Výkresové papíry pro tiskaře, školy a zájmové kroužky na kreslení

Model Pack Shop Opava

Výkresové papíry pro tiskaře, školy a zájmové kroužky na kreslení

Tisknete na tvrdý papír? Potřebujete výkresy pro zručné kreativce a mladé umělce? Různý materiál zakoupíte u naší společnosti Model Pack Shop, působící v Opavě, Ostravě a celé České republice. V našem sortimentu obalů a obalového materiálu nově naleznete kvalitní výkresové archy ve čtyřech rozměrech a třech gramážích: - 547 x 953 mm a 732 x 727 mm 275 g - 850 x 600 mm 255 g a 1010 x 760 mm 290 g V případě zájmu vám původní rozměry rozdělíme na menší čtvrtky. Papír se díky své pevnosti hodí především pro potisk, vystřihování a malování, což docení tiskárny, školy či zájmové kroužky pro kreativní tvorbu. Výkresové archy i s dodáním si pohodlně objednejte přes e-shop, nebo nás navštivte na jedné z poboček, kde vám s výběrem rádi pomůžeme.

Výměna čelního autoskla, Rakousko

Výměna čelního autoskla, Rakousko

Dobrý den, zajímalo by mě, kolik by stála výměna čelního skla na Golfu 6, rok výroby 2011 bez senzoru světla / deště a kdy máte čas.
Děkuji

Původní znění:
Anfrage
Hallo ich würde gerne wissen was ein Windschutzscheiben Tausch bei einem Golf 6 bj 2011 ohne Licht/ Regensensor kosten würde und wann sie Zeit haben. Danke
Poptávka byla vložena dne:
23.08.2021 09:35

Platnost poptávky:
20.11.2021 13:52

Kontaktní osoba:
René

Kontaktní email:

Telefon:
067 678 60494

Fax:
067 678 60494

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy aut, servisní prohlídky, příprava na STK v autoservise Auto Kříž

Opravy aut, servisní prohlídky, příprava na STK v autoservise Auto Kříž

Hledáte prověřený autoservis s moderním vybavením? Přijeďte do našeho servisu Auto Kříž. My opravíme na Vašem autě cokoliv. Najdete nás na ul. Suchdolská 1054 v Horoměřicích na severozápadní hranici hlavního města Prahy. U nás zvládneme vše, co Vaše auto potřebuje. Vyměníme čelní sklo, zajistíme STK, seřídíme brzdový systém nebo vyčistíme a naplníme klimatizaci. Opravíme karoserii, přezujeme pneumatiky. Pokud potřebujete vyřídit pojistnou událost, neváhejte nás také kontaktovat. Auto Kříž Vám nabízí pouze profesionální služby za rozumnou cenu. Díky našim proškoleným odborníkům a nejmodernějšímu vybavení jsme schopni opravit téměř vše. Přijeďte se přesvědčit k nám do Auto Kříž v Horoměřicích.


Výměna autoskla na pojišťovnu – bezplatně a bez starostí

Výměna autoskla na pojišťovnu – bezplatně a bez starostí

Způsobil Vám jiný účastník silničního provozu poškození skla Vašeho vozidla? Máte na sklo pojistku? Nechcete ztrácet čas a nervy vyřizováním dokladů s pojišťovnou? Navštivte společnost TRIO AUTOSKLO s pobočkou v Brandýse nad Labem – Stará Boleslav, kde se postarají o vyřízení dokladů a o výměnu autoskla bez jakýchkoliv poplatků. Tyto služby navíc poskytuje společnost TRIO AUTOSKLO během jednoho dne s možností přistavení Vašeho vozidla s vyměněným sklem na pojišťovnu na Vámi zvolenou adresu. Pokud máte k nabídce jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte AUTOSKLO TRIO Brandýs nad Labem-Stará Boleslav!


Tónování autoskel – aplikace prvotřídní autofólie SunTek

Tónování autoskel – aplikace prvotřídní autofólie SunTek

Hledáte způsob, jak vylepšit vzhled Vašeho vozidla? Chcete chránit interiér vašeho vozidla a cestující před UV slunečním zářením? Obraťte se na firmu Autosklo PEMI, která zajistí tónování autoskel. Autoskla tónujeme pomocí špičkových autofólií SunTek. Ty nejen že vylepší vzhled vašeho automobilu, ale zároveň poskytují ochranu interiéru vozidla a cestujících proti UV záření, snižují riziko oslnění a jsou odolné vůči tlaku zvenku a úderům. Vybrat si můžete ze široké škály odstínů a druhů filmů. Po skončení aplikace obdržíte i potřebné doklady týkající se atestů a dokumenty o certifikaci.


Expresní opravy a výměny autoskel Praha 9

Expresní opravy a výměny autoskel Praha 9

Pro bezpečnou jízdu je proto potřeba mít čelní sklo vždy v pořádku. Opravy autoskel v expresním čase zajišťuje již od roku 2000 pražská společnost AUTOSKLO SERVIS, Praha 9. Jak opravy autoskel probíhají? V našich provozovnách vám zajistíme kompletní výměnu autoskel. Specializujeme se nejen na čelní, ale i na přední a boční skla. Ať už jste vlastníkem osobního, užitkového nebo zemědělského stroje, na nás se můžete vždy obrátit! Proč se objednat na expresní opravy autoskel právě k nám? - zajistíme opravu v expresním čase - specializujeme se na autobusy, osobní i užitkové stroje - s autoskly máme zkušenosti již od roku 2000 - pomůžeme vám vyřídit formality pro pojišťovnu Stali jste se účastníkem nehody s cizím zaviněním? Pak máte nárok na bezplatné opravy autoskel hrazené pojišťovnou. A jak v takovém případě postupovat? Dejte nám vědět a my veškeré nezbytné formality vyřídíme za vás. Navíc nebudete muset nic platit, proplacení peněz si vyžádáme přímo na pojišťovně. Doklady, které budete k výměně potřebovat, najdete na našem webu. Kde AUTOSKLO SERVIS Praha, svého specialistu na expresní opravy autoskel najdete? V Praze nás najdete celkem na sedmi místech, a tak to k nám nikdy nebudete mít daleko. Pokud je to možné, snažíme se o výměnu autoskla přímo v místě nehody. Na AUTOSKLO SERVIS se můžete vždy spolehnout!


Mobilní výměna, opravy pojištěných autoskel u osobních a nákladních vozů nebo autobusů

Mobilní výměna, opravy pojištěných autoskel u osobních a nákladních vozů nebo autobusů

Potřebujete vyměnit autosklo? Máte na čelním skle prasklinu, kterou je nutné co nejrychleji opravit? Kontaktujte společnost Autosklo Pemi, která se postará o výměnu nebo opravu čelního skla. Postaráme se o opravu nebo výměnu autoskla v co nejkratší době. Pokud potřebujete Vaše autosklo ihned vyměnit, zavolejte nám . Díky naší službě mobilní výměna autoskla Vám přijede sklo vyměnit na jakékoliv místo, které si určíte. Odbornou výměnu autoskel provedeme na počkání a vyřídíme veškeré jednání s pojišťovnou za Vás. Drobné praskliny na autoskle, které nevyžadují výměna skla, jsme schopni opravit během jedné hodiny – námi používaná metoda opravy je taktéž uznávaná všemi pojišťovnami.


Výměna a oprava autoskel u nákladních vozidel i autobusů na počkání od zkušené firmy

Výměna a oprava autoskel u nákladních vozidel i autobusů na počkání od zkušené firmy

Potřebujete výměnu nebo opravu poškozených čelních, bočních nebo zadních autoskel na všechny typy nákladních vozidel a autobusů? irma Autoskla VACEK s.r.o. provádí autoskla v Brně nejdéle, proto mají tu nejlepší praxi v oboru - svěřte nám vaše autosklo i vy! Výměnu autoskla u nákladních vozidel nebo autobusů provedeme i na počkání do 2 hodin. Opravy čelních skel nákladních vozů a autoskel čelních, bočních i zadních u autobusů provádíme scelováním prasklin do 10 cm, technologií GLASS REPAIR. Měníme skla pro nákladní automobily značek SCANIA, IVECO, TATRA, VOLVO, LIAZ, MAN, AVIA a další. Neváhejte nás kontaktovat a přijeďte na výměnu autoskla k nám!