Pozemní vybavení a nářadí pro leteckou techniku - nákup - 1.část

Pozemní vybavení a nářadí pro leteckou techniku - nákup - 1.část

Dodávka ručního nářadí pro práci na letecké technice Armády České republiky za účelem udržení schopnosti provádět její předepsanou údržbu a dále zajistit pro potřebu školení personálu inženýrsko-letecké služby vybavení aktuálně používané v provozu letecké techniky Armády české republiky. Konkrétně dodávka souprav ručního nářadí v palcové soustavě pro práci na letecké technice, souprav ručního nářadí v metrické soustavě pro práci na letecké technice, souprav ručního nářadí pro techniky s odborností elektrického a speciálního vybavení letadel, radiového a radiotechnického vybavení letadel a souprav ručního nářadí pro techniky s odborností drak, motor na letecké technice.
Veřejná zakázka vložena:
20.08.2021 09:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo obrany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.09.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo obrany

Zadavatel IČ:
60162694

Zadavatel ulice:
Tychonova 221/1

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
Ing. Josef Bobák

Zadavatel telefon:
+420 973225123/+420 606670139

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mocr.army.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Válečky pro výmalbu pokojů pro profesionály i kutily

Válečky pro výmalbu pokojů pro profesionály i kutily

Hledáte pro svůj obchod spolehlivého dodavatele malířských válečků? Nakupujte přímo u výrobce! Za české ceny dostanete tu nejlepší kvalitu. Naše společnost IPC plast spol. s r. o. je evropským leaderem v produkci malířských válečků a příslušenství. Moderní technologie, dokonalé zázemí stabilní společnosti, proškolení zaměstnanci a mnoholeté zkušenosti nám umožňují neustále rozšiřovat sortiment výrobků. Naše plyšové i pěnové malířské válečky a příslušenství dodáváme po celém světě. Přesvědčte se i Vy o kvalitě našich malířských válečků pro profesionální i domácí použití. Nakupujte přímo od výrobce za příznivé ceny. Kompletní sortiment najdete na www stránkách naší společnosti IPC plast spol. s r. o.


Stavební, zahradní nářadí, nástroje a manipulační technika - velkoobchod, nákup přes eshop

Stavební, zahradní nářadí, nástroje a manipulační technika - velkoobchod, nákup přes eshop

Vše potřebné pro zahradu najdete na jednom místě v eshopu firmy ŘEMPO VEGA, s.r.o. Kroměříž. Široký sortiment stavebního, zahradního nářadí a manipulační techniky je další oblastí, kterou se kromě prodeje pracovních oděvů, obuvi, ochranných pomůcek zabýváme. Pokud chcete využít jako zákazníci všechny výhody našeho velkoobchodu, registrujte se na našem eshopu - díky VIP členství Vám umožníme nákup se splatností na fakturu a také budeme mít širší výběr zboží. Velkoobchodní prodej, nákup přes eshop: - nástroje a nářadí - dílenské nářadí a měřidla - metry, vodováhy, kladiva, kleště, šroubováky, páčidla, aku vrtačky a další - řezné a brusné - odlamovací nože, vrtáky, pily, pilníky, brusné, diamantové kotouče, ocelové kartáče atd. - stavební pro domácí kutily a stavaře - zahradní nářadí i technika za příznivé ceny - železářské - zámky, karabiny - pletivo - manipulační technika.


Třebíčský obchod se zahradní technikou, domácími potřebami a průmyslovým zbožím

Třebíčský obchod se zahradní technikou, domácími potřebami a průmyslovým zbožím

Máte velkou zahradu a dům? Jste kutil a potřebujete nové vybavení? Sháníte průmyslové vybavení do firmy? Vše zakoupíte v naší prodejně B TECHNIK s.r.o. s obrovským výběrem zboží a sortimentu. Vybírejte z nabídky elektrického a ručního nářadí, zahradní a čistící techniky, kterou budete jistě potřebovat k pravidelné údržbě vašeho pozemku, domova či průmyslových prostor. Dále také odsávací systémy a zařízení, průmyslové čistící vybavení, vysavače a nářadí. Zaručíme, že si u nás vybere opravdu každý. Otevřeno máme denně od 8:00 do 16:00. Mezi další služby patří i půjčovna nářadí nebo autorizovaný servis. Zakoupené zboží máme od všech zaručených a známých značek, určitě si vyberete svého favorita. Zavítejte k nám, na ulici Brněnská 723. Se vším poradí náš zaškolený personál. Prohlédnout můžete i facebookové stránky a zjistit více informací.


Elektromagnety, magnety pro upínání, frézování, manipulaci a demagnetizéry - eshop, prodej

Elektromagnety, magnety pro upínání, frézování, manipulaci a demagnetizéry - eshop, prodej

V eshopu firmy VABEX Vizovice-Zlín můžete objednat elektromagnety, magnety na upínání, pro frézování, manipulaci i demagnetizéry. Naše firma nabízí na prodej i další vybavení kovoobráběcích dílen. Pro magnetické upínání obrobků při frézování, vrtání i jiných operacích se používají elektropermanentní magnetické upínače. V nabídce elektropermanentní magnetická upínací deska VPE-2540, VPE-3060. Magnety pro manipulaci: - malé manipulační magnety VML-80, VML-140, VML-150 - permanentní magnetické zvedáky - břemenové magnety VML-100, VML-300, VXLM-B 1000, VXLM-B 600, VXLM-B 300 - břemenový magnet NEOLIFT s různou nosností. Magnety pro frézování: - magnetické upínací desky s permanentním magnetem pro frézování - různé rozměry. Demagnetizéry pro rychlé a účinné řešení demagnetizace nástrojů i obrobků.


Kvalitní řezací technika a nářadí pro obkladače, prodej, dodávka,  Brno

Kvalitní řezací technika a nářadí pro obkladače, prodej, dodávka, Brno

Jste profesionální obkladač a hodila by se Vám nová řezací technika? V tom případě neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma F.M. PRACOS, spol. s r.o., působí v Brně a mimo další dodává také řezací techniku a nářadí pro obkladače. Dodáváme nářadí RUBI, které je vhodné pro profesionální obkladače. Jsme Vám schopni do týdne dodat řezačky, stolní pily, řezací diamantová kolečka, vrtací nástroje na obklady, lamačky a další nástroje. Řezačky RUBI jsou velice kvalitní, proto dáváme na tyto řezačky záruku 5 let. Nevíce prodávány jsou řezačky RUBI - TR 600-S, TI 75-S, TI 93-S, TX 900-N + kufr. Dodáváme také diamantové kotouče na keramiku CER 200 až CEV 350, dále u nás seženete i diamantové kotouče na porcelán a sklo. Prodáváme také stolní pily a brusky na beton. Neváhejte a kontaktujte nás, věříme, že budete spokojeni. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Vybavení kovoobráběcích dílen, průmyslové značení - nová prodejna

Vybavení kovoobráběcích dílen, průmyslové značení - nová prodejna

Ucelený sortiment vybavení kovoobráběcích dílen dodá firma VABEX s.r.o. Navštivte naši novou prodejnu na adr. Vizovice, Růžová 1349 - najdete nás 10 km od Zlína. Dodáme průmyslové značení, upínací nástroje, strojní svěráky, měřidla, obráběcí nástroje a další vybavení dílny. Vybavení dílen: - průmyslové značení - laserové popisovací zařízení, pneumatické stolní mikroúderové zařízení - výkonné strojní svěráky - klasické, nerezové, brusičské, hydraulické, mechanické, pneumatické, příruční, modulární, dělené, samostředící, sinusové, sklopnootočné - upínací nástroje - upínací sklíčidla, držáky, desky, úhelníky, magnetické upínače - nástroje, nářadí - frézy, NC navrtáváky, vrtáky, výstružníky, závitníky, záhlubníky, závitořezy - měřidla - mikrometry, posuvná měřidla, koncové měrky, strojní vodováha, závitové kalibry a další.