Zajištění provozu závlahové soustavy Brod-Bulhary-Valtice 8. a 9. stavba

Zajištění provozu závlahové soustavy Brod-Bulhary-Valtice 8. a 9. stavba

Předmětem je poskytování Služeb spočívajících v zajištění funkčnosti a řádného a spolehlivého provozu staveb k závlaze pozemků Brod - Bulhary - Valtice - 8. a 9. stavba v souladu s manipulačním řádem, stavebně-technickou dokumentací a souvisejícími vodoprávními dokumenty, v souladu s příslušnými ustanoveními vodního zákona a vyhlášky č. 225/2002 Sb., o podrobném vymezení staveb k vodohospodářským melioracím pozemků a jejich částí a způsobu a rozsahu péče o ně, v souladu s příslušnou částí norem TNV a ČSN, podle příslušných zvláštních právních předpisů a v souladu s dalšími právními předpisy či rozhodnutími správních úřadů vztahujícími se na péči a provoz těchto vodních děl.
Předmětem plnění je dále poskytování Služeb souvisejících se zajištěním odběrných míst elektrické energie a se zajištěním dodávek elektrické energie v hladině vysokého napětí pro provoz hlavních závlahových zařízení.
Veřejná zakázka vložena:
19.08.2021 10:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Státní pozemkový úřad

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.09.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
8 404 500 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Státní pozemkový úřad

Zadavatel IČ:
01312774

Zadavatel ulice:
Husinecká 1024/11a

Zadavatel obec:
Praha 3

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Příborská

Zadavatel telefon:
+420 729 922 339

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://spucr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Terénní modelace, realizace okrasné, rodinné zahrady-včetně zavlažování

Terénní modelace, realizace okrasné, rodinné zahrady-včetně zavlažování

Pokud hledáte spolehlivou firmu na realizaci okrasné zahrady, firma Tomáš Vávra v regionu Kroměříž, Olomouc, Brno přijímá zakázky na zakládání zahrad. Zaměřuje se na rodinné zahrady, zajistí terénní modelace, výsadbu zeleně, trávníků včetně instalace zavlažování. Pro terénní modelace jsme vybaveni pásovým rypadlem JCB 8065, přípravu půdy zajistíme malotraktorem se zakladačem trávníku a nosičem nářadí Rapid Mondo s rotačními branami. Připravíme dokonale pozemek pro položení travního koberce nebo výsev trávníku i výsadbu zeleně - dřevin a trvalek. Zajistíme také instalaci zavlažování. Máme zkušenosti i s výstavbou zídek, gabionů, položíme nášlapové chodníky. Rádi se postaráme i o následnou celoroční údržbu zahrady - nové i starší.


Kapková závlaha Litomyšl, sestava kapkovacích hadic a příslušenství pro skleníky

Kapková závlaha Litomyšl, sestava kapkovacích hadic a příslušenství pro skleníky

LIMES Litomyšl s.r.o. Pořiďte si chytrou závlahovou sestavu hadic a příslušenství pro skleníky a už se nemusíte o nic starat. Vaše záhony se budou průběžně zavlažovat sami a vy budete jen s radostí sledovat jak se budou zelenat. Sestava kapkovacích hadic a příslušenství pro skleníky je vhodná do šířky 3 m a do délky 4,5-5 m. Závlaha je určena pro beztlaký provoz, pouze na samospádovou vodu. Vykapávání je zajištěno pomocí zdvojeného vykapávání 3 výtokovými otvory, což zlepšuje celkovou distribuci vykapávání. Návod na sestavení závlahy naleznete na našich stránkách. Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Němčice 160, Ústí nad Orlicí.


Zavlažovací systémy a zahradní osvětlení – dodavatel Praha

Zavlažovací systémy a zahradní osvětlení – dodavatel Praha

Vlastníte rodinný dům s velkou zahradou? Potřebujete zavlažovat velké travnaté plochy jakou jsou např. parky, veřejné zeleně, fotbalové nebo golfové hřiště? Můžete si zavolat naši společnost Š & Z – Jiří Ziita, která Vám zařídí zavlažování všech výše zmíněných ploch. Zavlažovací systémy zrealizujeme od A až do Z. Začínáme vyhotovením návrhu na míru dle Vašich požadavků, přes samotné dodání na určené místo a montáž. U této realizace se nemusíte o nic starat, náš kompletní servis zajistí vše bez obav. Nabízíme také pozáruční servis v případě jakéhokoli problému. Doplňkovými službami naší firmy jsou instalace zahradního osvětlení nebo montáž umělých živých plotů. Více informací si můžete najít na webových stránkách, kde máme i spousty fotografií s našimi realizacemi. Montáže probíhají v rámci Prahy a okolí, ale nebráníme se realizacím v rámci celé České republiky. Kontaktujte nás přes telefon, e-mailovou adresu nebo využijte našeho internetového formuláře, rádi odpovíme na veškeré dotazy. Sídlíme na ulici Řehořova 935/33, Praha.


Kruhové nebo sektorové postřikovače jsou ideální pro zavlažování zahrad a sadů

Kruhové nebo sektorové postřikovače jsou ideální pro zavlažování zahrad a sadů

Ať už máte okrasnou zahradu, záhonky se zeleninou, ovocné sady nebo okrasný trávník určitě využijete pomoc při jejich pravidelném zalévání. Kvalitní a spolehlivé postřikovače Vám zajistí rovnoměrné zavlažování všech rostlinek, které Vám rostou na zahradě. Stačí navštívit e-shop české firmy Tafimex Trade s.r.o. a vybrat si, který postřikovač Vám bude nejlépe vyhovovat: - kruhové postřikovače - sektorové postřikovače - kruhový postřikovač se stojanem - sektorový postřikovač se stojanem - sektorový multifunkční postřikovač TOP Nebo si můžete přijít vybrat na naší prodejnu v Olomouci.


Mulčovače do sadů, rosiče pro sady, chmelnice

Mulčovače do sadů, rosiče pro sady, chmelnice

Firma FORSCH, s.r.o. Vám jako specialista na techniku určenou pro ochranu a výživu rostlin dodává: - mulčovače do sadů - mulčovače W-Perfect - rotační mulčovače - rosiče pro sady - rosiče pro chmelnice - nesené rosiče (série D+G), tažené rosiče (série S+N) Dáváte-li přednost kvalitě a vysoké technické úrovni používaných strojů, je pro Vás společnost FORSCH, s.r.o. tou nejlepší variantou.


Automatické závlahové a zavlažovací systémy - instalace úsporných závlah

Automatické závlahové a zavlažovací systémy - instalace úsporných závlah

Záhony i trávník se bez pravidelné závlahy neobejdou. Chcete-li stále zelený a hustý trávník, pořiďte si automatický zavlažovací systém, který navíc ušetří čas a námahu. Závlahové systémy pro zahrady a parky všech velikostí zajistí firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. z Olomouce. Realizujeme automatické zavlažovací systémy a závlahy. Prodáváme a montujeme veškerý sortiment pro zavlažování. Pro vyhloubení optimální díry pro rozvody vody máme vlastní rýhovací stroj. Dodáváme závlahový systém RainBird, který je velmi variabilní a použitelný pro všechny typy a charaktery ploch. Zavlažovací systém RainBird zajistí trávníku potřebnou vláhu v dostatečném množství v pravidelných intervalech. Závlahové systémy podkládáme na zahrady, parky, do komerčních prostor, na sportovní a golfová hřiště. Rádi Vám poradíme, jaký systém zvolit, naplánujeme optimální rozmístění závlahových jednotek a provedeme celou realizaci, včetně vyhloubení rýh pro rozvody vody.