Výkresové papíry pro tiskaře, školy a zájmové kroužky na kreslení

Model Pack Shop Opava

Výkresové papíry pro tiskaře, školy a zájmové kroužky na kreslení

Tisknete na tvrdý papír? Potřebujete výkresy pro zručné kreativce a mladé umělce? Různý materiál zakoupíte u naší společnosti Model Pack Shop, působící v Opavě, Ostravě a celé České republice. V našem sortimentu obalů a obalového materiálu nově naleznete kvalitní výkresové archy ve čtyřech rozměrech a třech gramážích: - 547 x 953 mm a 732 x 727 mm 275 g - 850 x 600 mm 255 g a 1010 x 760 mm 290 g V případě zájmu vám původní rozměry rozdělíme na menší čtvrtky. Papír se díky své pevnosti hodí především pro potisk, vystřihování a malování, což docení tiskárny, školy či zájmové kroužky pro kreativní tvorbu. Výkresové archy i s dodáním si pohodlně objednejte přes e-shop, nebo nás navštivte na jedné z poboček, kde vám s výběrem rádi pomůžeme.

Poptávám výměnu skla u hodinek

Poptávám výměnu skla u hodinek

Dobrý deň, poprosil by som vás o cenovú ponuku výměny minerálního skla, vodotěsnost 10 ATM, na hodinkách Festina Sport 16889/1. S pozdravom, Martin Radošinský
Poptávka byla vložena dne:
21.07.2021 11:26

Platnost poptávky:
21.08.2021 11:24

Kontaktní osoba:
Martin Radošinský


Telefon:
+420 730 901 109

Okres:
Brno-venkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy a renovace, prodej starožitných hodin, hodinek, test vodotěsnosti, Brno

Opravy a renovace, prodej starožitných hodin, hodinek, test vodotěsnosti, Brno

Nefungují Vám oblíbené starožitné hodiny? Potom neváhejte přijít k nám. Naše Hodinářství Strnad má sídlo v Brně na adrese Veveří 36 a zabývá se různými opravami i renovacemi starožitných hodin. Hodinářskou činností se zabýváme již od roku 1936. Naše specializace je na opravy mechanických, ale i starožitných hodin a hodinek, výroba hřídelí, opravíme zubení i sklo, tvrzené minerální sklo, plexi, savonentní plexi pro dvouplášťové kapesní hodinky, minerální skla, vyměníme Vám také ručky na hodinkách - nové, ozdobné na kapesní hodinky, nátěr ruček fluorescenční hmotou. U nás na provozovně Vám uděláme i test vodotěsnosti hodinek. Test provádíme na švýcarském tlakovém přístroji Witschi ALC 2000, který zkouší hodinky na předepsaný tlak a podtlak. Celý test se provádí "suchou" cestou v tlakové komoře. Na určení přesného místa, nebo netěsnosti používáme přístroj Bergeon. Neváhejte a navštivte nás.


Výkup hodinek, hodinky Prim - Opava, Kravaře

Výkup hodinek, hodinky Prim - Opava, Kravaře

Vykupujeme veškeré typy a značky hodinek. Retro hodinky z období socialismu. Výkup: - veškeré hodinky - staré mechanické (natahovací) hodinky - náramkové hodinky - kapesní hodinky - mechanické hodinky - všechny typy a značky - např. Spartak, Prim, Ruhla, Doxa, GUB Glashütte, Omega, Longines, Zenith, Poljot, Strela, Pobeda,IWC Shaffhausen, TAG Heuer, apod. - jdoucí i nejdoucí - v jakémkoliv stavu. Kvalitní hodinky zvlášť oceníme. Platí stále. Přijedeme. Platba hotově. Volejte hned 723000350


Opravy, servis náramkových, kapesních hodinek, rychlá výměna baterií, test vodotěsnosti

Opravy, servis náramkových, kapesních hodinek, rychlá výměna baterií, test vodotěsnosti

Chcete si nechat opravit hodinky, nebo jen vyměnit baterii? Obraťte se na nás. Poskytujeme kompletní opravy mechanických hodinek. Vyrobíme hřídele setrvaček, natahovací hřídele, pera chodu, opravíme ozubení, opravíme skla a další. Opravíme hodinky Quartz. Provádíme výměnu všech baterií, které se používají v hodinkách. Vyměníme Vám je na počkání. Pokud potřebujete ověřit vodotěsnost, výměna se protáhne do druhého dne. Kontrolu vodotěsnosti provádíme na tlakovém přístroji Witschi ALC 2000. Pro určení místa, které netěsní, používáme přístroj Bergeon. Neváhejte a vyzkoušejte nás.


Sběratelské hodinky Prim Sport, Potápěč, Spartak - odhad ceny dle katalogu zdarma

Sběratelské hodinky Prim Sport, Potápěč, Spartak - odhad ceny dle katalogu zdarma

Chcete prodat nepotřebné hodinky? Velkou pozornost sběratelů vzbudily staré ,,Primky", které se nachází téměř v každé domácnosti. Jsem sběratel a rád od Vás vykoupím hodinky Prim Sport, Potápěč a jiné typy. Předměty vykupuji jak Opavě, Ostravě, tak v celém Moravskoslezském kraji a po dohodě přijedu kamkoliv v České republice. Potřebujete určit hodnotu hodinek? Jejich cenu ovlivňuje mnoho faktorů, a to například typ, model, strojek (kalibr), funkčnost, míra obnošení (ošoupání) a stav ciferníku (číselníku). K dispozici mám knihu Ing. Libora Hovorky (katalog Prim), kde je přesně popsáno více jak 450 typů starých ,,Primek". Mezi nejvzácnější modely patří Spartak, Orlík, Prim Sport, Automatic, Aeskulap, Diplomat apod. Díky tomuto kompletnímu přehledu provedu odhad ceny Vašich starých ,,Primek" zcela zdarma.


Opravy, servis starožitných hodin a hodinek, hodinářství s tradicí Brno

Opravy, servis starožitných hodin a hodinek, hodinářství s tradicí Brno

Sháníte-li opraváře starých či starožitných hodinek nebo hodin, na kterých se podepsal zub času, neváhejte a navštivte nás, firmu Hodinářství Strnad to je hodinářství s tradicí v Brně již od roku 1936. My Vám rádi opravíme staré, starožitné hodinky či hodiny, které již nejsou funkční. I ty věci, které se zdají, že nejdou opravit, můžou být ještě okrasou Vašeho domova. Zkuste zvolit právě naši firmu a budete velmi překvapeni. Umíme vyrobit chybějící části stroje a znovu opravit ozubení, které je poškozeno. Co se týká hodinek, zrenovujeme pouzdro například zlacením nebo chromováním. Umíme zajistit rekonstrukci hodinové skříně nebo pouzdra i s doděláním částí, které chybí. Opravujeme hodinky a hodiny mechanické, nástěnné, stolní i podlahové. Neváhejte a obraťte se na nás.


Opravy pánských, dámských, náramkových i kapesních hodinek a  hodin s tradicí

Opravy pánských, dámských, náramkových i kapesních hodinek a hodin s tradicí

Hledáte kvalitní opravnu hodin a hodinek s tradicí, která se specializuje i na neopravitelné strojky? Pak navštivte firmu Hodinářství Strnad v Brně. Naše hodinářství se zaměřuje na opravu pánských, dámských náramkových i kapesních hodinek, na opravu hodin a také umíme zprovoznit i zdánlivě neopravitelné strojky. Kompletně vyměníme strojky hodinek, baterie i skla. Oprava a úprava řemínků. U hodin nástěnných, stolních i podlahových provádíme celkové opravy. Důvěřujte hodinářům s tradicí a svěřte Vaše hodiny či hodinky k nám. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.