23.09.2021 07:29

Kontaktní osoba:
Jana červená

Kontaktní email:

Telefon:
+420 773 128 545

Okres:
Cheb

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Fotografické služby Mladá Boleslav, fotografický ateliér, akty, booky, těhotné ženy, zvířata, svatby

Fotografické služby Mladá Boleslav, fotografický ateliér, akty, booky, těhotné ženy, zvířata, svatby

Představujeme Vám Fotografický ateliér v Mladé Boleslavi, který provozuje paní Jana Staňková. Součástí fotografických služeb je i výroba vizitek a tabla. Fotografické služby Mladá Boleslav: - focení těhulek - focení dětí - focení rodin - focení miminek - svatební foto - focení zvířátek - focení školek - business, pracovní foto Pokud Vás naše fotografické služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pivovarská 108/II, Mladá Boleslav.


Upomínkové, památeční předměty s potiskem pro svatebčany - originální svatební dárky pro hosty

Upomínkové, památeční předměty s potiskem pro svatebčany - originální svatební dárky pro hosty

Hledáte dárky pro svatební hosty, které nejsou zbytečné a opravdu je potěší? Specialista na reklamní předměty s potiskem je firma Reklamní potisk s.r.o., která sídlí v Telči. Zrealizujeme vám kvalitní potisk upomínkových a památečních předmětů pro svatebčany. Vyrobíme vám originální svatební dárky pro hosty na míru. Máme vlastní tiskařskou výrobu, která nám umožňuje potisk nejrůznějších reklamních předmětů dle vašich požadavků. Obdarujte své svatební hosty originální dárkovými předměty. Vybírejte z naší široké nabídky klasických i neobvyklých reklamních předmětů. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Dárková balení švestkových povidel pro firmy - dárkové sady, koše s povidly

Dárková balení švestkových povidel pro firmy - dárkové sady, koše s povidly

Netradiční dárek mohou firmy připravit pro své obchodní partnery či zaměstnance - u firmy Švestková povidla Jiří Netopil můžete objednat dárková balení švestkových povidel. Připravíme individálně dárkové sady, koše s povidly v cenách již od 100Kč. Sady lze doplnit např. kvalitní pálenkou. Vždy dbáme na kvalitu a čistotu dárkových sad. Naše povidla jsou 100% přírodní produkt, neobsahují přidaný cukr, při výrobě nepoužíváme konzervanty. Pokud si objednáte naše povidla, poznáte kvalitu, náš produkt se stal vítězem testu švestkových povidel v D-testu 03/2016.


Velkoplošná reklama na autobusy tramvaje bilboardy Liberec.

Velkoplošná reklama na autobusy tramvaje bilboardy Liberec.

ROMMY AGENCY Liberec. Zajišťujeme komplexní reklamní servis pro firmy, sportovní kluby a ostatní organizace. Specializujeme se na velkoplošný tisk a polepy na tramvaje a autobusy. V rámci našich služeb jsou také: -grafické návrhy -tvorba logotypů -obchodní a reklamní tiskoviny -řezaná velkoplošná reklama -digitální tisk -návrhy a realizace designu firemních, osobních i závodních vozů, prostředků MHD, nákladních vozů -nestandardní formy reklamy (maskoti, počítačová animace) -reklamní a dárkové předměty -potisk textilu (sportovní dresy a oděvy) -vyšívání textilu (loga apod.) Prezentace firem: -konference, kongresy -výstavy, veletrhy v tuzemsku i v zahraničí. Ucelené reklamní a PR kampaně pro firmy, sportovní kluby a jiné organizace. Kompletní a komplexní reklamní servis sportovních klubů včetně malování ledových ploch apod. Neváhejte se na Nás obrátit!


Reklamní polepy nákladních i osobních aut - fólie se zvýšenou ochranou laku Opava

Reklamní polepy nákladních i osobních aut - fólie se zvýšenou ochranou laku Opava

Potřebujete zhotovit reklamní polepy na vozidlo? My se Vám o to postaráme. Polepy Vám kompletně navrhneme a vyrobíme během několika dnů. Kromě celoplošných polepů si u nás můžete vybrat také polepení jen vybraných částí vozidla. Vyrábíme matné i lesklé reklamní polepy a fólie se zvýšenou ochranou laku pro všechny typy automobilů: – osobní vozy - dodávky - nákladní a užitkové automobily - MHD. Polepy nabízíme v těchto variantách: - klasické provedení (výřez z fólie na plotteru) - dekorační tuningové fólie 3D CARBON - fólie se zvýšenou ochranou laku - fólie s tištěnými motivy a laminací - polepy pro změnu barvy vozidel - výřezy z fólie na plotteru - dekorační tuningové fólie. Při realizaci všech našich zakázek využíváme pouze kvalitní a odzkoušené materiály. Jsme Top tiskárna v Opavě a máme řadu spokojených zákazníku, staňte se jedním z nich. Těšíme se na Vaší spolupráci.


Prodej řezaných i hrnkových květin Kolín, keramiky a výrobků lidových řemesel

Prodej řezaných i hrnkových květin Kolín, keramiky a výrobků lidových řemesel

Představujeme Vám firmu Květiny U Bláni v Kolíně, která se zabývá prodejem řezaných i hrnkových květin, keramiky a výrobků lidových řemesel. V našem obchodě zakoupíte květinové vazby pro různé příležitosti včetně těch slavnostních, smutečních a svatebních. Nabízíme prodej hrnkových rostlin, keramiky a dárkových předmětů. Naše služby: - prodej řezaných květin - prodej hrnkových květin - prodej keramiky - prodej dárkových předmětů - květinová vazba pro různé příležitosti. Pokud Vás naše květiny nebo dárkové předměty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Obecní dvůr 433, Kolín.