Poptávám náhradní díl na sekačku

Poptávám náhradní díl na sekačku

Poptávám plastové koleno od koše k sekacímu listu na sekačku Husqvarna R 145 sv.
Poptávka byla vložena dne:
22.07.2021 10:58

Platnost poptávky:
22.08.2021 07:21

Kontaktní osoba:
roman moulis

Kontaktní email:

Telefon:
+420 723 806 875

Okres:
Kolín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej křovinořezy, vyžínače Husqvarna, VARI

Prodej křovinořezy, vyžínače Husqvarna, VARI

Kupte si od firmy GARDENTECH pořádný křovinořez, vyžínač. Křovinořez si poradí s nízkou i vysokou trávou. Vysekávání náletů a křovin. Vyžínání těžko přístupných míst např. prudké svahy, příkopy, břehy, terasy, místa podél plotů apod. Vybrat si můžete s akumulátorem či benzínovou. Jeho výhodami jsou snadná obsluha, jednoduchost a velký výkon. Vybrat si můžete z několika typů. Ke křovinořezu a vyžínači si přikupte ochranný štít a žací strunu. Firma GARDENTECH provádí i tak potřebný servis. Přijeďte k nám na prodejnu do Brna.


Zahradní traktory - celoroční  pomocníci na zahradě nejen pro sekání trávy

Zahradní traktory - celoroční pomocníci na zahradě nejen pro sekání trávy

Zahradní traktory Husqarna, které zakoupíte v prodejně zahradní techniky Agroservis Holý, jsou skvělými pomocníky pro práci na zahradě během celého roku. Naše zahradní traktor slouží nejen k sečení trávy, ale díky bohatému příslušenství je lze použít pro úklid sněhu, odvoz zahradního odpadu nebo sběr popadaného listí. Hydrostatická převodovka ovládaná pedálem (jízda dopředu, dozadu) umožňuje řidiči mít obě ruce na volantu. Traktor díky technologii U-cut vyniká mimořádně lehkým zatáčením, a tím pádem snadným sečením kolem překážek. Traktor se snadno startuje díky automatickému sytiči.


Půjčovna zahradní techniky - sekačky, motorové pily za příznivé ceny

Půjčovna zahradní techniky - sekačky, motorové pily za příznivé ceny

Potřebujete jen jednorázově něco upravit na vaší zahradě a nemáte dostatečné vybavení? Pomoc najdete v Agroservisu Holý v Moravském Krumlově, kde vám zahradní techniku zapůjčí dle vašeho přání. Využijte služeb naší půjčovny a vyberte si zahradní techniku dle vaší potřeby. Zapůjčit si můžete stroje značek VARI, HUSQVARNA, GARDENA, McCulloch, PARTNER, KIOTI, KUBOTA, DAKR, SOLO, HONDA, BOMAG, MAKITA, OREGON. V našem sortimentu najdete sekačky na trávu, motorové pily, křovinořezy, ale i vertikutátory a provzdušňovače trávníků. Ceny za zapůjčení jsou uvedeny v internetovém katalogu na našich webových stránkách.


Prohlídky zahradní, lesní techniky - profesionální servis

Prohlídky zahradní, lesní techniky - profesionální servis

Společnost Robert Bílka - Zahradní technika provádí v okrese Uherské Hradiště prohlídky, servis zahradní a lesní techniky, poskytuje profesionální servisní služby. Naše sídlo je v obci Modrá u Uherského Hradiště. Zařizujeme záruční i pozáruční servis pro celý Zlínský kraj. Máte doma zahradní techniku značek Solo, Jonsered, Husqvarna, Dakr, Gardena? Pak jste na správné adrese. Opravíme a provedeme prohlídku těchto zahradních strojů: - travní sekačky motorové a robotické - zahradní a žací traktory - pily řetězové, elektrické a motorové - křovinořezy a vyžínače - vertikutátory - mulčovače - drtiče větví a štípače dřeva - zahradní nářadí – nůžky, hrábě, motyky....atd. - kultivátory a kypřiče půdy - postřikovače a rosiče - sněhové frézy - tlakové myčky, čerpadla a vodárny. Mezi naše servisní práce patří: - broušení a vyvážení sekačkového, traktorového a mulčovacího nože - broušení plotostřihu - broušení pilového řetězu - opravy klikové hřídele - čištění karburátoru ultrazvukem.


Štípač dřeva pro domácí i profesionální použití na elektromotor Břeclav

Štípač dřeva pro domácí i profesionální použití na elektromotor Břeclav

Ve společnosti GreenMech víme, jak vám, práci usnadnit. Stačí si pořídit štípač dřeva od známé francouzské společnosti AMR. Štípače dřeva AMR jsou vhodné pro domácí použití i pro podnikatele, kteří se štípaným dřevem obchodují. Ať už potřebujete štípač dřeva na svůj statek nebo pro podnikání tak právě naše štípače dřeva jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, jsou spolehlivé a velmi výkonné. Ušetří vám čas i značnou námahu a zaručí bezpečné štípání dřeva všeho druhu. Nabízíme: - Štípače dřeva s pohonem na elektromotor - Štípače dřeva nesené za traktorem (s pohonem přes hydrauliku nebo vývodovou hřídel traktoru) - Mobilní štípače dřeva na podvozku s benzínovým nebo dieselovým agregátem.


Prodej sekačky na trávu, benzínové, elektrické, vřetenové, bubnové

Prodej sekačky na trávu, benzínové, elektrické, vřetenové, bubnové

Sháníte novou sekačku na trávu? Vyberte si v eshopu či prodejně v Brně u firmy GARDENTECH. Benzínová, elektrická, vřetenová, bubnová, automatická, robotická, ruční vřetenová, lištová, svahová, mulčovací sekačka na trávu. Můžete si vybrat ze značek HUSQVARNA, GARDENA, Automower, HONDA, McCulloch, VARI. Rádi Vám poradíme nejvhodnější sekačku. Široký výběr sekaček na trávu pro všechny druhy povrchů a velikosti pozemků.