Poptávám přetěsnění majleru

Poptávám přetěsnění majleru

Potřeboval bych přetěsnit majler. Byl původně na třístranném sklápěcím vleku cca 5 tun. První výsuvný válec má v průměru 140 mm druhý 120 mm třetí 100mm čtvrtý 80 a pátý 60. Délka zdvihu cca 150. Doufám že se nejedná o nějaký atip.Děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem Prudky
Poptávka byla vložena dne:
20.08.2021 10:00

Platnost poptávky:
20.09.2021 07:25

Kontaktní osoba:
lubos prudky

Kontaktní email:

Telefon:
+420 731 498 146

Okres:
Žďár nad Sázavou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy a renovace hydraulických brzdových systémů Jablonec nad Nisou, repase brzd

Opravy a renovace hydraulických brzdových systémů Jablonec nad Nisou, repase brzd

Představujeme Vám firmu Petr Fiegr z Jablonce nad Nisou, která svoji činnost zaměřila na opravy a renovace hydraulických brzdových systémů na osobní a užitková vozidla. Naše služby: - renovace hydraulických brzdových systémů - opravy hydraulických brzdových systémů - repase brzdových a spojkových pump a válců Pokud Vás naše opravy a renovace hydraulických brzdových systémů zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Svatopluka Čecha 1558/41, Jablonec nad Nisou.


Ověřování elektronických a digitálních tachografů Rychnov nad Kněžnou, stanice měření emisí

Ověřování elektronických a digitálních tachografů Rychnov nad Kněžnou, stanice měření emisí

Představujeme Vám firmu Tachografy - Emise z Rychnova nad Kněžnou, kterou provozuje pan Petr Florian. V areálu ČSAD provozujeme stanici měření emisí a autorizované metrologické středisko. Dále provádíme ověřování elektronických a digitálních tachografů a stahování a archivaci dat s možností jejich vyhodnocení. V areálu také zajišťujeme provedení STK vozidel kategorie nově N2 , N3 , M2, M3 a jejich přípojných vozidel, v případě závad nabízíme možnost jejich odstranění. Nově také myčka vozidel!


Prodej použité náhradní díly Audi, Škoda, VW, Seat - eshop s autodíly

Prodej použité náhradní díly Audi, Škoda, VW, Seat - eshop s autodíly

Širokou škálu autodílů na vozy Audi, Škoda, VW, Seat najdete ve specializovaném eshopu firmy mihocar s.r.o. Na prodej jsou nejen nové, ale také použité náhradní díly i repasované. Skladem máme přes 80 000 dílů. Eshop s autodíly: - převodovky, motory a příslušenství - díly karoserie - vše z interiéru - náhradní díly v barvě - brzdy - části elektroinstalace - kola, ráfky - nápravy a řízení - světlomety - části palivového, pohonného systému - topení, větrání, klimatizace - tažná zařízení. Náhradní díly pochází z vozů, které prošly testy výrobců Volkswagen, Škoda, Audi a Seat. Objednávat můžete na dobírku i s osobním převzetím: - provozovna Staré Město u Uherského Hradiště. Pro bližší informace nás kontaktujte telefonicky - 777600993.


Vakuové výlisky z thermoplastů pro automobilový průmysl

Vakuové výlisky z thermoplastů pro automobilový průmysl

Potřebujete kvalitní plastové díly pro automobilový průmysl? Hledáte spolehlivého dodavatele vakuových výlisků z thermoplastů? Naše firma PAJR s.r.o. se zaměřuje na výrobu plastových dílů a konstrukčních dílů z plastů. Zpracujeme vše od návrhu po výrobek. Nabízíme komplexní služby v oblasti vakuového tvarování a vakuových výlisků. Na zakázku dodáme dekorativní a ochranné lišty hran zadních nárazníků, nástupní lišty a jiné kryty. Pro cenovou nabídku či v případě dotazu nás neváhejte kontaktovat. Kvalita našich výrobků je samozřejmostí. Naši společnost PAJR s.r.o. najdete na ulici Boleslavská 2 ve Vlkavě v okrese Mladá Boleslav. Naše výrobky ale dodáváme po celé ČR. Kvalitní plastové díly pro automobilový průmysl Vám dodá naše společnost PAJR s.r.o.


Široký sortiment náhradních dílů pro kardanové hřídele a klouby

Široký sortiment náhradních dílů pro kardanové hřídele a klouby

Potřebujete opravit kardanové hřídele nebo klouby, ale nemůžete sehnat náhradní díly? Pak se neváhejte zastavit za námi do provozovny ve Velké Bítši. V našem širokém sortimentu 100% naleznete co hledáte! Námi nabízené služby se vyznačují velice vysokou kvalitou a servis je samozřejmě prováděn s využitím nejmodernější techniky, zvláště pak vyvažování zařízením CEMB, svařovacím poloautomatem a klasickým obráběním. Nabízíme Vám také široký sortiment náhradních dílů pro kardanové hřídele a klouby zejména křížové čepy, drážkové hřídele, náboje a opravářské sady. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Litá kola známých značek - alu disky, elektrony ALCAR, Alutec, Brock, RC Design

Litá kola známých značek - alu disky, elektrony ALCAR, Alutec, Brock, RC Design

Správným výběrem alu disků i běžný vůz získá šmrnc. Pokud chcete pro své auto vybrat výjimečná litá kola, doporučujeme elektrony Alcar s českou homologací. Pro zákazníky z okolí Zlína dodá disky společnost KAFOCAR s.r.o.. Kromě zn. Alcar máme na prodej i alu kola Brock, RC Design, Alutec, ATS, CMS a RIAL. Pokud se Vám už nelíbí vzhled Vašeho auta na plechových discích, můžete si objednat i kryty kol od firmy ALCAR, které jsou vyrobené z pružného ABS a jsou díky tomu mimořádně odolné. Snadný výběr kol podle typu auta. Prodej: - hliníková kola známých značek - kryty kol.