Poptávám řídící desku k pohonu vrat

Poptávám řídící desku k pohonu vrat

Poptávám řídící desku k pohonu vrat -BOSCH 8 788 300 431.
Poptávka byla vložena dne:
16.08.2021 11:47

Platnost poptávky:
16.09.2021 09:50

Kontaktní osoba:
Vladimír Pajer

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 516 035

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Garážová vrata Brno – kvalitní materiál, velký výběr včetně montáže

Garážová vrata Brno – kvalitní materiál, velký výběr včetně montáže

Pokud chcete, aby vrata ve Vaší garáži zabírala co nejméně místa, potom zvolte sekční vrata. Ty jsou umístěna pod stropem a otevírají se svisle. Jestli hledáte vrata, které přesně odpovídají Vašim představám, pak vyberte výklopná vrata Berry, zde můžete zvolit materiál z masivního dřeva a ocelové motivy nabízíme v několika odstínech. Dále nabízíme: - vedlejší garážové dveře - boční sekční vrata - vrata s otočnými křídly V nabídce máme také montáž garážových vrat a na našich stránkách najdete fotogalerii s ukázkou naší práce. Pošlete nám poptávku a společně najdeme to nejlepší řešení.


Plotové systémy-sloupky, oplocení, pletivo na ploty, brány, branky

Plotové systémy-sloupky, oplocení, pletivo na ploty, brány, branky

Společnost Oplocení Tlumačov s.r.o. nabízí k prodeji plotové systémy a různé druhy oplocení pro klientelu hlavně v regionu Zlínský kraj. Jedná se o prodej pletiva na brány, ploty, plotové sloupky i hotové zahradní branky či vjezdové brány. Realizujeme a montujeme oplocení na klíč. Vyberte si z našeho sortimentu: - plotový systém AXIS, AXOR - svařované plotové panely - gabionové ploty - pletivo čtyřhranné poplastované, PVC, svařované - pletivo na sportoviště, bezpečnostní - plotové sloupky - sloupek zelený, s patkou, pozinkovaný, zinkovaný, plastový - plotové vzpěry - plotové laťky, plotovky, zatravňováky. Zajistíme dovoz v okruhu 30km - tel.:736635083.


Instalace ochranných prvků pro sprinklery – sloupky, stěny z pevného pletiva

Instalace ochranných prvků pro sprinklery – sloupky, stěny z pevného pletiva

Potřebujete v průmyslové hale nebo ve skladu zajistit ochranu sprinklerů před poškozením? Hledáte v okolí Znojma a Brno-venkov firmu, která instaluje protinárazové sloupky v budovách? Kontaktujte firmu EKOČEK, která se postará o ochranu sprinklerů před poškozením. Zajistíme montáž ochranných prvků, které chrání sprinklery před poškozením pohybující se manipulační technikou v prostoru, kde se sprinklery nachází. Kromě ochranných sloupků také instalujeme kolem sprinklerů vysokopevnostní pletivové stěny, které zabrání přístupu osob k samotnému sprinkleru. Ochranný systém pro sprinklery montujeme v administrativních, průmyslových a výrobních halách, skladech, a dalších objektech obdobného charakteru v okolí Znojma, Miroslavi a Brna-venkov.


Elektrocentrály Honda a Heron – generátory vhodné pro řemeslníky i k domácímu použití

Elektrocentrály Honda a Heron – generátory vhodné pro řemeslníky i k domácímu použití

Máte v plánu podnikat ve stavebnictví či lesnictví nebo chcete vyrazit na dovolenou karavanem a chybí vám zdroj elektrického proudu? V tom případě se obraťte na společnost Řemeslo a zahrada působící v Prostějově, Olomouci a Přerově. Elektrocentrály neboli generátory značek Honda a Heron slouží k řešení problému s absencí elektrického proudu a vynikají svou bezpečností, snadnou manipulací, nízkou hlučností a vybírat si můžete z široké škály možností podle následného způsobu použití. Nenechte se odradit od práce či dovolené a objednejte u nás generátor ještě dnes!


Garážová vrata co splní Vaše vysoké nároky

Garážová vrata co splní Vaše vysoké nároky

Společnost ČERNÍK s.r.o. nabízí montáž garážových vrat v regionu Zlínský kraj. Firma dodává garážová vrata zn. Kružík vysoké kvality, která ochrání Váš majetek. Poradíme s výběrem, dodáme i atypické velikosti a různé povrchové úpravy vrat. Vrata firmy Kružík jsou léty ověřená, díky kvalitě, provedení a bezporuchovosti patří mezi špičky v tomto oboru. Garážová vrata: -rolovací, výklopná, sekční, křídlová, posuvná -pro garáže samostatně stojící nebo garáže součástí rodinných domů.


Generátory, elektrocentrály Husqvarna na stavbu, zahradu i chatu - odborný prodej a servis

Generátory, elektrocentrály Husqvarna na stavbu, zahradu i chatu - odborný prodej a servis

Elektrocentrála je pomocník, který pomůže v každodenních, ale především v neočekáváných situacích doma, v dílně i na chalupě - prostě všude tam, kde není zavedena elektřina nebo nastal výpadek proudu. Generátory značky Husqvarna vám zajistí nepřetržitý výkon, odolnost a spolehlivost snadno startovatelného benzínového motoru. Vybírat můžete ze dvou variant generátoru - obě elektrocentrály jsou navržené pro napájení domácností a pracovišť: - G2500P má výkon 2,0 kW (50 Hz), vhodný při omezení přívodu elektrického proudu, má 15 litrovou nádrž a viditelnou hladinu paliva - G3200P má výkon 2,7 kW (50 Hz), je účinný, spolehlivý a snadno použitelný i v náročném prostředí, má 15 litrovou nádrž a viditelnou hladinu paliva. Společnost K R E S spol. s r.o. je autorizovaným dealerem značky Husqvarna, proto vám vždy rádi poradíme s výběrem. Navštivte nás na prodejně v Krnově u Bruntálu nebo také v Opavě.