Koňská podestýlka, Německo

Koňská podestýlka, Německo

Hledáme prodejce v České republice, který může prodávat podestýlku pro koně.
Naše společnost je profesionálním výrobcem balíků podestýlky vyrobených z štěpků z měkkého dřeva.
Protože je naše továrna jen 80 km od Karlových Varů, hledáme v České republice obchodníky, kteří se zajímají o naši koňskou podestýlku.

Původní znění:
Anfrage
Wir sind auf der Suche nach einem Händler der Pferde-Einstreu verkaufen kann in Tschechien.
Unser Unternehmen ist ein professioneller Produzent von Pferdeeinstreu-Ballen aus Weichholz-Spänen.
Da unser Werk nur 80 km von Karlovy Vary entfernt ist, suchen wir Händler in Tschechien, die sich für unsere Pferde-Einstreu interessieren.
Poptávka byla vložena dne:
23.08.2021 10:38

Platnost poptávky:
20.11.2021 13:51

Kontaktní osoba:
Gerhard Auer


Telefon:
+491 522 492 4967

Fax:
+493 664 829 125

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávka vnitřní a venkovní boxy pro koně – různé modelové varianty

Dodávka vnitřní a venkovní boxy pro koně – různé modelové varianty

Potřebujete nové boxy pro koně? Hledáte firmu, která vyrábí boxy pro koně v různých modelových variantách a velikostech? Kontaktujte firmu EQUICOV – výrobce boxů pro koně. Postaráme se o výrobu vnitřních i vnějších boxů pro koně. Zdarma a nezávazně zaměříme stáj a poté Vám zašleme elektronicky návrhy boxů včetně cenové kalkulace. Vnitřní a venkovní boxy od firmy EQUICOV: - čelní stěny s posuvnými dveřmi - dveře lze kombinovat s hlavovými výklenky, otevírací částí mříží - boční stěny možné kombinovat se žlabovými zábranami, plné s výdřevou - venkovní boxy - kombinace konstrukce ze žárově zinkované oceli s vyplní (výdřevou, výdřeva plus zateplení) - konstruováno ve skládaném panelovém systému.


Přírodní krmiva Winner Plus pro psy a kočky - suché krmivo bez obilnin Holistic, za studena lisované granule

Přírodní krmiva Winner Plus pro psy a kočky - suché krmivo bez obilnin Holistic, za studena lisované granule

Dopřejte svému pejskovi či kočce suché krmivo v té nejvyšší kvalitě, kterou přináší přírodní krmiva Winner Plus. Výhradní zastoupení pro ČR i SR má firma KT-KOVO s.r.o. Zlín Tyto granule jsou vyrobeny ze 100% přírodních surovin, zákazníci mohou vybírat ze čtyř produktových řad pro psy a tří pro kočky. Pro psy Professional Premium je základní řada krmiva, která je zcela optimální, zajistíte svému čtyřnohému miláčkovi každodenně kvalitní potravu. Super Premium je řada krmiv přizpůsobena psům s různými stravovacími nároky, nadměrnou aktivitou nebo potřebám v různé fázi vývoje Super Premium Holistic je bezobilné krmivo, které je lehce stravitelné Natural Plus jsou za studena lisované granule, díky jinému způsobu zpracování jsou ve větší míře zachovány vitamíny, esenciální mastné kyseliny, rostlinné a živočišné složky masa a přirozené chutě. V měsící září je akce na suché krmivo Hunter Select, Hunter Sport pro dospělé psy všech plemen. Pro kočky. Super Premium produkty přizpůsebeny potřebám koček v různé fázi vývoje od kotěte až po dospělé kočky s nadváhou či alergiemi Super Premium Holistic - monoproteinové krmivo bez obilnin a lepku s příchutí kuře či losos V řadě Super Premium Veterinární dieta najdete tři produkty Sterilizied, Urinary a Indoor diet, které jsou vhodné pro starší kočky.


Zakázková výroba  turnajových a mobilních boxů pro koně

Zakázková výroba turnajových a mobilních boxů pro koně

Pokud potřebujete vyrobit turnajové nebo mobilní boxy pro koně, kontaktujte firmu Equicov z Třebíče. Naše firma dodává na zakázku vyrobené a snadno smontovatelné turnajové boxy pro koně. Konstrukce námi dodávaných turnajových boxů je vyráběna ze žárově zinkované oceli. Konstrukce je doplněna výdřevou odolnou vůči vodě a nárazu. Střecha může báýt pevná nebo z PVC autoplachty v různém barevném provedení. Součástí dodávky turnajových boxů je zaměření a vypracování elektronického návrhu.


Chovatelské potřeby Martin Vránek Olomouc, prodej zvířat, potřeby pro hlodavce, psy, akvaristy

Chovatelské potřeby Martin Vránek Olomouc, prodej zvířat, potřeby pro hlodavce, psy, akvaristy

Představujeme Vám chovatelské potřeby z Olomouce, které provozuje pan Martin Vránek. Zabýváme se prodejem zvířat a chovatelských potřeb pro sladkovodní a mořské akvaristy, teraristy, majitele exotického ptactva, hlodavců, psů a koček. Pokud navštívíte naší prodejnu, jednak je Vám k dispozici podzemní parkoviště na prvních 15 minut zdarma, ale také největší sortiment chovatelských potřeb. U nás si například zakoupíte terária a terarijní boxy, vitamíny, fauna boxy, želvária, terarijní osvětlení, terarijní misky a napáječky, substráty a podobně. Chystáte si zakoupit nějaké zvířátko? Nebo chcete dovybavit své stávající terárium či akvárium? Navštivte chovatelské potřeby z Olomouce a my Vám rádi poradíme a vše předvedeme.


Dodavatel chovatelského zboží okres Uherské Hradiště

Dodavatel chovatelského zboží okres Uherské Hradiště

Chováte doma drůbež, králíky nebo holuby? Máte farmu nebo větší chov některých z těchto zvířat? Jste pouze hobby chovatel a hledáte chovatelské potřeby nebo vybavení pro vaše zvířectvo? HRADSKÝ-SUNK s.r.o., naše firma nacházející se kousek od Uherského Brodu, prodává veškeré chovatelské potřeby, jak na e-shopu, tak i na naší provozovně v Bojkovicích. Sortiment skýtá širokou nabídku potřeb pro chov. Jsou to různá vybavení, pracovní potřeby, krmiva, krmítka, napáječky, obaly na vejce a spousty dalšího. Prodáváme i zboží pro psi a kočky, menší domácí zvířátka jako jsou křečci, morčata, domácí králíčci. Doporučujeme si zboží prohlédnout na našem e-shopu, kde máte kompletní výběr. Provozovnu najdete v Bojkovicích


Brašnářské výrobky Plzeň, kožené ručně vyráběné opasky, obojky, pouzdra, kabelky, postroje

Brašnářské výrobky Plzeň, kožené ručně vyráběné opasky, obojky, pouzdra, kabelky, postroje

Představujeme Vám firmu Ivan Dětka z Plzně, která svoji činnost zaměřila na výrobu brašnářských výrobků z pravé hovězí kůže. Nabízíme kožené výrobky vyráběné ručně za použití technik starých mistrů. Ceny se odvíjejí od objemu použité kůže. Výroba, prodej, e-shop: - brašnářské výrobky - kožené opasky, pásky - pouzdra na nože, telefony - pouzdra na závodní sekery - kabelky - uzdečky - obojky - opaskové přezky - kůže - sedlářské kování, nástroje. Potřebujete vyrobit originální opasek, obojek či kabelku z pravé kůže? Pokud se Vám již nějaké kožené výrobky líbí, zakoupit je můžete v našem Eshopu z pohodlí domova nebo nás kontaktujte.