Poptávám opravu vozu Mercedes

Poptávám opravu vozu Mercedes

Poptávám opravu vozu Mercedes.

Prosím o sdělení, kdo a za jakých podmínek by dokázal identifikovat a případně opravit závadu na automatické převodovce vozu Mercedes typu A dvoulitr z r. 2003, resp. 1, 6l z r. 2001. Chtěl bych identifikovat a případně opravit závadu na převodovce, nebo na řídící jednotce. A hrubý odhad ceny. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
19.08.2021 12:41

Platnost poptávky:
19.09.2021 12:38

Kontaktní osoba:
Miloš Prudík

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 326 276

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spolehlivá příprava a provedení vozu na STK, emise - kontrola výbavy, podvozku a světel

Spolehlivá příprava a provedení vozu na STK, emise - kontrola výbavy, podvozku a světel

Chcete mít připravený vůz na pravidelnou technickou kontrolu v perfektní kondici? Vše jednoduše zařídíte u firmy JT auto - pneu servis s.r.o. z Prostějova. Zkontrolujeme funkčnost všech stanovených prvků automobilu, který si po dohodě vyzvedneme a bezprostředně po splnění kontroly přivezeme zpět majiteli. Vůz provedeme kontrolou bez jakéhokoliv problému. Vlastnoručně opravíme i sebemenší odhalené vady. Zaměříme se na funkčnost podvozku, brzd, přední nápravy. Dále na povinnou výbavu, správné seřízení světel, pneumatiky a přední sklo. Ještě váháte? Navštivte nás a nebudete litovat. Opravíme také drobné defekty pneumatik a nikdy vás nenecháme na holičkách.


Autoservis za nejvýhodnější ceny - výměna olejů, geometrie

Autoservis za nejvýhodnější ceny - výměna olejů, geometrie

Společnost PNEUCENTRUM MATĚJ BLUDOV, s.r.o. je autoservis, který se postará o vaše vozidlo. Provádí kompletní servis vozidel, geometrii náprav, výměnu olejů a také vám vyčistí klimatizaci a připraví auto na STK. Najdete zde také profesionální pneuservis, kde vám vymění i opraví pneumatiky. Naše služby: - opravy všeho druhu osobních i nákladních vozidel - servis a příprava na STK - test tlumičů - test brzd - geometrie náprav osobních, BUS, SUV, OFFROAD na zařízení HUNTER (kamerový systém) - geometrie nákladní KOCH - opravy podvozků - opravy podvozkových částí osobních a nákladních vozidel - výměna olejů Castrol, BP, Mobil, Vat - výměna filtrů - diagnostika klimatizace (výměna náplně, čištění systému klimatizace) - desinfekce klimatizace - seřízení světel - renovace světlometů - prodej a dodání náhradních dílů ELIT - diagnostika motorů (elektroinstalace).


Výměna olejů v automatických převodovkách všech značek automobilů

Výměna olejů v automatických převodovkách všech značek automobilů

Potřebujete vyměnit olej v automatické převodovce? Hledáte v okolí Znojma servis, který vyměňuje olej v automatických převodovkách v autech všech značek? Pak navštivte Pneu a a auto servis Pavel Vrána ve Znojmě. Provádíme odbornou výměnu oleje v automatických převodovkách za pomocí strojové automatické plničky. Pro výměnu oleje používáme pouze kvalitní oleje od renomovaných výrobců. Olej v automatické převodovce vyměňujeme u vyšších řad vozidel, jako je Mercedes, BMW nebo Audi, ale i u běžnějších značek, například Škoda. Díky pravidelné výměny oleje v automatické převodovce bude mít převodovka nejen delší životnost, ale zároveň bude i její řazení plynulejší a jízda komfortnější.


Opravy automatických převodovek v krátkém čase

Opravy automatických převodovek v krátkém čase

Pokud se objevil problém u automatické převodovky Vašeho vozidla, firma Autoservis Dolina Kudlovice řeší opravy automatických převodovek ve velmi krátkém čase. Klientelu máme především v okrese Uherské Hradiště a regionu Zlínský kraj. Máme dlouholeté zkušenosti - servisujeme automatické převodovky osobních motorových vozidel všech značek: - CHRYSLER, NEON, VISION, VOYAGER, JEEP, STRATUS, FORD, OPEL, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VW. Automatická převodovka nabízí pohodlnou jízdu bez řazení, jízda je mnohem více komfortní. Převodovka šetří Váš motor, tím že jej udržuje v optimálních otáčkách, tím je i spotřeba paliva nižší. Automobily bývají v lepším technickém stavu než vozy s manuální převodovkou, protože jejich motory mívají méně časté závady. Važte si tedy Vašeho miláčka na čtyřech kolech a dopřejte mu péči a údržbu v našem Autoservisu Dolina pravidelně. Kontaktovat nás můžete na tel.: 572585149.


Značkový záruční i pozáruční servis, prodej náhradních originálních i repasovaných dílů

Značkový záruční i pozáruční servis, prodej náhradních originálních i repasovaných dílů

Vlastníte vůz značky PEUGEOT, FORD nebo CITROËN a hledáte spolehlivý servis? Potřebujete zakoupit náhradní díly? Potřebujete s nákupem náhradních dílů poradit? V Ostravě Vám zajistí spolehlivý záruční i pozáruční servis a prodej náhradních dílů společnost AUTO TICHÝ s.r.o., kde se zaměřují právě na vozy PEUGEOT, FORD a CITROËN. Poskytujeme kvalitní značkový záruční i pozáruční servis. Provádíme veškeré servisní práce, tedy mechanické, elektrikářské, klempířské i lakýrnické. Také Vám zajistíme pneuservis i s uskladněním pneumatik. Připravíme Váš vůz na STK, provedeme měření emisí a laserovou geometrii. Také vlastníme válcovou zkušebnu brzd a testovací stolici tlumičů. Dále se zaměřujeme na prodej náhradních dílů, ať už originálních, repasovaných či řady Eurorepar, což je levnější varianta dílů pro starší vůz. Zajistíme prodej originálních příslušenství. V rámci prodeje náhradních dílů máme již dlouholeté zkušenosti a jsme schopni Vám i dobře poradit, proto neváhejte a obraťte se na nás.


Revize LPG, CNG systémů, autoplynu pro bezpečný provoz

Revize LPG, CNG systémů, autoplynu pro bezpečný provoz

Revize provádíme na všechny systémy LPG, CNG namontované do automobilů včetně holandských, italských a polských zařízení LPG, CNG. Co ještě umíme: - přestavba vozů na pohon LPG, CNG, E85, autoplyn - diagnostika benzínových motorů - prodej komponentů LPG, CNG - montáž Tažných Zařízení,Výměnu Olejů, Přípravy pro STK. Působíme v celém Moravskoslezském a Olomouckém kraji včetně Ostravy.