Poptávám kompostovatelné WC na zahradu

Poptávám kompostovatelné WC na zahradu

Poptávám kompostovatelné WC na zahradu, použití max.2x/den.

Děkuji za nabídku BS
Poptávka byla vložena dne:
20.08.2021 10:59

Platnost poptávky:
20.09.2021 10:57

Kontaktní osoba:
Bedřich Skala

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 107 721

Fax:
+420 777 107 721

Předpokládaná cena:
15 Kč

Okres:
Ústí nad Orlicí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sanitární vybavení koupelen z litého mramoru Hradec Králové, výroba umyvadel na zakázku

Sanitární vybavení koupelen z litého mramoru Hradec Králové, výroba umyvadel na zakázku

Představujeme Vám firmu MRAMORIT a.s. z okresu Hradec Králové, která svoji činnost zaměřila na výrobu sanitárního vybavení koupelen z litého mramoru. Naše firma MRAMORIT je schopna zajistit jak výrobu sé­ri­o­vou, tak vý­ro­bu aty­pic­kou. Na přá­ní zá­kaz­ní­ka jsme schop­ni spo­jit po­ža­dav­ky obo­jí­ho dru­hu a vy­ro­bit např. spe­ci­ál­ní oblou­ko­vá umy­vadla, ro­ho­vá umy­vadla ne­bo osmi­met­ro­vý mo­no­lit­ní bar. Pokud Vás naše výroba umyvadel z litého mramoru zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Káranice, nedaleko Hradce Králové.


Prodej obkladů, dlažby, realizace staveb Tábor, obkladačské práce, rekonstrukce bytových jader

Prodej obkladů, dlažby, realizace staveb Tábor, obkladačské práce, rekonstrukce bytových jader

Představujeme Vám firmu Stav styl CZ s.r.o. z Tábora, která se zabývá prodejem obkladů, dlažby, mozaiky, sanitární keramiky a stavební chemie. Dále jsme schopni zajistit obkladačské práce, výstavbu rodinných domků na klíč, rekonstrukce rodinných domků, bytových jader, výstavbu sídel a stavby bazénů, stavby hospodářských budov. Rádi pro Vás navrhneme jakoukoliv stavbu a vytvoříme cenovou nabídku. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Stránského 2255, Tábor.


Sanitární příčky, WC kabiny do obytných buněk, kancelářských modulů a kontejnerů

Sanitární příčky, WC kabiny do obytných buněk, kancelářských modulů a kontejnerů

Hledáte dodavatele sanitárních, WC příček pro obytné kontejnery? Společnost BÖHME CZ spol. s.r.o. ze Slušovic je výrobcem a dodavatelem sanitárních příček a WC kabin. Dodáváme hlavně výrobcům obytných, kancelářských modulů a buněk, kteří naše WC příčky používají jako standardní řešení sanitárních kontejnerů. Naše sanitární příčky a WC kabiny se hodí pro: - obytné a kancelářské kontejnery, stavební buňky - kanceláře, vrátnice, recepce, prodejní stánky, pokladny - sanitární a WC kontejnery - toalety, sprchy a umývárny na staveniště, veřejná prostranství, pohostinství, do výrobních hal, samostatně stojící toalety pro dospělé - kontejnerové sestavy, montované stavby, objektové stavby - kancelářské moduly, ubytovny, zázemí sportovišť, klubovny,… Výhodou příček je lehká a rychlá montáž, snadná údržba, dlouhá životnost a zachování hygienické čistoty.


Koupelnové studio - široký výběr koupelnového vybavení, prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky

Koupelnové studio - široký výběr koupelnového vybavení, prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky

Přijďte se inspirovat na vzhled nové koupelny do koupelnového studia v Kroměříži - Koupelny Radek Kostrůnek patří do prodejní sítě Keramika Soukup. Najdete u nás tedy široký výběr koupelnového vybavení, obkladů, dlažby, sanitární keramiky i doplňků do koupelny. Neváhejte oslovit naše prodejce, rádi Vám poskytnou odborné poradenství při výběru koupelnového vybavení. V koupelnovém studiu Vám také zpracujeme nezávaznou kalkulaci na plánovanou rekonstrukci koupelny. Po domluvě prapravíme i 3D grafický návrh, díky tomu získáte jasnou představu, jak může Vaše nová koupelna vypadat a kolik bude nutné investovat.


Bezpečnostní zábrany - pronájem Praha

Bezpečnostní zábrany - pronájem Praha

Pořádáte koncert, sportovní zápas či jinou akci s davem lidí? Potřebujete zajistit perfektní organizaci kontroly a bezpečnost celé akce? V tom případě si pronajměte bezpečnostní prvky od společnosti TOI TOI, sanitární systémy. V našem sortimentu produktů najdete nejen sanitární systémy, ale také bezpečnostní zábrany různého typu. Pro nastavení hranic a místa volného pohybu pro masu lidí nabízíme nášlapné bariéry, které lze sestavit do potřebného půdorysu či policejní zábrany se zúženou roztečí mříží. Dále Vám pronajmeme vstupní koridor pro organizovaný a bezpečný vstup. V našem portfoliu najdete i sloupky se samonavíjecím pásmem – Tenzabarrier, které nachází uplatnění k navigaci a řízení pohybu lidí. Pokud jste si vybrali vyhovující bezpečnostní zábranu, tak nás kdykoliv kontaktujte.


Rychlé řešení pro sociální zázemí budov - výroba a prodej sanitárních, WC příček BL 13-3 HPL, BL28

Rychlé řešení pro sociální zázemí budov - výroba a prodej sanitárních, WC příček BL 13-3 HPL, BL28

Rychlé a skvělé řešení pro sociální zázemí budov je výstavba sanitárních a WC příček BL 13-3 HPL a BL 28. Specialista na výrobu a prodej kvalitních příček je firma BÖHME CZ spol. s. r.o. ze Slušovic. Sanitární příčky a WC příčky dodáváme výrobcům obytných kontejnerů, ale také do průmyslových objektů, škol, koupališť a dalších veřejných prostor. Sanitární příčky a kabiny typ BL13 a BL28: - příčky pro WC, pisoáry, sprchy, převlékací kabiny vyrábíme v bílé a šedé lichtgrau barvě. Velkou výhodou příček je lehká a rychlá montáž a snadná údržba. BL28 - deska je z dřevotřísky oboustranně laminovaná LTD 28 mm BL13 - stěny 13 mm vysokotlaký laminát HPL Sanitární příčky z HPL desek jsou skvělým řešením pro prostory s nadměrnou vlhkostí. Vyrábíme příčky z laminátu HPL do každého prostoru. Nabízíme je ve variantách dřevotříska, PUR a HPL. Firma BÖHME CZ je spolehlivý dodavatel sanitárních příček do obytných kontejnerů a průmyslových objektů.