Rámcová smlouva rozborové úkoly k řešení problematických oblastí

Rámcová smlouva rozborové úkoly k řešení problematických oblastí

Předmětem veřejné zakázky bude poskytování Služeb související s aktualizací stěžejní normy ve stavebnictví, které mají vliv na nasazení nových stavebních materiálů a postupů, případně zavést normy nové, které jsou pro dosažení klimatické neutrality stavebnictví potřeba.
Pro první rok trvání Rámcové smlouvy se zejména jedná o tyto dílčí projekty:
1) Požární bezpečnost kontaktních zateplovacích systémů fasád (ETICS) 2) Vytvoření normativních podmínek požární bezpečnosti pro větší využití dřeva ve stavebnictví 3) Požární bezpečnost skládaných fasádních systémů 4) Revize třídění do druhu konstrukčních částí (DP1, DP2 a DP3) 5) Požární odolnost lehkých střešních plášťů 6) Požární bezpečnost budov s ohledem na elektromobilitu a domácí bateriová úložiště 7) Monitoring inovativních konstrukcí budov pomocí integrovaných senzorů 8) Stanovení podmínek pro pasivní a energeticky aktivní budovy 9) Demontáž staveb jako standardní metoda demolice
10) Recyklované materiály ve stavebnictví testování
Veřejná zakázka vložena:
19.08.2021 11:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká agentura pro standardizaci, státní příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
21.09.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká agentura pro standardizaci, státní příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
06578705

Zadavatel ulice:
Biskupský dvůr 1148/5, 110 00 Praha 1

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
ELCOS GROUP s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 257 095 474

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.agentura-cas.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Certifikace výrobků – značka kvality, bezpečnosti a udržitelnosti

Certifikace výrobků – značka kvality, bezpečnosti a udržitelnosti

Řešíte udržitelnost nebo důvěryhodnost vašeho výrobku či produktu? Jste firmou nebo spotřebitelem a potřebujete si ověřit bezpečnost? TÜV SÜD Czech s.r.o. je garantem v oblasti auditorství, certifikovaní a testování, čímž chrání bezpečnost osob a životní prostředí. Naši certifikační značku nabízí v mnoha odvětvích průmyslu a pro koncové výrobky. V chemické průmyslu, kde je kladen důraz na dodržování předpisů, jako nikde jinde. Zajišťujeme, aby veškeré technické vybavení odpovídalo požadavkům a podmínkám provozu. Naše služby můžou využít energetické firmy, železnice, dodavatelé a výrobci do automobilového průmyslu. Můžete využít naší nabídky, pokud jste majitel nebo prodejce vozů, umíme posoudit stav vozidla, ohodnotit ojeté nebo bourané automobily či poskytnout technické kontroly. Naše služby jsou opravdu rozsáhlé a různorodé. Navštivte naše sociální sítě, webové stránky a veškeré dotazy posílejte prostřednictvím webového formuláře nebo informační linky.


Testování za účelem posouzení a zajištění kvality produktu

Testování za účelem posouzení a zajištění kvality produktu

Uvádíte na trh nový výrobek nebo jste renovovali starší produkt? Potřebujete mít jistotu, že je kvalitně proveden bez vad materiálu a konstrukce? Tak neváhejte a nechejte si jej otestovat u společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o. Díky testování produktu bude Vámi uváděná novinka na trh bezpečná a vyhovující potřebným normám. Provádíme různé druhy kontroly výrobků. Otestujeme elektrickou bezpečnost odolnosti vysokého napětí i elektrickou izolaci, radiové kmitočty vysílače i přijímače. Dále pak vyhodnocujeme životnost v závislosti na enviromentálních podmínkách, které provádíme jako klimatické, teplotní, vlhkostní zkoušky či testování rázu a vibrací. Realizujeme také nedestruktivní zkoušky svarových spojů a kovových materiálů. V případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte. Rádi a ochotně Vám vždy poradíme a pomůžeme.


Manometry, tlakoměry Wika - prodej, servis a kalibrace od specialistů

Manometry, tlakoměry Wika - prodej, servis a kalibrace od specialistů

Potřebujete opravit či pořídit nový manometr nebo tlakoměr? Obraťte se na firmu Tertec s.r.o. Je přímým obchodním zástupcem WIKA-Messgerätevertrieb Ursula Wiegand GmbH & Co KG a postará se Vám o servis, kalibraci i prodej manometrů i průmyslových tlakoměrů. Prodej, servis, kalibrace: - manometry - průmyslové tlakoměry a teploměry - měřící a regulační technika - pneumatické ventily a válce. Zaměřujeme se na přípravu manometrů pro metrologické měření. Využijte desítky let našich zkušeností a přijďte k nám. Naše služby jsou na profesionální úrovni a rádi Vám ve všem poradíme!


Značka kvality CZECH MADE s nejdelší tradicí v České republice, záruka vysoké kvality

Značka kvality CZECH MADE s nejdelší tradicí v České republice, záruka vysoké kvality

Představujeme Vám firmu Česká společnost pro jakost, z.s. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na komplexní služby v oblasti systémů managementu a nástrojů managementu kvality. Zákazníci tak mají na českém trhu kvalitní výrobky a služby. Značka CZECH MADE je již od roku 2002 součástí vládního programu na podporu prodeje kvalitních výrobků a poskytování kvalitních služeb Česká kvalita. Záruka vysoké kvality nakupovaných výrobků a služeb Podpora českých výrobců a poskytovatelů služeb Informace a snadná orientace při nákupu Jistota správného nákupního rozhodnutí Možnost aktivního zapojení do hodnocení kvality


Dodavatel kalibračních služeb v Moravskoslezském kraji

Dodavatel kalibračních služeb v Moravskoslezském kraji

Podnikáte a vlastníte svou metrologickou laboratoř? Dodržujete standardy ISO certifikace a potřebujete mít své měřidla řádně zkalibrovány dle platných norem a ve správných časových rozestupech, ale už nemáte interní kalibrační středisko? Využijte našich služeb, v MSP – GLOBAL s.r.o. jsme moderním kalibračním centrem, které využívá nespočet firem k externí kalibraci. Můžete zvolit několik způsobů, přenosná měřidla můžete zasílat ke kalibraci k nám. Pokud vlastníte větší měřící centra, provádíme označení přímo ve vaší firmě. Umíme kalibraci téměř všech měřících zařízení. Dodržujeme předem smluvené termíny, servisní služby a držíme trvale nízkou cenu s nejkvalitnějším servisem. V nabídce máme dále poradenskou činnost nebo účast při certifikačních, interních nebo dozorových auditech. Zkuste nás kontaktovat nebo navštívit na adrese Zámecké náměstí 26 ve Frýdku Místku. Pokud bydlíte mimo Moravskoslezský kraj, můžeme si domluvit schůzku na vaší provozovně.


Certifikační společnost Olomouc, certifikace QMS, EMS a SM BOZP, pořádání odborných kurzů

Certifikační společnost Olomouc, certifikace QMS, EMS a SM BOZP, pořádání odborných kurzů

Představujeme Vám společnost ASMcert, s.r.o. Olomouc, která svoji odbornou činnost podnikání zaměřila na poskytování certifikace QMS, EMS a SM BOZP. Součástí služeb je také pořádání odborných kurzů a školení, zavádění nových norem ISO a EN v rámci udělené akreditace, zajišťujeme zvyšování kvalifikace všech pracovníků, provádíme nezávislé posouzení způsobilosti. Služby: - certifikace systémů managementu kvality QMS - certifikace systému environmentálního managementu EMS - certifikace systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci OHSAS - certifikace systému jakosti pozemních komunikací SJPK Naše firma ASMcert, s.r.o. Olomouc neváhá poskytovat služby zákazníkům v nejvyšší kvalitě. Pokud Vás naše certifikační služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.